Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

No ja próbowałem do wersji na X360 podchodzić parokrotnie i się nie da. Jedziesz na PC, sztywniutkie 60fps, grafika znośna i w ogóle. Tylko pada nie obsługuje :smutas:

Niedawno pograłem parę godzin na pc i było cudownie. Olać wersję konsolową.

Ogólnie to juz bym olał jedynke i robił odrazu dwójke i trójke

Najlepszą część olewać? XD

Odnośnik do komentarza

Jedyneczka jest bardzo sztywniutka, zdecydowanie moja ulubiona czesc, zabolało mnie upośledzenie elemelentow rpg w następnych częściach :( W 2007 gra zdecydowanie robiła, nie wiem jak teraz bo ostatnio grałem na poczciwej 360tce jakieś 6 lat temu ale miło wspominam. Szkoda ze bioware pózniej popchnęło fabule w (pipi)owym jak dla mnie kierunku, a finał trylogii to juz jak wiadomo szkoda strzępić ryja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Nigdy nie przeszedłem w końcu tego ME1 i mam zamiar dać temu szansę, chyba trzecią i ostatnią. W związku z tym pytanie: Lepiej to ograć to na PC z jakimiś modami czy na PS3?

 

No i udało się. Podchodziłem do tej gry jak pies do jeża a w sumie okazała się dość prosta, spodziewałem się niewiadomo czego a grę udało się przebiec w 13h50min zabijając wszystkich po drodze :)

 

Zaraz wyruszam dalej na przygodę, z tego co wiem ME2 jest pod każdym względem lepsze, więc pewniej bardziej się przyłożę.

 

Ale nie wyobrażam sobie przechodzenia tej gry na padzie, sterowanie jest fatalne, system osłon to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

W jedynce jest chyba auto cover, prawda? Nie pamiętam za bardzo, ale jeśli tak to w dwójce już tego na szczęście nie ma. No i tak, ME2 pod każdym względem jest lepsze od jedynki, ale trzeba jednak oddać pierwszej części należne honory za prowadzenie historii i prosty fakt, że zapoczątkowała tą piękną trylogię na poprzedniej generacji. Calak pękł zupełnie naturalnie, bez ciśnienia czy wysiłku. Zazdroszczę Ci, że masz to wszystko dopiero przed sobą.

Odnośnik do komentarza

No mass effect to ewidentnie gra którą trzeba było ogrywać w okolicy premiery. Wtedy wszystko w niej robiło. Jakiś czas temu wróciłem i drewno mnie odrzuciło :D Fabularnie nadal bardzo fajna ale reszta tragedia.  Pamiętam pierwsze filmiki reklamujące mass effect (wtedy konsolowy ex na x360) i po tych filmikach jak shepard przesłuchiwał obcego (jego mimika)  kupiłem x360 . Rok przed premierą gry na która czekałem kupiłem konsole pod nią. Raz mi się to zdarzyło i było to dzięki magii bioware (wtedy na szczycie twórców rpg zachodniego). Wszystkie ich gry były wtedy magiczne no ale to było zanim ea zrobiło swoje porządki. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Cześć. Wykupiłem sobie abonament EA Access na moim XOS i stwierdziłem, że to czas do nadrobienia całej serii Mass Effect. I tak zainstalowałem pierwszą część i ku mojemu zdziwieniu wygląda całkiem nieźle - gra faktycznie podczas swojej premiery musiała wyprzedać swoją epokę. Ja jednak nie o tym.

 

Pytanie do znawców i posiadaczy XO. Czy będę mógł ograć całą trylogię razem z dodatkami? Czy wsteczna kompatybilność obsługuje w ogóle DLC'ki wydane do Mass Effect'ów? Czy są one w ramach EA Access? Jak to wszystko ogarnąć żeby ograć już wszystko.

​Wreszcie - jakieś poradny dla początkującego Mass Effect'owca? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...