Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

Gra warta świeczki Maciek, przyznaj. A podobno Kazub przerzucał żelastwo jak ja mleko nosem wciągałem. Wasz kolejny fałszywy bóg

Maciucha od kiedy zacząłeś ćwiczyć systematycznie? Bez spiny po prostu chce mieć porównanie z kimś, bo ja tak systematycznie w maju bedzie rok ty chyba więcej troche czy nie?

Systematycznie, choc na początku mocno nieudolnie, od przełomu marca/kwietnia zeszłego roku.

Najlepiej wyglądałem gdzieś w okolicach grudnia. Od stycznia uciąłem kalorie bo tłuszcz złapałem na brzuchu i nie mieściłem się w spodnie. Potem niestety z braku czasu musiałem obciąc treningi (2/3 tygodniowo). No a teraz ostatnio dopadło mnie choróbsko i w 6 dni kiedy jadłem dziennie kilka biszkoptów, kisiel i banana schudłem prawie 3kg. Nie wiem ile uzupełnia się woda w organizmie ale dziś już chyba 4 dzień jak jem w miare normalnie, a waga niestety rano wciąż pokazuje 84kg (w grudniu 91kg) :(.

No ale się nie poddaje i od połowy maja ruszam na pełnej (pipi)ie, tym razem już nie w domu, tylko na siłowni ;)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

 

Od stycznia uciąłem kalorie bo tłuszcz złapałem na brzuchu i nie mieściłem się w spodnie.

 

tylko pamiętaj, że tak zwany gorset, czyli mięśnie brzucha oraz pleców też cie poszerzają (zwłaszcza po martwym i siadach). daaawno temu, kiedy byłem młodszy od ciebie, to skoczyłem z 75 do prawie 90 i nie dopinałem starych spodni mimo, że tłuszczu ledwo co przybyło (metabolim za młodu - super sprawa). chodzi o to, że obwód pasa nie określi ci dokładnie, po intensywnych przyrostach, ile tego tłuszczu przybyło. 

 

 

No ale się nie poddaje i od połowy maja ruszam na pełnej (pipi)ie, tym razem już nie w domu, tylko na siłowni 

 

to poczujesz różnice. wejdź troche na maszyny, zwłaszcza klatke urozmaicisz (butterfly, wyciągi, poręcze, hammery)

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Lustro. Nie bede owijal w bawelne ze stterydy to nnie jest TYLKO dodatek a reszta to ciezka praca.

Kumpel w robocie na towarze jest nabity jak skala, miecho widac tak za(pipi)iscie ze ja nie osiagnalem tego efektu przez 3 lata ostrego tyrania. Dobra, gen genem ale towar robi swoje. Dziekuje, dobranoc.

Odnośnik do komentarza

No kobik racja, ja jak ostatnio fote tego gościa zobaczyłem to normalnie jestem w szoku. Zero fatu, same czyste mięcho dobrej jakości. Wiedziałem że koks daje rade ale żeby az tak w tak krótkim czasie, masakra. To samo mu napisałem że w kilka miechów pare lat siłki na sucho zrobił. Ciekawe jak bedzie ze spadkami, bo skutków ubocznych jak narazie nul.


Ja pier.dole w sumie to on miesiąc dopiero bierze, toć to w lustrze sie chyba rośnie

Odnośnik do komentarza

Ale myślicie że on tak od samego towaru urósł?Jakby nie miał dopiętej diety to by tak nie wyglądał,koks zwiększa przyswajanie substancji pokarmowych,jakby dieta była słaba to z czego miałby mięśnie budować,do tego ma więcej glikogenu to i cięższe treningi robi,koks uaktywnia pewne szlaki ale czy my z tego skorzystamy,czy wystarczy nam opuchlizna to inna sprawa.Zresztą zobaczymy ile z tego kolesia zostanie po cyklu,bo na nim to bajka,później jak nie ogarnie sytuacji to kortyzol go wciągnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat to co wrzucił kanabis nie świadczy o tym że koleś jakoś specjalnie zapyerdala.W rok na dobrym koksie z dobrą dietą i treningami wydaje mi się że dużo więcej można zrobić.Po za tym branie koksu na początku jest moim zdaniem pójściem na łatwizne. Co innego po kilku latach stażu gdzie te efekty już nie są tak dobre jak na początku.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

 

Po za tym branie koksu na początku jest moim zdaniem pójściem na łatwizne. Co innego po kilku latach stażu gdzie te efekty już nie są tak dobre jak na początku.

 a ph?

 

Mimo że słabsze to moim zdaniem jeszcze większa głupota .Z tego co się orientuje ładnie ryją wątrobę a efekty w porównaniu do koksu mierne.

Odnośnik do komentarza

 

Ja pier.dole w sumie to on miesiąc dopiero bierze, toć to w lustrze sie chyba rośnie

 

miesiąc. w miesiąc nie ukręcisz z gó,vna tego co on ukręcił, nawet na najlepszym towarze świata. w 3 miesiące tak, ale musiał dobrze cisnąć i jakoś jeść. nawet bez dopiętej diety, ale byle góvna też nie jadł, węgli i białla musiał dostarczać. 

 

na sterydach można robić zaskakujące wyniki, ale nie polecam wierzyć w cuda 

 

 

 

lustro.....trzyma telefon na lewym zdjęciu......nie popisałem sie

Odnośnik do komentarza

Bliżej się przyjrzałem(poprzednio miniaturki),wydaje mi się że tutaj sprawcą zamieszania jest postawa,w "most muscular" zawsze człowiek wydaje się mniejszy,barki tracą na pękatości bo nie są przy ciele tylko przed nim,ta nowa postawa bardziej"przy ciele" i dlatego się wydaje że taki progres.

Odnośnik do komentarza

Akurat to co wrzucił kanabis nie świadczy o tym że koleś jakoś specjalnie zapyerdala.W rok na dobrym koksie z dobrą dietą i treningami wydaje mi się że dużo więcej można zrobić.Po za tym branie koksu na początku jest moim zdaniem pójściem na łatwizne. Co innego po kilku latach stażu gdzie te efekty już nie są tak dobre jak na początku.

 

No ale tutaj jest postęp 5 miesięcy w tym z braniem koksu miesiąc.

 

I zna sie i na treningu i na diecie. 

 

Tyle że był zielony w kwestii koksu bo go to nie interesowało wczesniej. W sumie tak jak ja, nie znam sie na koksie bo i po ch.uj mi to wiedziec skoro nie mam zamiaru z niego korzystać 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...