Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

Gra warta świeczki Maciek, przyznaj. A podobno Kazub przerzucał żelastwo jak ja mleko nosem wciągałem. Wasz kolejny fałszywy bóg


Maciucha od kiedy zacząłeś ćwiczyć systematycznie? Bez spiny po prostu chce mieć porównanie z kimś, bo ja tak systematycznie w maju bedzie rok ty chyba więcej troche czy nie?

Odnośnik do komentarza

Maciucha od kiedy zacząłeś ćwiczyć systematycznie? Bez spiny po prostu chce mieć porównanie z kimś, bo ja tak systematycznie w maju bedzie rok ty chyba więcej troche czy nie?

To czas, który poświęciliśmy na pakowanie, oznacza ile wiemy o podnoszeniu ciężarów? Rozwiń swoją kwestię, bo nie bardzo to widzę

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze litwin nie byl godnym przeciwnikiem do forumowej walki :(

Punktowalem go jak kliczko adamka :(

A kufa jak skromność ;) Dorosłem i trochę mi przeszło obnażanie każdej głupoty w twoich postach,do tego nazwałeś mnie funflem i jesteś moim spartacusowym bratem :) Co do tej całej spiny(nie wiem czemu w tak szlachetnym dziale jak doping) kto kim jest na forum to i tak zadecyduje sesja letnich fotek ;)

 

 

 

 

 

Przeciez to ty mnie zaczepiłeś teraz idioto. Wiesz po co sie kogoś zaczepia? Żeby ten ktoś zareagował a teraz nagle żebym zamknął morde? O co ci typie chodzi? 

 

chodzi o to, że rzucasz się jak dzieciak. twój elementarny poziom dystansu do swojej osoby wynosi zero. jakąkolwiek krytyke odbierasz jak atak na siebie i z pianą na ryju lecisz z kontratakiem. zero wyczucia, jakbyś miał jakieś ograniczone kontakty z ludźmi i nie umiał się zachować, dostosować do sytuacji. najlepsze rozwiązanie, jakie wymyśliłeś swego czasu, to odwracenie się plecami, czyli ignore. w sumie dobra dobra podkładka, żeby nie odpisywać, mimo że wciąż można zerkać przez ramie. a jaki byłeś dumny z tego ignora, taki lepszy, dojrzalszy, przypominałeś ciągle o tym - o, paczta, ignoruje, ale mam zayebisty dystans, widzicie to ?....jak dzieciak. no i to ciągłe liczenie na poklask, plusikowanie kolesia, kiedy mnie hejtuje, a ciebie propsuje.......żenujące. 

 

to co ? skoro już mi się wyrzygałeś na monitor i rozładowałeś złość jak jakiś w(pipi)iony dzieciak, to OFICJALNIE widzisz moje posty, czy tylko wpadłeś tak na szybko wymierzyć sprawiedliwość ? bo od razu mówie, czuje niechęć do twojej osoby i twojego charakteru z tak wielu już powodów, że nie ma szans na rurki z kremem. możesz dalej bunkrować się za ignorem jak baba, albo rozgrywać to z głową i szukać równowagi w przyrodzie. ja łatwo nie odpuszczam, ale nie jestem też jakimś szajbusem. no ale ty z koleji potrafisz tylko sie rzucać i pruć, co pokazały twoje liczne zwarcia z różnymi osobami. czyli albo rage, albo lizanie się po jajkach. ciężka sprawa. warto czasem przeczytać coś ze zrozumieniem, zanim góre wezmą emocje i najprostrze instynkty. chyba nie powinieneś mieć z tym problemó, odpisując takiemu prostakowi ? a jednak.

 

 

 

yes yes yes kur.wa yessssssss

Nie wierze no po prostu nie. Kazi niech to będzie puenta twojego wywodu, twojego dystansu itp. No i sam powiedz no jak ja moge nie zajrzeć co ty napisałeś. Przeciez to miód na moje serce.

 

Wiem że to zaburzy nasz wątły rozejm, ale Kazub trafił z problemem w 10 i twoje wypowiedz nie jako wpisuje się w ten post.Z całej tak długiej wypowiedzi nie ustosunkowałeś się do tego co chłop chce przekazać,tylko przyczepiłeś się że zapomniał napisać "w" i gloryfikujesz ten wyczyn,szkoda :/

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

Maciucha od kiedy zacząłeś ćwiczyć systematycznie? Bez spiny po prostu chce mieć porównanie z kimś, bo ja tak systematycznie w maju bedzie rok ty chyba więcej troche czy nie?

To czas, który poświęciliśmy na pakowanie, oznacza ile wiemy o podnoszeniu ciężarów? Rozwiń swoją kwestię, bo nie bardzo to widzę

 

 

Jaką kwestie? O co ci chodzi? czy to wogóle było do ciebie? Pytałem maciuche bo chce nutke pozytywnej rywalizacji a ty sie wpie.rdalasz i nie wiadomo o co ci chodzi. Gdzie ty tam masz mój odnośnik do równania czas pakowania/ wiedza o ciężarach.

Ja pier.dole kazub weź tych swoich fanów troche ogarnij 

 

No ale już jesli przy tym jestesmy, to chyba raczej nie ma skoro twój bóg kazub pytał mnie jak brac kreatyne a wygląda lepiej i ćwiczy dłużej ode mnie

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, ze litwin nie byl godnym przeciwnikiem do forumowej walki :(

Punktowalem go jak kliczko adamka :(

A kufa jak skromność ;) Dorosłem i trochę mi przeszło obnażanie każdej głupoty w twoich postach,do tego nazwałeś mnie funflem i jesteś moim spartacusowym bratem :) Co do tej całej spiny(nie wiem czemu w tak szlachetnym dziale jak doping) kto kim jest na forum to i tak zadecyduje sesja letnich fotek ;)

 

 

 

 

 

Przeciez to ty mnie zaczepiłeś teraz idioto. Wiesz po co sie kogoś zaczepia? Żeby ten ktoś zareagował a teraz nagle żebym 

 

 

 

Wiem że to zaburzy nasz wątły rozejm, ale Kazub trafił z problemem w 10 i twoje wypowiedz nie jako wpisuje się w ten post.Z całej tak długiej wypowiedzi nie ustosunkowałeś się do tego co chłop chce przekazać,tylko przyczepiłeś się że zapomniał napisać "w" i gloryfikujesz ten wyczyn,szkoda :confused:

 

 

Okej miałem nie odpisywac ale niech będzie. Porozmawiajmy jak dorośli , cały tydzień nie było kazuba, nie miałem z nikim spiny, wszystko ładnie pięknie i ogólnie kremówki. Nawet ty mnie nie wkur.wiałeś. Przyszedł kazub, od razu na pełnej kur.wie z pretensjami do KAŻDEGO mojego posta, choć wcale nie musiał, mógł to najzwyczajniej olać. Więc powiedz mi , do czego ja mam sie ustosunkować? Do tego że gośc który ciagle sie napina i szuka zaczepki na siłe uczy mnie dystansu? Prosze cie. 

 

Ja juz sie nie raz i dwa ustosunkowywałem ale po co? Wrzuciłem ignora a on dalej odpisuje mi na posty. To jest normalne według ciebie? Tak postępuje normalny gość? Czy ja go zaczepiam? Koleś naprawde IMO nic nie wnosi, nie jest ani zabawny, ani inteligentny , no nic. Jego posty 90% userów nie traktuje powaznie, coś jak yano. Kazdy ma jakiś limit cierpliwości na rozmowy jak cżłowiek z człowiekiem ale ile można? 

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to że to co napisał ma sens,bo każdy odpis traktujesz jak atak na siebie(zresztą więcej jest takich użytkowników)a czasami po prostu wystarczy powiedzieć"o tego nie wiedziałem",ale skoro napisałeś że nawet ja ciebie nie wkurzałem,to uznaj że tego posta nie było,cenie sobie nasz rozejm ;)

Odnośnik do komentarza

 

Faza nasycenia kreatyną to mit, czy to się sprawdza ??

Jak zacznę jeść białko z dodatkiem kreatyny, to czy mój organizm się do niej przyzwyczai i właściwa kuracja na kreatynie nie będzie już tak mocna ?

 

 

Mit.Jedz 10g dziennie krety.

 

 

Kazi co ty na to? Ładnie to tak sie kłócić z kimś kto cie uczył jak brac kreatyne?

 

<niepodważalnezwycięstwo>

 

 

o żesz (pipi)a, jaki ty jesteś suaby :confused:

 

NO I CO Z TEGO, ŻE TO PYTAŁEM ??? na kreatynie miałem raptem dwa cykle. były też ledwie 3 dwu-trzymiesięczne okresy, kiedy brałem jakieś odżywki, suplementy. ogólnie mam słabe doświadczenie w tym zakresie, dlatego zabawe w małego bio-chemika zostawiam innym. najwięcej piszę o samym treningu.

no ale skoro wspomniałeś, to poinfurmuje cię, że powinieneś wypyerdalać ze swoimi naukami, ponieważ gdyż........

 

.........faza nasycenia kreatyną, to nie jest żaden mit, tylko realne zjawisko. wiem, bo sam to zastosowałem i masa ludzi to potwierdza. to jest alternatywa na szybkie cykle kreatynowe, nie trwające dłużej, jak 2,5 miecha

 

 

No ale już jesli przy tym jestesmy, to chyba raczej nie ma skoro twój bóg kazub pytał mnie jak brac kreatyne a wygląda lepiej i ćwiczy dłużej ode mnie

 

CO TY WOGÓLE (pipi)SZ ??? wyglądałem lepiej od ciebie, zanim wiedzialem, na czym polega dieta, nie mówiąc już o odżywkach. w czasach liceum, napjerdalaliśmy z chłopakami 3 godzinne treningi w garażu pod blokiem, jak jakieś oszołomy. brama otwarta, w środku łupie muza (był nawet wzmacniacz), jestem debilem, nirvana, ramstein, limp bizkit....ludzie z osiedla przychodzili popatrzeć, pogadać, coś się działo. skejtowe towarzystwo jarało blanty i patrzyło, czy psy nie zajeżdżają. cały garaż w grafitti, plakaty...   nie było za dużo wiedzy, ale była zajawka, energia, zapał. młodość, piękne czasy. ściągałeś wtedy napleta w wannie. potem było różnie, ale to, że się tu produkuje, wynika z tego, że troche tego przerobiłem. nie,  nie wdawałbym się w żadne dyskusje, gdybym zaczynał od siedzenia w internecie i metodą kopiuj wklej wypisywał to, co gdzieś tam zasłyszałem, gdzieś tam przeczytałem.

ale ty tego nie rozumiesz, jesteś jakiś drewniany, masz drewniane myślenie. niczym mnie już nie zaskakujesz, dawno cię przejrzałem.

 

 

To czas, który poświęciliśmy na pakowanie, oznacza ile wiemy o podnoszeniu ciężarów?

 

w dużej mierze tak. to tak, jak na przykład z ocieplaniem elewacji. robisz to, dajmy na to dwa miesiące i myślisz, że wiesz o co chodzi, ale potrzeba przynajmniej roku siedzenia w tym, żebyś wiedział o co chodzi i nie przychodził do majstra z byle głupotami. a majster bawi się w to 10 lat i NAPRAWDĘ wie, o co chodzi. teoria nie poprzedzona długim doświadczeniem to nie to samo.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Faza nasycenia ma zastosowanie np. u sprineterów,gdzie zależy nam na szybkim zbudowaniu zapasów ATP,natomiast w kulturystyce jest mało przydatna,gdyż to i tak jest sport nastawiony na lata a nie tygodnie,wiec czy maksymalny wzrost ATP nastąpi w 2 czy 4 tygodniu ma to drugorzędne znaczenie,bo w większość wypadków i tak cykle na solach kreatyny trwają po 8-12 tygodni.

Odnośnik do komentarza

 

 

No dokładnie, są liczniki postów, plusików, najaktywniejsi użytkownicy danego dnia i inne pier.doły. proste. Ciesze sie że to wyjasnione. Suche fakty

 

liczniki, statystyki, plusiki.....co ty pyerdolisz ? liczy sie treść. o to sie rozchodzi

 

 

 

ktoś niedawno pokazał, jak zobaczyć liste najlepiej splusowanych postów, ale wyświetla się tylko jedna strona. jaczes yebany miał dwa posty tam. ja mam jeden. kanabis ZERO

 

I jak z tobą mozna pisac normalnie? Sam sobie zaprzeczasz. Mam prawie o 1/3 więcej plusów od ciebie mimo że chlałem i 2 miechy byłem na odwyku więc skoro tak wszyscy ciebie wielbią, piszesz tak świetne posty powinno być na odwrót. Ojej jak to sie stało? Aha zapomniałem, to nie ludzie oceniają co jest dobre , co treściwe tylko wyrocznia kazub. Jak kazub mówi że pisze dobrego posta to tak jest i ch.uj. Dziecinne i żałosne.

 

Maus dzięki za rady spróbuje poszukać jaj w twoim poście o chęci ruchania i walenia konia innym facetom.

Aha i zajrzyj do słownika, pisze sie "wyhoduj" nie "wychoduj". Widze wiele was łączy z kazubem

 

 

(pipi)a ja nie wiem. chyba lepiej było, jak ten ŁOM miał ustawionego ignora.

 

tak se wspomniałem o tej liście najwyżej plusowanych postów, przy okazji. dla żartu dopisałem, że swojego posta tam nie miałeś. WIEM, że masz ogółem więcej plusików, jesteś na forum dłużej, ale spyerdalaj już z tym. wali mnie to.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Faza nasycenia ma zastosowanie np. u sprineterów,gdzie zależy nam na szybkim zbudowaniu zapasów ATP,natomiast w kulturystyce jest mało przydatna,gdyż to i tak jest sport nastawiony na lata a nie tygodnie,wiec czy maksymalny wzrost ATP nastąpi w 2 czy 4 tygodniu ma to drugorzędne znaczenie,bo w większość wypadków i tak cykle na solach kreatyny trwają po 8-12 tygodni.

 

no ale nie rozumiem tego segregowania, że to jest na lata, a to jest sezonowe. w gruncie rzeczy, to to samo. w kontekście semi-pro/pro, robisz forme na zawody, ale muszą trzymać jakieś wyniki cały czas. niektórzy stosują kreatyne non stop, bez podziału na cykle. załóżmy, że szykują mi się dwa miesiące luzu, kiedy będę miał warunki na dobry, mocny trening, dobrą michę i regeneracje. teraz chce wykorzystać te dwa miesiące, jechać ostro i zrobić jakiś progres, dajmy na to siłowo masowy. wiem, że później nie będzie tak dobrze, ale taki one shot zaprocentuje.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

 

 

No dokładnie, są liczniki postów, plusików, najaktywniejsi użytkownicy danego dnia i inne pier.doły. proste. Ciesze sie że to wyjasnione. Suche fakty

 

liczniki, statystyki, plusiki.....co ty pyerdolisz ? liczy sie treść. o to sie rozchodzi

 

 

 

ktoś niedawno pokazał, jak zobaczyć liste najlepiej splusowanych postów, ale wyświetla się tylko jedna strona. jaczes yebany miał dwa posty tam. ja mam jeden. kanabis ZERO

 

I jak z tobą mozna pisac normalnie? Sam sobie zaprzeczasz. Mam prawie o 1/3 więcej plusów od ciebie mimo że chlałem i 2 miechy byłem na odwyku więc skoro tak wszyscy ciebie wielbią, piszesz tak świetne posty powinno być na odwrót. Ojej jak to sie stało? Aha zapomniałem, to nie ludzie oceniają co jest dobre , co treściwe tylko wyrocznia kazub. Jak kazub mówi że pisze dobrego posta to tak jest i ch.uj. Dziecinne i żałosne.

 

Maus dzięki za rady spróbuje poszukać jaj w twoim poście o chęci ruchania i walenia konia innym facetom.

Aha i zajrzyj do słownika, pisze sie "wyhoduj" nie "wychoduj". Widze wiele was łączy z kazubem

 

 

(pipi)a ja nie wiem. chyba lepiej było, jak ten ŁOM miał ustawionego ignora.

 

tak se wspomniałem o tej liście najwyżej plusowanych postów, przy okazji. dla żartu dopisałem, że swojego posta tam nie miałeś. WIEM, że masz ogółem więcej plusików, jesteś na forum dłużej, ale spyerdalaj już z tym. wali mnie to.

 

 

Szkoda że plusiki pojawiły sie dopiero po twojej rejestracji tumanie nie przed i to że jestem dłużej nie ma wpływu na to. No ale (pipi)j . Wow masz o 10 plusów więcej niz moja ostatnia przeróbka w pst szacun, wpisz to sobie w cv jestes taki zayebisty. 

Za każdym razem poje.busie cytujesz i odpisujesz na moje posty a teraz płaczesz że lepiej jak miałem ignora ? Ustalmy, od teraz zamykasz du.pe i tak samo jak ja nie odpisuje na twoje ułomne posty ty zrób tak samo i nie odpisuj na moje. 

wow kur.wa jaki profesjonalista, popatrzcie na inne jego posty z tamtego okresu. Pier.dolony pozer sensei grzmoci.pała, nawet jaj nie ma żeby sie przyznać że wiedział tyle o siłowni jeszcze 3 lata temu co moja stara o bundlach z kilzonem. 

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

1. nie obchodzą mnie licytacje na plusy, nie robie przeróbek, nie daje obrazków

 

2. 3 lata temu wiedziałem więcej o siłowni, niż ty teraz

 

3. nie jestem żadnym senseiem, nie uchodze za takiego. chętnie czytam, słucham. również młodych chłopaków z warszawskiego koksa, bo mają zapał, wiedzę i zaangażowanie, w przeciwieństwie do ciebie 

 

4. jesteś dla mnie wszą skaczącą w internecie. zanim nazwiesz kogoś pozerem, przyjrzyj się dobrze sobie

 

5. w swoim czasie się spotkamy i porozmawiamy, więc nie rób z siebie jełopa i nie pisz mi o jakichś jajach w internecie. możemy nawet ekipą skoczyć na siłownie, gdzie sporo wyjdzie w praniu. 

 

6. skończ to czcze pyerdolenie, zapraszam do działu trening, tam się produkuj

Odnośnik do komentarza

 

Faza nasycenia ma zastosowanie np. u sprineterów,gdzie zależy nam na szybkim zbudowaniu zapasów ATP,natomiast w kulturystyce jest mało przydatna,gdyż to i tak jest sport nastawiony na lata a nie tygodnie,wiec czy maksymalny wzrost ATP nastąpi w 2 czy 4 tygodniu ma to drugorzędne znaczenie,bo w większość wypadków i tak cykle na solach kreatyny trwają po 8-12 tygodni.

 

no ale nie rozumiem tego segregowania, że to jest na lata, a to jest sezonowe. w gruncie rzeczy, to to samo. w kontekście semi-pro/pro, robisz forme na zawody, ale muszą trzymać jakieś wyniki cały czas. niektórzy stosują kreatyne non stop, bez podziału na cykle. załóżmy, że szykują mi się dwa miesiące luzu, kiedy będę miał warunki na dobry, mocny trening, dobrą michę i regeneracje. teraz chce wykorzystać te dwa miesiące, jechać ostro i zrobić jakiś progres, dajmy na to siłowo masowy. wiem, że później nie będzie tak dobrze, ale taki one shot zaprocentuje.

 

Chodziło mi o to że biegacze mają różne systemy przygotowawcze i jak np. mają za 2 tygodnie start,to ładowaniem mogą podbić ilość ATP przed tym startem(np. pierwotnie miał na jakieś zawody nie jechać ale jednak jedzie)a pakerowi zwisa to ładowanie,bo tydzień nie robi mu różnicy.

Odnośnik do komentarza

OK - w kwestii jakże kwiecistej dyskusji na linii naszych dwóch czołowych Spartakusowych bodyburgerów - Kazub - kanabis, sprawa będzie miała swój koniec na zlocie czy gdzie tam sie spikniecie. kolejne posty z przyczyn porządkowych będę musiał (pipi)ć.

 

wracamy do tematów jak wbijać, po czym nie wychodzą syfy i co na odblok.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Maciucha od kiedy zacząłeś ćwiczyć systematycznie? Bez spiny po prostu chce mieć porównanie z kimś, bo ja tak systematycznie w maju bedzie rok ty chyba więcej troche czy nie?

To czas, który poświęciliśmy na pakowanie, oznacza ile wiemy o podnoszeniu ciężarów? Rozwiń swoją kwestię, bo nie bardzo to widzę

Jaką kwestie? O co ci chodzi? czy to wogóle było do ciebie? Pytałem maciuche bo chce nutke pozytywnej rywalizacji a ty sie wpie.rdalasz i nie wiadomo o co ci chodzi. Gdzie ty tam masz mój odnośnik do równania czas pakowania/ wiedza o ciężarach.

Ja pier.dole kazub weź tych swoich fanów troche ogarnij

 

No ale już jesli przy tym jestesmy, to chyba raczej nie ma skoro twój bóg kazub pytał mnie jak brac kreatyne a wygląda lepiej i ćwiczy dłużej ode mnie

Spokojnie Kanabis, zluzuj gacie toc nie okradam ci sklepu, tylko pytałem o twoją opinię, bo napisałeś " Gra warta świeczki Maciek, przyznaj. A podobno

Kazub przerzucał żelastwo jak ja mleko nosem

wciągałem. Wasz kolejny fałszywy bóg". Odpowiedziałes i ok. Pozytywna rywalizacja? Przecież Maciucha to inna kategoria (wzrost, organizm itd)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...