Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, nawet jeśli faktycznie mamy rynne bo nie dali rady, to imo wyjdzie to tylko na dobre. W rpgach zawsze jak akcja zaczyna się zagęszczać to latanie po otwartym świecie psuje pacing gry. Wystarczy że wrzucą jakieś endgeme to lokacji z pierwszej połowy, żeby było co robić po zakończeniu gry i będzie git.

No i FF XV dostaje nagrode za najbardziej opłacalną obsuwę premiery ever. 2/3 miesiące dłużej, a różnica kolosalna.

Odnośnik do komentarza

No już z tą KOLOSALNĄ różnicą nie przesadzajmy. Ot doszlifowali produkt. Osobiście zlewam na grafikę bo jeden krzak w tą czy w drugą nie zmieni tego, że grafika jest wystarczająco dobra. 5 klatek animacji mniej też mi nie robi. Ważniejsze jest to aby fabuła i system walki dawała radę. Bez tego, jeżeli gra zacznie nużyć po paru godzinach to grafika nie pomoże. Oczywiście nic nowego nie powiedziałem, ale ogrywam sobie teraz kilka jrpg (Xillia, Ni No kuni, X chronicles) i w zasadzie sam się łapię na tym że oprawa ma nawet trzeciorzędne znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się, że mimo burzliwego okresu marketingu gry i masy materiałów - to nadal nie widzieliśmy większości gry i lokacji, w dzisiejszych czasach jednak to trochę niespotykane. Dobrze, że mapę rozdzielili na kontynenty i wyspy, a nie jeden wielki "placek" (jak można było zauważyć w dawniejszych przeciekach).

Odnośnik do komentarza

grafa znacznie poprawiona - spodziewalem sie predzej zmian w samym framarate a tu ogolny IQ obrazu tez dostal solidny boost

 

tez jestem zdziwiony, ze przez tak dlugi czas pokazuja glownie jedno i to samo, zdziwiony ale bardzo pozytywnie, mam nadzieje, ze beda konsekwentni do konca, a nie ze dzien przed premiera wysmaruja trailer z wszystkimi epickimi momentami, lokacjami i starciami w grze 

 

oczywiscie czesc mnie sie boi, ze reszty nie pokazuja bo nie maja co i cala gra to wielkie puste polany, kilka jaskin i baz i dwa miasta ale jestem optymista, ze jednak to przemyslany marketing :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...