Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.12.2019 o 10:33, Czezare napisał:

Ktoś może wybiera się na "Futro z misia"? Zwiastun mi się bardzo nie podobał. Prymitywny humor, a jak widzę Sławomira to mi ziemniaki w piwnicy gniją. No ale z drugiej strony "Chłopaki nie płaczą" to moja ulubiona bez dwóch zdań komedyjka, którą nieomal znam na pamięć. Jak zatem wypadnie zderzenie z legendą? Nowe Starwarsy w owym zderzeniu rozyebały sobie ten głupi ryj. Ciekawe jak wyjdzie z Misiem... 

toz to polskie kino. Czego ty oczekujesz? Milej zabawy? Jak chcesz fajnej rozrywki to sprawdzaj to https://www.imdb.com/title/tt0395404/?ref_=nv_sr_srsg_0

Odnośnik do komentarza

Kobiety Mafii (2018) - generalnie ten nieco lepszy poziom Vegi, chociaż film nierówny i ma wiele niewnoszących do fabuły scen, a potem nagle akcja pędzi z kadru na kadr żeby zmieścić się w tych 2 godzinach. Brzydkie słowo na "w" stosowane w każdej sytuacji w której ktoś chce żeby ktoś sobie poszedł, dał mu spokój, albo wyszedł po bułki do sklepu. Końcówka makabrycznie zabawna. Nawet nie wiedziałem, że Dygant się rozebrała w tym filmie, no ale to jakieś tam ponoć osiągnięcie dla reżysera. Generalnie dalej kino dla plebsu, epatujące przemocą, przerysowane i w taki sposób nawiązujące luźno do aktualnych wydarzeń. Można obejrzeć dla odmódżenia. Nie brać nigdy tego na poważnie ;)

Odnośnik do komentarza

"The Lighthouse" wyborne kino i teatr dwóch aktorów zarazem,  do samego końca nie mogłem oderwać wzroku od ekranu .

Mnogość interpretacji tegoż dzieła sprawia iż jest to dla mnie najlepszy film 2019 roku.

Defoe klasa sama w sobie , a Pattinson jak  dalej pójdzie tą drogą statuetkę odbierze napewno.(Już w "Good Time" oraz "Rover"zagrał kapitalnie.)

Ocen takim filmom się nie wystawia gdyż są poza skalą ;)

 

 

Edytowane przez Rezoo7
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wróciłem właśnie z seansu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Muszę przyznać, że to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Zagrało tu wszystko - fajna, epatująca klimatem historia, wyraziści bohaterowie (genialne role Marcina Kowalczyka i zwłaszcza Tomasza Włosoka) i wiarygodnie przedstawiony świat gangsterski. Do tego kilka zwrotów akcji. Dla fanów gangsterki i filmów sensacyjnych - bardzo mocno polecam! Choć film ma blisko dwie i pół godziny to ani przez moment nie ma momentów nudy. Trzeba przyznać, że Kawulski daje radę jako reżyser. 9/10 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Wróciłem właśnie z seansu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Muszę przyznać, że to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Zagrało tu wszystko - fajna, epatująca klimatem historia, wyraziści bohaterowie (genialne role Marcina Kowalczyka i zwłaszcza Tomasza Włosoka) i wiarygodnie przedstawiony świat gangsterski. Do tego kilka zwrotów akcji. Dla fanów gangsterki i filmów sensacyjnych - bardzo mocno polecam! Choć film ma blisko dwie i pół godziny to ani przez moment nie ma momentów nudy. Trzeba przyznać, że Kawulski daje radę jako reżyser. 9/10 

 

Hmmm to juz kolejna dobra opinia o tym filmie. W sumie Underdog od Kawula tez w miare dobrze sie ogladalo. No musze sie przejsc do kina, internet nie moze klamac

Odnośnik do komentarza

Weekendzik filmowo zacny, udało się obejrzeć trzy ważne filmy z 2019r.

Joker - no super, nie spodziewałem się aż takiego pójścia w dramat i film psychologiczny. Ten film obroniłby się nawet jako zwykła historia komika, nie komiksowego zloczyncy. I muzyka!! 

Parasite - wow, niezbyt często ogląda się kino koreańskie. Dlatego to tak kapitalnie wjeżdża (jak wcześniej Lament i Służące) i jest niemal oczyszczające. Super film

I dziś na koniec Pewnego razu w Hollywood który jest trochę innym filmem od Tarantino. Nadal jest miłość do westernów, ale całość trochę wolniejsza, mniej tych ostrych dialogów. Ale kurde zleciało nie wiem kiedy, w połączeniu z końcówką która powoduje pozytywny uśmiech na twarzy myślę, że to dobre było w hooy. No i ten niszczator Brad Pitt 

Bez ocen, trzy świetne obrazy, najwyższa półka 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2020 o 02:07, lukas_k96 napisał:

Wróciłem właśnie z seansu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Muszę przyznać, że to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Zagrało tu wszystko - fajna, epatująca klimatem historia, wyraziści bohaterowie (genialne role Marcina Kowalczyka i zwłaszcza Tomasza Włosoka) i wiarygodnie przedstawiony świat gangsterski. Do tego kilka zwrotów akcji. Dla fanów gangsterki i filmów sensacyjnych - bardzo mocno polecam! Choć film ma blisko dwie i pół godziny to ani przez moment nie ma momentów nudy. Trzeba przyznać, że Kawulski daje radę jako reżyser. 9/10 

+1 - byłem w piątek i szok że tak dobry film im wyszedł. 

Odnośnik do komentarza

Świeżo po seansie 1917 - wizualnie majstersztyk,  montaż [całość w 'jednym' ujęciu, cięcia sprytnie zakamuflowane], zdjęcia, kostiumy, muzyka dobrze spasowana. Klimat okopów WWI świetnie oddany. To tak pierwsza połowa filmu. Druga, hmm, chciano dodać więcej dramaturgi i pojawiło się trochę naciąganych scen/motywów. Fabuła bez większego polotu, ot opis filmu na każdym portalu daje pojęcie o całości, jak Dunkierka, bo spokojnie oba te filmy można postawić obok siebie. Jedyne czego mi zabrakło to jakiegoś mocniejszego akcentu brutalności/bestialstwa wojny, trupy w okopach etc są jak najbardziej ale cały ten trip jest trochę nazbyt 'piknikowy'.

 

Dunkierka/10

Odnośnik do komentarza

O, nie słyszałem o tym, dzięki. Dunkirk zrobil na mnie wielkie wrażenie.

 

star wars ostatni - nie zrobił wielkiego wrażenia....kylo ren ukradł show - fajnie napisana i poprowadzona postać. Dziwna narracja, dziwny film. Force Awakens wypada najlepiej chyba z tej trylogii bo nie ciążyło na tym filmie tyle oczekiwań  

 

w camie filmy oglądacie ? 1917 ma premiere 24.01 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Rambo: Last Blood

 

Zakończenie filmów z Johnem wyszło bardzo dobrze, napisze w porównaniu do innych filmów z serii Rambo. Pokazali jego ludzka stronę w kontakcie z członkami rodziny, jak bardzo jest zniszczony przez wojnę i co robi Rambo kiedy ktos porywa członka jego rodziny a później bardzo go rozgniewa. Pokazali go jako jednego z najwiekszych albo największego twardziela i badassa w historii kina i wyszło im to bardzo dobrze. Stallone dalej daje rade w tej roli i jak na swój wiek swietnie sie trzyma. Jatka czasami jest bardzo duża a cały film ogląda sie fajnie.

 

Ocena: Lepszy niż Rambo IV

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.01.2020 o 23:47, Masorz napisał:

Która ta aktorka jest seksowna?

Ta z okladki, po lewej :wub: 

To ze cycki ma male nie znaczy, ze nie moze byc atrakcyjna. Przede wszystkim ma ladna buske i dupke. Swietnie zagrala. Te jej gesty i minki, no rewelka. Cialo nie zawsze jest na pierwszym planie. Liczy sie cos wiecej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.