Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

Koks jest nie mierzalny,bo bez diety da opuchliznę,a z nią daje spektakularne wyniki,więc nie można napisać że daje 70% sukcesu,dlatego mówi się że to dieta daje 70%,bo to baza,bez niej nie ma nic.Nawet jak masz super szybki samochód,to nie wykorzystasz jego potencjału lejąc w niego słabe paliwo.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem trafne,bo jak słabe jakościowo jest paliwo to pierdyknie silnik,jak nie wszystko będzie ok i parametry się zachowa.

 

Glupie porownanie imo ;)

Debilizmem jest wbijac i nic z tego nie miec. W sensie nie startowac w zawodach itd.

Dla mnie to jest bez sensu,a jak wbijasz i startujesz to zawsze wygrywasz?Ilu jest takich co ocierają się o końcowe lokaty?Debilizm to jest wbijać i nie mieć pojęcia o środku,który się sobie wstrzykuje.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem trafne,bo jak słabe jakościowo jest paliwo to pierdyknie silnik,jak nie wszystko będzie ok i parametry się zachowa.

 

 

Glupie porownanie imo ;)

 

Debilizmem jest wbijac i nic z tego nie miec. W sensie nie startowac w zawodach itd.

Dla mnie to jest bez sensu,a jak wbijasz i startujesz to zawsze wygrywasz?Ilu jest takich co ocierają się o końcowe lokaty?Debilizm to jest wbijać i nie mieć pojęcia o środku,który się sobie wstrzykuje.

Robic z siebie kaleke bo.. tak? Ok.

Odnośnik do komentarza

Litwin najpierw pudlo zdobadz to bedzie to jakims wyznacznikiem specjalisty :) bo papierek zrobic moze kazdy.

 

Yaczes dobrze gada.

I vice versa,jak zdobędziesz papierek to pogadamy,bo na razie to widzę też tylko teoretyk jesteś.

 

Co do Yaczesa wypowiedzi to się zgadzam,tylko jak pisałem,ile im zostało z tego po cyklu?O to się wszystko rozbija,mało ludzi robi cykle dłuższe niż 8-10 tygodni a przez pierwsze 8 tygodni to głównie kumulowanie wody w mięśniach(dlatego podlany wygląd)aby stworzyć anaboliczne środowisko.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

ech te romantyczne opowieści o walce z bólem. rysiu piana zapomniał yebnąć prosto z mostu, że sterydy pozwoliły jego mięśniom rozrosnąć się do nienaturalnych rozmiarów dzięki czemu wygląda jak postać z komiksu i jest po prostu kawałem mięcha nawożonym atomowym paliwem :reggie:     

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...