Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ceny blu rayów i br4k to jest jakiś żart. Taki Top Gun 2 w 4k kosztuje ok 160zł, dałem sobie spokój. Na Applu można kupić za 54zl (jeśli ktoś oczywiście lubi cyfrę). 

Ja już w sumie dawno nie oglądałem filmów na DVD i pewnie bym się wkurzał że coś nie jest odpowiednio ostre, ale faktem jest że ten nośnik nadal jest najpopularniejszy u nas 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Crazy Horse napisał:

https://www.filmweb.pl/film/Niewidzialna+wojna-2022-10008125

 

Nie, no przez to to nawet ja bym chyba nie był w stanie przebrnąć. Kto to jest ten vega.

 

Chyba na to pytanie chciał odpowiedzieć autor tego filmu... Byłem w piątek. Początek i może gdzieś tak do połowy filmu jeszcze w miarę OK. Bez rewelacji ale podobało mi się kiedy dotyka czasy i pewne realia PRLu i wczesnych lat 90. Ukazana postać, to takie od zera do bohatera - człowiek, któremu udało się coś osiągnąć wbrew całemu światu. Druga część filmu jak i ogólnie połowa przedstawionych scen raczej niepotrzebna. Nie wiem po co to pokazywał i co chciał przez to osiągnąć. Chyba, że w ten sposób chciał usprawiedliwić swój styl. Nie wiem. Filmy jednak oceniam po tym co zobaczyłem, a nie po wystawionych ocenach. Widziałem większe gówna, które mnie wynudziły a miały oceny w okolicach 7 albo 8. Na ocenę 2/10 ten film nie zasłużył. Bardziej 4/10. Może nawet 5/10. Idąc na film Vegi nie oczekuję jakiś wybitnych doznań wizualnych czy intelektualnych. Tym razem było podobnie więc się nie zawiodłem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bogowie - za pierwszym razem film tak mnie zmiazdzyl, ze po 6 latach nadal nie bylo mi spieszno do jego ponownego obejrzenia. Ale z nudow i troche nostalgii wlecial dzis wieczorem. Co moge napisac, no to jest nadal genialne dzielo mimo, ze duzo pamietalem jeszcze z pierwszego seansu. Nie obejrzec tego filmu to robienie sobie krzywdy ale z drugiej strony, jak bym mocno chcial byc na miejscu takiej osoby. 10/10.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mejm napisał:

Bogowie - za pierwszym razem film tak mnie zmiazdzyl, ze po 6 latach nadal nie bylo mi spieszno do jego ponownego obejrzenia. Ale z nudow i troche nostalgii wlecial dzis wieczorem. Co moge napisac, no to jest nadal genialne dzielo mimo, ze duzo pamietalem jeszcze z pierwszego seansu. Nie obejrzec tego filmu to robienie sobie krzywdy ale z drugiej strony, jak bym mocno chcial byc na miejscu takiej osoby. 10/10.

 

https://www.filmweb.pl/film/Bogowie-2014-694378

ten?

Odnośnik do komentarza

Apokawixa. Nie chcę spojlerować dlatego napiszę w skrócie: dno!

Jak lubię obejrzeć polskie produkcje tak tutaj mogłem sobie darować. Pomysł nawet ciekawy, inspirowany amerykańskimi filmami i grami o zombie, o nastolatkach z liceum ale wykonanie chujowe. Z każdą minutą rósł poziom mojego zażenowania związanego z jakością tej produkcji. Już film Vegi o Vedze miał wyższy poziom, przynajmniej do połowy filmu.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie to, jak to jest być człowiekiem, który idzie do kina na film Patryka Vegi

 

mam nadzieję nigdy się nie przekonać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, gekon napisał:

Tak swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie to, jak to jest być człowiekiem, który idzie do kina na film Patryka Vegi

 

mam nadzieję nigdy się nie przekonać. 

Byłem na Bad Boyu i Small World, generalnie źle nie było :D Może akurat dlatego, że wybrałem w miarę dobre jak na Vegę filmy, a nie jakieś gó... 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, gekon napisał:

Tak swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie to, jak to jest być człowiekiem, który idzie do kina na film Patryka Vegi

 

mam nadzieję nigdy się nie przekonać. 

 

Hehe, mam kartę z abonamentem rocznym do cinema city i teraz praktycznie tylko tak oglądam filmy. Wszystkie. Stronę albo dwie wcześniej pisałem, że idąc na film Vegi nie spodziewam się żadnego wybitnego dzieła, a co najwyżej luźną tandetę. Kilka razy można było się pozytywnie zaskoczyć. Czasami ten też porusza ciekawe tematy jak afera podkarpacka ale wykonaniem już niekoniecznie dociąga i jakość produkcji spada.

Odnośnik do komentarza

Better than us - jestem w połowię i jest na prawdę dobrze. Serial o przyszłości z botami, które mają zastąpić ludzi w wielu obowiązkach (mocny vibe detroid czuć). Główny plot jest bardzo złożony, a na początku nie zapowiadało się, ze bedzie to cokolwiek ambitnego. 

Serial jest po rosyjsku, ale bardzo dobrze się to oglada. 

Odnośnik do komentarza

Doctor Strange 2 - ja pier.dole jakie to bylo slabe. Dluzyny, woke go.wno, alternatywna wersja avengersow, kostium Wandy. Na plus aktorstwo Olsenowki. Film absolutnie o niczym. Nie pamietam juz ale wiedzma byla chyba przedmiotem jakichs eksperymentow i stad ta jej moc, ale teraz okazuje sie, ze ma najpotezniejsza magie, lepsza nawet od tych smiesznych czarodziei z kolkami. Ta czwarta faza to jest ku.rwa jakis zart a nawet nie dotarlismy jeszcze do Wakanda Forever. 5+/10.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...