Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Już teraz wiadomo o co chodziło twórcom gdy mówili że śmierć niczego nie kończy. W ciągu gry obejmiemy kontrolę nad czterema postaciami. Gdy jedna z nich zginie to nie kończy gry gdyż pozostają nam jeszcze trzy postacie, a wątki po śmierci któregoś z nich pewnie jakoś się dopasowują (np. osoba X nie spotka osoby Y, więc osoba Y nie zostanie powstrzymana przed morderstwem). Genialne.

Odnośnik do komentarza

Zdanie "We pushing the limits....faaar" rozwaliło mnie na maksa, ta gra to będzie rewolucja, przełom i po prostu killer. Gry będą się dzielić na dwa gatunki HR i reszta gier. To co się dzieje w dyskotece powala, QTE pięknie wplatają się w samą grę nie są nachalne, są idealne. Ujęcia kamery, wyreżyserowane akcje coś niesamowitego. Do tego grafika która rozpier.... i klimat w stylu "Siedem" i innych chorych thrillerów. THIS IS THE HUUUUUUUUUGEEEEEE EXLUSIVE ON PS3.

 

PS. Jestem ciekaw dwóch pozostałych postaci, kim będą. Może jedna z nich którą będziemy grać to właśnie jakiś tata-psychopata to by dopiero była jazda.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Poniekąd to porównanie do Linger takie głupie nie było.

To już nie jest to co wiele osób rozumuje przez pojęcie "gra" - ale w dalszym ciągu mamy interakcję i silnik graficzny.

Nie będzie napisu game over - po prostu fabuła inaczej się ułoży - interesujące.

 

Fahrenheit był świetnym filmem (serialem ?), aż dziw mnie bierze że nie interesowałem się Deszczem.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Prezentuje się wyśmienicie. Nie boje się o błąd popełniony przy Fahrenheicie, bo już teraz widać że nie mamy do czynienia z żadnymi demonami tylko z dorosłymi ludźmi w grze tworzonej dla dorosłych ludzi. Będzie specyficznie, z pewnością nie dla wszystkich. I bardzo dobrze że Sony szuka nowych targetów gdzieś indziej niż wśród casuali (albo raczej dba o znudzonych graczy). Inwestują dużo, ale to wszystko się im zwróci z nawiązką nie dość że w kasie (po jakimś czasie), to jeszcze we wdzięczności starszych graczy, którzy właśnie na takie tytuły czekają - inne i odważne a równocześnie na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Jestem mega zawiedziony tym ze pierwsze filmiki jakie widzielismy z Heavy Rain...tez dziejace sie w domu z manekinami...nie znajda sie w grze...wielka szkoda...okazalo sie ze to bylo tylko demo przygotowane dla wydawcow prezentujace wizje tworcow gry...

 

Szkoda ze najnowsze materialy ze zlomowiska i z klubu nocnego nie wygladaja juz tak dobrze jak ta wczesniejsza prezentacja :( ...i zebym nie zostal zle zrozumiany...HR nadal wyglada bardzo dobrze...ale juz nie tak rewelacyjnie jak w tamtym demie...

Odnośnik do komentarza

On nie ma do Ciebie przemawiać, bo będziesz miał okazje sam decydować kim ma być - bullym, czy leszczykiem.

 

Odnośnie scenki z domku z manekinami. Że nie jest ona częścią gry wiadomo było w chwili pokazania tego gameplayu. Niewykluczone natomiast że pojawi się to w jakimś DLC. Niby żadne nie zostało zapowiedziane, ale przy technologii jaką dysponują jedyne nad czym muszą pracować każdorazowo od nowa to scenariusz - bo motion capture dogrywają na "zapleczu" a grafiki to pikuś.

Odnośnik do komentarza

Oj oj, bluźniercy. Mówiąc że nie powaliły was dzisiejsze materiały - co macie na myśli? Pościgi? Szybką wymianę ognia? Wydaje mi się że zapominacie jaką przynależność gatunkową ma gra.

 

W kwestii grafiki - wszystkie materiały nie były w najwyższej jakości albo przynajmniej nie w takiej jaką oferują dzisiejsze konsole, co jest zrozumiałe z racji ograniczeń internetu. Jak się pojawią trailery w 720p wtedy będziecie mogli rozstrzygać co jest ble a co nie.

Odnośnik do komentarza
Nie będzie napisu game over - po prostu fabuła inaczej się ułoży - interesujące.

 

Będzie gdy wszystkie postacie zginą:). Niemniej jestem ciekaw ile będzie zakończeń spowodowanych różnym rozwojem wydarzeń. Chodzi o to czy w momencie gdy jedna z postaci umiera na początku gry będzie takie samo zakończenie jak w przypadku gdyby zginęła w środku.

Edytowane przez collins
Odnośnik do komentarza

A to widzieli? (wywiadzik)

http://www.ps3site.pl/david-cage-o-swoim-dziecku/17846/

Dyskoteka, animacja agenta 0_o

 

Jeżeli było, to proszę nie bić. Widzę że niektórzy narzekają na grafikę... lol.

 

Jak dla mnie nr.1 na PS3 zaraz obok Trico i GoW III.

 

PS. Jest nowy materiał na GT!

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...