Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Plus na PS3 mi wygasł to wreszcie mogę przestać grać na tej gierce wideo (bo i tak nie mam w co, tzn. mam ale mi się nie chce) i wrócić do grania w glorious 1080p na swoim PC Master Race Gaming Rig.

 

Na pierwszy ogień Darksiders, wygląda trochę jak God of War z biedniejszą walką, ale lepszym designem. Zobaczym, jak długo wytrzymam i czy gra podpasuje. Pierwszy kroczek w kierunku oczyszczenia ogromnego backlogu, ciekawe jak długo wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

Nie mam ostatnio w tygodniu czasu i warunków do grania, a czas który mam spędzam przy Star Trek Online, w oczekiwaniu na nowy expansion.

 

*duuuuuuuuuuuuuunnnnnnnn* ...

 

 

Skończyłem też w zeszłym tygodniu Papers, Please, ale chyba wezmę się za drugie przejście, poniekąd dla ostatniego brakującego achievementa. Generalnie ciężko mi to nazwać przyjemną grą, ale z całą pewnością jest to na swój sposób rewelacyjna, przemyślana i zaskakująca produkcja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem długo odkładanego Max'a Payne'a 3. Gra całkiem dobra, trochę krótka (10h), czasami zbyt prosta. Moim zdaniem R* popełnił błąd wysyłając Max'a do Brazylii, dużo klimatu uszło (przez większość gry brak czarnego humoru, easter eggów, metafor), człowiek nie wie co gadają przeciwnicy (wiem, że to jest specjalne zamierzenie - według mnie błędne) i kolorowe miejscówki mnie specjalnie nie podeszły. Niemniej jednak sama rozgrywka jest satysfakcjonująca i przyjemna. 7+/10

Etapy w Nowym Jorku 9/10.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Na trudnym. Dosłownie albo parłem do przodu bez żadnych problemów, albo miałem 8 tabletek przeciwbólowych, nigdy nie musiałem liczyć amunicji. Nie powiem parę razy zaliczyłem zgon, ale było to raczej spowodowane moimi rażącymi błędami, niż zbyt dużym wyzwaniem. Niepotrzebnie wprowadzili system osłon, sam bullet-time powinien być wystarczający.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

No ja pamietam, że ludzie narzekali na poziom trudności (dla mnie zrozumiałe), ale to pewnie konsolowcy. Dobry jest ostatni poziom trudności (bo oldschool to hard bez last standing) ginie się szybko, ale fakt cover system bardzo ułatwił grę. Ostatni etap miazga co?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...