Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, cinematic mod. Gra wygląda nawet lepiej w ruchu niż na screenach. Niestety wczoraj dosyć późno się za to zabrałem (ściągnięcie i instalacja 45gb danych trochę trwa ;s) i niewiele czasu na granie zostało, ale instalacja jest bardzo prosta, dodaje naprawdę sporo. Do tego dużo rzeczy mamy konfigurowalnych, więc jak kogoś drażnią jakieś efekty graficzne to może je wyłączyć. Nie mogę się doczekać aż wrócę do domu :banderas:

Odnośnik do komentarza

Tak, cinematic mod. Gra wygląda nawet lepiej w ruchu niż na screenach. Niestety wczoraj dosyć późno się za to zabrałem (ściągnięcie i instalacja 45gb danych trochę trwa ;s) i niewiele czasu na granie zostało, ale instalacja jest bardzo prosta, dodaje naprawdę sporo. Do tego dużo rzeczy mamy konfigurowalnych, więc jak kogoś drażnią jakieś efekty graficzne to może je wyłączyć. Nie mogę się doczekać aż wrócę do domu :banderas:

 

nigdy nie przeszedłem HF2, może ten mod mnie zmotywuje?

Odnośnik do komentarza

@Szejdi

 

Jeśli nigdy nie przeszedłeś HL2 to zabieraj się od razu. Ale proszę cię, nie z tym modem, o wiele lepiej wyjdziesz jeśli zagrasz w HL2 : Update - tutaj wszystkie "ulepszenia i dodatki" względem podstawki pasują, są dodane z umiarem i gra zachowuje swój unikatowy realistyczny surowy feeling lokacji - To jest właśnie coś co wg. mnie CM psuje.

 

Odnośnik do komentarza

Middle-Earth: Shadow of Mordor

 

Niby ta gra nie ma w sobie żadnego większego sensu, wygląda jakby ktoś wziął najgorsze cechy gier ubisoftu i wsadził do Śródziemia, wszystko tu polega na grindzie i czyszczeniu mapy ze znajdziek, ale... nie mogę się oderwać. To też jedna z tych gier, gdzie najbardziej przeje,bane masz na początku i wraz z postępem jesteś coraz większym kozakiem. No więc jestem coraz większym kozakiem i coraz trudniej mi się oderwać od szlachtowania hord orków i uruków na coraz to wymyślniejsze sposoby.

Odnośnik do komentarza

Ja dopadłem przypadkiem Overture i nie mogę się oderwać. ( miałem czytać polecone książki )

 

PS. Nie znacie jakiegoś hack&slasha z obsługą pada na PC? Ewentualnie jakiś shooter ( może być kosmiczny ) z tzn. lootem?

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...