Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Pupcio said:

Obejrzałem przed chwilą tego terminatora z meksykańskim robotem. Strasznie głupi ten film :yakubu: Poprzednie terminatory też były aż tak durne? Bo już nie pamiętam w sumie ale wydaje mi się że aż tak źle nie było

O łał. Wytrzymales do konca, a to juz ogromny sukces przy takiej kaszanie. Ja mialem wary sciagniete do uszu przez glupote, chaos i ta wkurviajaca malolate, ktora niby zastapila Bale’a na stanowisku lidera ruchu oporu. No kurfa :blink: “I’m done running! I’m gonna stand and fight!!”

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ghostbusters Afterlife - zaskakująco przyjemny, familijny film, osadzony mocno w klimatach późnych lat '90 prowadzeniem historii, humorem z dość sprawnie wplecionym fanserwisem. Spodziewałem się kaszany na miarę tego gówna z żeńską obsadą a dostałem naprawdę klimatyczne widowisko, które nie gwałci oryginału tylko go sprytnie rozwija. Obsada dziecięca bardzo dobra, równie fajna muzyka i satysfakcjonująca końcówka łącznie ze scenami po napisach. Czekam z niecierpliwością na sequel. Tak powinny być rozwijane stare marki. 7.5/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Yap napisał:

O łał. Wytrzymales do konca, a to juz ogromny sukces przy takiej kaszanie. Ja mialem wary sciagniete do uszu przez glupote, chaos i ta wkurviajaca malolate, ktora niby zastapila Bale’a na stanowisku lidera ruchu oporu. No kurfa :blink: “I’m done running! I’m gonna stand and fight!!”

Od połowy było ciężko szczerze powiedziawszy ale zrobiłem to dla Arnolda :(  chociaż nowy terminator też był spoko. Najgorzej chyba wypadła Sara  bo po tamtych dwóch babach niczego dobrego się nie spodziewałem i nic dobrego nie dostałem ale pani Linda to chyba za karę musiała grać w tym filmie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Shen napisał:

torrenty

 

Jest na D+

 

Dziś obejrzałem Prey i znów miłe zaskoczenie kolejną dobrze odświeżoną marką. Świetne zdjęcia, krajobrazy, poszanowanie dla Komanczów i sceny akcji w myśl, że mniej znaczy czasem lepiej. Charyzmatyczna bohaterka, pies, bez zbędnej ekspozycji i pierdololo. Widać, że ktoś się z głową za to zabrał a nie zapatrzył się tylko na tłustych producentów z Hollywoodu (patrzę na ciebie, predatorowa szmiro z 2018 r.). 7.5/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prey

 

Wiele się po tym nie spodziewałem i miło zaskoczył. Aktorsko główna bohaterka dała radę, widoki/krajobrazy niczego sobie. Sieczka Predatora niezbyt przesadzona i dobrze. Są też głupoty, ale w końcu to film SF i można przymknąć oko, bo nie walą tak po pysku jak w guanie z 2018.

Czekam na ewentualną kontynuacje.

 

7/10

Odnośnik do komentarza

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

 

Recenzenci piali z zachwytu. A co dostajemy. Znów się mega podjarałem przez hype a jest tylko dobrze. Cóż, jak widać każdy nie chujowy film z Nikiem Cagem jest teraz arcydziełem. 

 

Ale wracając. Uwielbiam Pedro Pascala, chce mieć z nim dzieci (i najlepiej niech wyglądają jak baby yoda). Sam film zabawy, autoironiczny.  Trochę jednak za mało tej autoironii i imo niewykorzystany potencjał, bo w pewnym momencie robi się z tego tylko zwykły akcyjniak. Pole to opisy było przeogromne a ostatecznie jest tylko dobrze.

 

7/10. Bez Pedro Paskala byłoby 6.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wielka Draka w Chińskiej Dzielnicy (1986) - kolejny film który przypomniałem sobie po latach. Przez pierwszą połowę filmu byłem tak średnio zadowolony, jakoś nie przemawiało do mnie takie połączenie akcji z komedią, ale przy końcu seansu byłem już zadowolony, to jest nadal bardzo fajna przygoda. Musiałem się po prostu wgryźć w ten klimat. Czego tu nie ma w tej Chińskiej Dzielnicy. Gangi, wojny zwaśnionych grup, Raiden z Mortal Kombat, czarna magia i jeszcze inne cuda, a do tego Kurt Russell i jego dialogi. Nadal warto.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj seans z Cobrą. Film az ocieka klimatem lat 80. Sly to wiadomo aktor jednej miny, najmocniejszym punktem filmu jest moim zdaniem psychol zagrany przez Thompsona. Koles z taka twarza to sie tylko do czarnych charakterow nadaje.

 

4 godziny temu, Sep napisał:

Wielka Draka w Chińskiej Dzielnicy (1986) - kolejny film który przypomniałem sobie po latach. Przez pierwszą połowę filmu byłem tak średnio zadowolony, jakoś nie przemawiało do mnie takie połączenie akcji z komedią, ale przy końcu seansu byłem już zadowolony, to jest nadal bardzo fajna przygoda. Musiałem się po prostu wgryźć w ten klimat. Czego tu nie ma w tej Chińskiej Dzielnicy. Gangi, wojny zwaśnionych grup, Raiden z Mortal Kombat, czarna magia i jeszcze inne cuda, a do tego Kurt Russell i jego dialogi. Nadal warto.

sciagam, widzialem ten film chyba z 20 lat temu ostatni raz :lapka:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Morbius

 

 

na początku śmieszy i głupi, po 20 minutach już tylko głupi i męczący.

 

Po Venomie 2 nie sądziłem, że w tym roku zobaczę groszy film. Chociaż nazywanie tego filmem to spore nadużycie

 

1/10 

 

No wspaniałe uniwersum 

Odnośnik do komentarza

The Gray Man - szukalem glupiego akcyjniaka na modle lat osiemdziesiatych, ale byl jeden problem: czerwona literka N w gornym rogu. Nie tykam tych syfow, a jednak wczoraj jakims cudem sie odwazylem i wcisnalem PLAY. Nawet biezle im to wyszlo. Film jest przepelniony akcyjniakowoscia po brzegi. Niedorzecznosci gonia popierdolki, Ana De Armas wyczynia niestworzone rzeczy Rambo/Commando style. Obczajcie koncowke, bedziecie wiedziec o co mi chodzi. Nie znaczy to, ze jest niezniszczalna. Zarowno ona jak i Gosling dostaja czasem niezle fpyerdol. 
Oczywiscie musi byc motyw ochrony niewiniatka, przemiany jakiego zuola w sredniej jakosci postac pozytywna. Ot, normalka. 
Zwrocilem uwage na fajne dlugie ujecia przerzucajace nas z jednego miejsca akcji do drugiego. Zwiekszaja poczucie dynamiki do i tak juz intensywnych scen. 
koncowka nieco mnie wkoorviua i pewnie sami wyczaicie o ktory moment chodzi, ale to tylko maly feler i pewnikiem jakis „geniusz” wpadl na to rozwiazanie, zeby podtrzymac nurt wspolczesnej narracji spolecznej. 
 

Do poobiedniego seansu swietnie sie nadaje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...