Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

takie mam durne przemyslenie o.o :

 

czy człowiek, ktory genetycznie ma watla budowe ciala ( zamiast sylwetki ' V ' to raczej jest

I') i duza glowe w sotounku do reszty (nie chodzi mi o wodoglowie=]) moze na silce 'sie wyrobic' ??

Bo kurde jakos mam tak duza glowe i za chu,ja nie mgoe sie 'poszerzyc'

od kilkunastu dni napi,erd/alam drazek, mam andzieje, ze po paru miechach takich cwiczen bede 'proporcjonallny' 'V'

 

:/

Odnośnik do komentarza

z tym duzym łbem to mnie rozbawiles : )

masz waskie barki i plecy, dokladnie tak jak ja. z wlasnego doswiadczenia wiem, ze genetyka to tak naprawde wiecej jak polowa sukcesu. sam obecnie mam plan treningowy pod katem poszerzenia plecow oraz poprawy barkow, ktory bede tyrał aż do maja/czerwca. po Twoich zdjeciach w innych tematach faktycznie mozna stwierdzic, ze miodu nie ma, "V'ki" juz nie bedzie, ale zeby Cie zmotywowac powiem, że gorzej juz byc nie moze (kwestie głowy pomijam), wiec cwicz, ustal priorytety... i czekaj na efekty, jak nie zawalisz na pewno przyjda.

Odnośnik do komentarza
Rodzyn ^ ^ Tak, każdy nawet z niestwierdzonym wodogłowiem może się wyrobić.

 

edit: Kuba, czemu v-ki nie ma być? Jest wiele ćwiczeń, które pobudzają dokładnie te partie mięśni. Mam predyspozycje do bycia szczupłym, ale co to ma do tego?!

 

nie wiem jak u bannego z talia, ale barki ma waskie, kosciec jest jaki jest i zeby sie zesral, to nic z tym nie zrobi. rozrosnac sie owszem mozna, ale wiem po sobie, ze sylwetki w ksztalcie "V" juz miec nie bede.

 

banny - wioslowanie w szerokim nachwycie, sciaganie drazka zza kark, wioslowanie hantlem w opadzie... multum tego jest; ).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moj plan na waskie bary i klate - nabieranie masy, cwiczenie calego tulowia, a za pare miesiecy ostre napier.dalanie kondycyjne by zwiekszyc objetosc pluc i jeszcze poszerzyc klate, wytrzymalosc i zwinnosc.

 

Cwiczenia na plecy - drazek w szerokim nadchwycie i cwiczenia lezace. Glowa do podlogi, rece przed siebie i unoszenie tulowia.

 

I to jest meeegawazne - plecy i tulow, nie same ramiona i bary oraz cyce. Bo wiekszosc "waskoklatowcow" ma mniejsza lub wieksza wade postawy - krotsza noga, krzywy kregoslup w jedna, druga lub trzecia strone itd. Przed rozpoczeciem treningow mozecie pojsc nawet do fizjoterapeuty by Was sprawdzil i dal wskazowek. Przed treningiem wygladam smiesznie, a po - jak miesnie sie napna i wyprostuja szkielet wygladam naprawde satysfakcjonujaco :). Cel - tak wzmocnic miesnie, aby trzymaly taka postawe, bo w niej nie wygladam na "wąskiego".

 

 

 

 

A i mam pytanie: stosowal ktos tzw. "boostery testosteronu"? Legalne ziolowe i nieziolowe preparaty jak np. http://allegro.pl/item591288791_trec_zma_t...on_odzywki.html

Chetnie przeczytam o tym caly wyklad :).

Odnośnik do komentarza

Lepiej parmezan zajadaj, heh. Soje, chude mieso. Twarog jest malowydajny. Zrob sobie test czy chociaz cukier mleczny trawisz. Odstaw produkty mleczne na tydzien. Sprawdzaj kupke, a potem wroc do mleka i sprawdz czy kupka sie zmienila :). Jak nie to trawisz - jak mleko Ci rozrzedza stolca to nie trawisz, wiec lepiej zamow bialko ostrowii z alledrogo. Toz to 40 dyszki na miesiac.

Odnośnik do komentarza

Z tą wysypką to już zależy od organizmu. Od nadmiaru można dostać wysypki albo w najlepszym wypadku sraki. Zresztą nie bierz żadnych supli bo to tylko kasa w błoto. Tak samo białko jest za szybko wchłanialne na noc-jeśli byś miał brać zwykłe, a że jesteś młody to nie opłaca ci się cudować z jakimiś specjalnymi białkami na noc. Zwykły twaróg wystarczy, dodaj jakieś rodzynki, cynamon czy chuy wie co jeśli ci samo nie podchodzi.

Edytowane przez papi
Odnośnik do komentarza

Miałem 2 cykle na clenie jeden okolo 60 tabs, potem 3 tyg przerwy i drugi okolo 40 tabs. Jak dziala na organizm? Po zarzuceniu sobie pierwszego tabsa, dzialanie czuc juz po 30 minutach - zaczynasz byc pobudzony jakbys wypil mocna kawe i do tego redbula. Momentami robi ci sie z niczego cieplo ale szybko uchodzi. Dalej. trzesa ci sie lapy jezeli bd chcial je utrzymac nieruchomo np oparte o cos - podczas normalnych czynnosci raczej nieodczuwalne. Temperatura w bardzo szybkim czasie skacze ci o okolo jeden stopien - w wiekszosci przypadkow nieodczuwalne - zmierzysz sobie temperature a tutaj lekko ponad 37 stopni celcjusza, mimo tego doslownie nic nie czujesz. Za to przy wykonaniu jakiejkolwiek fizycznej czynnosci, pocisz sie jak swinia. Po kilku dniach pluca robia ci sie jakby pojemniejsze, mozesz brac wdechy glebsze niz kiedykolwiek, a sam wysilek juz cie nie meczy jak wczesniej. Bedac na basenie spokojnie mozesz przenurkowac cala jego dlugosc, nawet jesli wczesniej ledwo przeplywales polowe. Laknienie rosnie, a kupe robisz 2 razy dziennie. Nie polecam zarzucac tabsa przed spaniem jesli ma sie sklonnosci do problemow z zasypianiem. Ja ich nie mam i momentami zapominalem zarzucac sobie tabsa i mi sie przypominalo o 12 w nocy - wstalem z lozka, zarzucilem clena na klate i bez problemu nyny. Co do oczekiwanych rezultatow, a mianowicie spalania tluszczu - działa. Dziala i to zauwazalnie skoro przez cale 2 cykle udalo mi sie zrzucic 5 kilo mimo ze nie mam jakos specjalnie zalanej budowy - definicja sie poprawia, miesnia moze troche mniejsze ale bardziej wyciete i wyraziste. Tluszcz schodzi ci z calego ciala, niewazne czy robisz brzuszki, czy biegasz czy poprostu wykonujesz swoja ogolna silowa rutyne. Wada moze byc cena - ja za 100 tabsow zaplacilem 140 zl. Druga rzecz to latwo dostac podyeby, a trzecia to ze podczas cyklu trzeba duzo pic, warto zarzucic sobie do tego kompleks witamin no i jakies oslonki na watrabe tymu Sylimarol albo Essentiale Forte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...