Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie wbijam 5 ranking w Heroes of the storm. Dlaczego blizzard w taki płaski sposób uproszcza wszystkie gry? Hearthstone jest najbanalniejszą karcianką jaka istnieje, nie wymaga żadnego skilla tylko RNG. Diabolo 3 riper of souls tak jałowe :( i na końcu Moba od blizzarda, w której nawet nie trzeba farmić. Jedyne co można to modlić się o w miarę ogarnięty team  :whistling:

Odnośnik do komentarza

Już nie męczę Hero Siege. Pełno bugów, ostatnie patche zepsuły grę. Multi w grze fajne ale samo znalezienie chętnego do gry tragiczne. Jak już gramy to nikt nie może do nas dołączyć. Eh szkoda że tak niedopracowana.

 

Teraz pomęczę Don`t Strave bo jest promocja na Steam.

 

Mam pytanie. Don`t Strave Multi fajne? Warto kupić? Chodzi mi o grę z randomami bo nie mam znajomych :P.

Odnośnik do komentarza

37NWVaz.jpg

 

:ohboy: :ohboy: w sumie już wcześniej zacząłem w niego grać, ale zawsze miło patrzeć jak dają EE za friko. Inna sprawa że Shadowrun HK jest najlepszym Shadowrunem jaki do tej pory wyszedł. Dzisiaj pewnie wrócę do grania, bo przez kilka ostatnich dni nie miałem zbytnio na nic czasu.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Teddy ale jakiego Brutal Dooma ? V20b z starter packiem czy osobno na mapach z klasycznego Dooma ?

 

Ostatnio skończyłem te 30 map Sgt_marka z starter packa i sztos niesamowity, piękne mapki porobił.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Za sjp:

Wyraz sztos ma kilka znaczeń, chociaż słowniki objaśniają chyba tylko jedno: ‘uderzenie kijem kuli bilardowej’. Drugie znaczenie jest znane z filmu w reżyserii Olafa Lubaszenki, w tym użyciu sztos to wyraz z gwary przestępczej oznaczający oszustwo przynoszące duży zysk. W tekstach internetowych znalazłem też przykłady użycia tego wyrazu w znaczeniu ‘stosunek seksualny‘ i parę innych znaczeń, które jednak nie zarysowują się wyraźnie, zwłaszcza że wyrazsztos bywa mylony (niekiedy może świadomie mieszany) z podobnymi wyrazami (stos, sztok).

Co ta nowomowa, to ja nawet nie...

Odnośnik do komentarza

Właśnie odpaliłem Brutal Dooma

 

 

Co to jest za sztos! Prędkość rozgrywki, orgia brutalności, soundtrack, usprawnienia typu sprawna obsluga myszki, brak czesciowego autoaima czy headshoty. Chyba najlepsza FPSowa rzeźnia dostępna na rynku

Ja wczoraj na klasycznej jedynce pocinałem na ultra-violence, gra nic nie straciła ze swojego "uroku", teraz wydaje się jednak łatwiejsza niż te ponad 20 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Raven coś Ty zrobił :obama:

Cały dzień wczoraj spędziłam przy Kingdom i chcę jeszcze  :banderas:  Znakomity symulator haraczu, polecam bardzo.

A ja totalnie odradzam. Wydmuszka nie oferująca żadnej głębi rozgrywki za to wszechobecny random i prostacką rozbudowę bazy. Jako bonus dodam debilny system save'ów (włącznie ze znikającymi zapisanymi grami).

Odnośnik do komentarza

Obecnie gram w Papers, Please (zwykłe sprawdzanie paszportów, a wciąga), Serious Sam: Pierwsze Starcie (klasyk) i kilka innych gier.

 

Dokładam do tego Half-Life, Metal Slug 3 i...

 

DOOM! 

 

Tak, gram w Dooma. :D Do tego zamierzam jeszcze zagrać w Brutal Doom, ale to potem. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...