Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Aha , ciotka jeszcze mi dokupiła Power Bar Protein Plus tez jakaś odżywka ale dokładnie też nie wiem co to. Tego białka nie będe sprzedawał bo akurat wpc ostrowi mi sie kończy ;) Jeszcze carbo olimpa mi sie konczy więc trzeba dokupić. Mutanta kupie po wypłacie a do tego kreta+ tauryna i będzie niezłe massowanie w zime ;]

Odnośnik do komentarza

Po dluuugiej przerwie zaatakowalem w koncu.Nie przepadam specjalnie za gainerami ale tym razem sie skusilem na KLIK.

Nie powiem, efekty sa.Srednio kg na tydzien przybywa.Pewnie spora tez "zasluga" poczatkowej rezerwy jaka ma cialo.Nic to jednak.Zezre to do konca i zaczne przepalac nadmiary tluszczu ktore pewnie sie pojawia na miesnie.Potem juz tylko jakies serwatkowe bialko i glutamina.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie paczka doszła. 750gr 85% białka isostara . Smak truskawkowy już próbowałem i... smakuje jak shake z mcdonalds po prostu za(pipi)iscie. Dostałem jeszcze 2x 500g białka 80% banan i choco. Ale chyba jedna paczuszke opchne i dołoże do mutant massa. Po ile chodzi dobre białko pół kilo?

Odnośnik do komentarza

Spoko, ale Ty też się nie napinaj, canabis.

 

Kupiłem jedną puchę xpanda, miłym trafem wszedłem też w posiadanie ok 300 gram Shocka, więc jem to w standardowy sposób : shock przed treningiem, xpand po treningu, plus xp w DNT. W ten sposób ładnie to wyliczyłem na prawie 6 tygodni.

Jestem po pierwszym tygodniu, i powiem, że na razie szoku nie ma (a można było oczekiwać, czytając różne opinie). Nie mam kopa energetycznego, pompa umiarkowana, siły po treningu bez zmian.

Albo "wejdzie" mi to w dalszych dniach cyklu, albo po prostu nie działa na mnie aż tak dobrze.

Co do technicznych kwestii, to rozpuszczalność i smak w przypadku obydwu odżywek w porządku, do wymieszania starczy w zupełności zwykła łyżka.

Odnośnik do komentarza

Po dluuugiej przerwie zaatakowalem w koncu.Nie przepadam specjalnie za gainerami ale tym razem sie skusilem na KLIK.

Nie powiem, efekty sa.Srednio kg na tydzien przybywa.Pewnie spora tez "zasluga" poczatkowej rezerwy jaka ma cialo.Nic to jednak.Zezre to do konca i zaczne przepalac nadmiary tluszczu ktore pewnie sie pojawia na miesnie.Potem juz tylko jakies serwatkowe bialko i glutamina.

 

Też się chyba skuszę na ten gainer, stosunek cena/jakość (a nawet ilość) wydaje się bardzo dobry, na pewno zachęcający. Opinie też mnie utwierdzają w przekonaniu, że warto może w niego zainwestować :-) Tylko już wiem, że "trochę" inaczej będę dawkował niż pisze na stronie, bo 260g na raz to chyba przy dużo xD Podzielę raczej to na 3 porcje.

 

Tzn generalnie wiem, że dawkowanie takich rzeczy jak białko, gainer to zależy tylko i wyłącznie od nas (braków w diecie etc.), ale jednak czasami patrzy się na te dawki podane na opakowaniach ;)

 

Jaki smak wziąłęś? :D

Edytowane przez Happymieso
Odnośnik do komentarza

Co do smaków MM (nie, nie MediaMarkt ;)...):

wanilia - spoko, po 6,8kg miałem go już serdecznie dość, ale generalnie smak jest OK

ciasteczkowo-jakiś tam - pierońsko słodki, ale b. ładnie pachnie i generalnie "idzie przywyknąć". Przed zakupem polecam sprawdzić (o ile tylko macie taką możliwość) bo naprawdę nie każdemu będzie pasował.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi ciasteczkowy za uja nie smakuje :down:

mówicie że taki dobry ten MM? niedługo wracam na siłkę i za jakiś czas będę potrzebował czegoś dobrego.

a, i pytanie - czy można brać takiego gainera z samego rana, jako takie "pierwsze śniadanie" ?

generalnie mozna.Sam kiedys na rozruch tak robilem.Teraz jednak preferuje zjesc cos wczesniej chocby owsianke z bananem.Po godzinie dopiero MM.

Odnośnik do komentarza

Co do smaków MM (nie, nie MediaMarkt ;)...):

wanilia - spoko, po 6,8kg miałem go już serdecznie dość, ale generalnie smak jest OK

ciasteczkowo-jakiś tam - pierońsko słodki, ale b. ładnie pachnie i generalnie "idzie przywyknąć". Przed zakupem polecam sprawdzić (o ile tylko macie taką możliwość) bo naprawdę nie każdemu będzie pasował.

Ja kupiłem truskawkowo-bananowy czy jakoś tak, smakuje jak guma do żucia. Troche przysłodki ale generalnie ok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...