Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem w jaki sposób twoja odpowiedź się mnie tyczy. Robię 2 partie ciała dziennie. 4 razy w tygodniu, co oznacza, że dwie partie (klatka i biceps) powtarzam dwa razy w tygodniu. Nie mam problemów z kondycją, tylko z czasem. Chcę zgubić trochę tłuszczu, który się odłożył, w czasie póltorarocznej absencji od siłowni i dlatego pytam, czy dalej mam od razu po treningu biegać 4km/30minut, czy lepiej biegać mniej razy w tygodniu, ale godzinkę i te 8km. Wiem, że najlepiej to 4 razy w tygodniu po 8km, ale wtedy mój pobyt na siłowni wynosi 3h a na tyle nie moge sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza

dla mnie to przekombinowane wygibasy (zwłaszcza to drógie), są dużo skuteczniejsze (i wygodniejsze) ćwiczenia na brzuch i klatkę. ale jak komuś się nudzi to niech se robi, krzywda się od tego nie stanie.

bredzisz. Po 5 minutach na takich podwieszkach czuje każdy mięsień dużo bardziej niż po zwykłym godzinnym treningu.

 

Zczaj to

Odnośnik do komentarza

Chodzę na siłownię 4 razy w tygodniu. Od godzinki do 1.5. Od miesiąca dołączyłem również bieganie na bieżni. Zazwyczaj robię 4km, co zajmuje te 30-35 minut, ale czasem zrobię 5, czy 6 kilometrów. Sporadycznie. 4 jest standardem. Mówi i pisze się, że kalorie zaczyna się spalać dopiero po 30 minutach biegu, ale nie wiem jak działa podnoszenie ciężarów, więc stąd moje pytanie. Jeśli za cel mam spalenie nadmiernego tłuszczu, to dalej zostać przy tych 4km/4 dni w tygodniu, czy lepiej pobiegać dwa razy większy dystans (8km/1h), ale rzadziej?

Po sobie wiem że zdecydowanie te drugie. Zresztą widac to po sylwetkach sprinterów i długodystansowców przecież.

U mnie genialnie sprawdzało sie bcaa przed i po biegu. Z samego rana na czczo 8-10 km w ok godzine

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja staram sie rozwijac pod kazdym katem przez caly czas.

No moze z wylaczeniem ekstremalnych ciezarow (1, 2 powtorzenia + negatywne, etc), bo na starosc tez chce byc w formie i po prostu cwiczyc, zamiast lazic na 7.00 do lekarza dzien w dzien z innymi dziadkami :rolleyes:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

W momencie zejścia z masy w tamte wakacje już nigdy nie mam zamiaru robić mocnej masówki.Powoli robię mięcho by się za bardzo nie zalewać bo taka postura mi się zdecydowanie najbardziej podoba.Co prawda robię masę ale także aeroby 4 razy tygodniowo i z tego co widzę mało mnie podlało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...