Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba odpowiedni temat.

Jak działają te "rewolucyjne" tabletki od chudniecia\zbijania tłuszczu? Jeżeli rozbijają tłuszcz czy pomagają w jego metaboliżmie to czy działają na tłuszcz na całym ciele. W komórkach nerwowych takze? Zastanawia mnie czy nie można sobie tym komórek mózgowych uszkodzić, bo też składają się z tłuszczu jako komórki nerowe. Chyba, że coś pomieszałem. Ale jeżeli mają działać te tabletki przeciwko tłuszczą to chyba na całym ciele a nie tylko na jednej partii. Nie kumam tego.

Ale to wiesz, trzeba pod to trenować.

 

Tak? E to pier.dole....

 

No, ale na poważnie to interesuje mnie działanie tego. Na jakiej zasadzie to działa, tak samo zbieram info nt dragów zanim się na coś skuszę. widzisz, że fizycznie nie wiele mogę to chociaż głowę chciałbym mieć całą. Poczytam forum w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Miałem 2 cykle na clenie jeden okolo 60 tabs, potem 3 tyg przerwy i drugi okolo 40 tabs. Jak dziala na organizm? Po zarzuceniu sobie pierwszego tabsa, dzialanie czuc juz po 30 minutach - zaczynasz byc pobudzony jakbys wypil mocna kawe i do tego redbula. Momentami robi ci sie z niczego cieplo ale szybko uchodzi. Dalej. trzesa ci sie lapy jezeli bd chcial je utrzymac nieruchomo np oparte o cos - podczas normalnych czynnosci raczej nieodczuwalne. Temperatura w bardzo szybkim czasie skacze ci o okolo jeden stopien - w wiekszosci przypadkow nieodczuwalne - zmierzysz sobie temperature a tutaj lekko ponad 37 stopni celcjusza, mimo tego doslownie nic nie czujesz. Za to przy wykonaniu jakiejkolwiek fizycznej czynnosci, pocisz sie jak swinia. Po kilku dniach pluca robia ci sie jakby pojemniejsze, mozesz brac wdechy glebsze niz kiedykolwiek, a sam wysilek juz cie nie meczy jak wczesniej. Bedac na basenie spokojnie mozesz przenurkowac cala jego dlugosc, nawet jesli wczesniej ledwo przeplywales polowe. Laknienie rosnie, a kupe robisz 2 razy dziennie. Nie polecam zarzucac tabsa przed spaniem jesli ma sie sklonnosci do problemow z zasypianiem. Ja ich nie mam i momentami zapominalem zarzucac sobie tabsa i mi sie przypominalo o 12 w nocy - wstalem z lozka, zarzucilem clena na klate i bez problemu nyny. Co do oczekiwanych rezultatow, a mianowicie spalania tluszczu - działa. Dziala i to zauwazalnie skoro przez cale 2 cykle udalo mi sie zrzucic 5 kilo mimo ze nie mam jakos specjalnie zalanej budowy - definicja sie poprawia, miesnia moze troche mniejsze ale bardziej wyciete i wyraziste. Tluszcz schodzi ci z calego ciala, niewazne czy robisz brzuszki, czy biegasz czy poprostu wykonujesz swoja ogolna silowa rutyne. Wada moze byc cena - ja za 100 tabsow zaplacilem 140 zl. Druga rzecz to latwo dostac podyeby, a trzecia to ze podczas cyklu trzeba duzo pic, warto zarzucic sobie do tego kompleks witamin no i jakies oslonki na watrabe tymu Sylimarol albo Essentiale Forte.
Odnośnik do komentarza
To chyba odpowiedni temat.

Jak działają te "rewolucyjne" tabletki od chudniecia\zbijania tłuszczu? Jeżeli rozbijają tłuszcz czy pomagają w jego metaboliżmie to czy działają na tłuszcz na całym ciele. W komórkach nerwowych takze? Zastanawia mnie czy nie można sobie tym komórek mózgowych uszkodzić, bo też składają się z tłuszczu jako komórki nerowe. Chyba, że coś pomieszałem. Ale jeżeli mają działać te tabletki przeciwko tłuszczą to chyba na całym ciele a nie tylko na jednej partii. Nie kumam tego.

Ty chyba juz masz uszkodzone te komórki mózgowe.

 

Jesli chodzi tobie o cos w tym stylu

thermo_speed.jpg

 

Wystarczy spojrzeć na skład, mieszanka pobudzających , przyspieszających metabolizm składników. Zainwestuj w to , 6weidera, dieta, biegi i chudniesz , proste. Bez zapierdalania nie ma efektów.

Odnośnik do komentarza
Wystarczy spojrzeć na skład, mieszanka pobudzających , przyspieszających metabolizm składników. Zainwestuj w to , 6weidera, dieta, biegi i chudniesz , proste. Bez zapierdalania nie ma efektów.

 

Jak na raize to robię to tylko, że bez tych tabsów. I weźcie mnie ku.rwa jak debila nie traktujcie, bo przecież to logicnze że samo z siebie nie zejdzie jak się nie będę ruszał, tak samo sterydy czy odżywki też nic nie dadzą bez ruchu. A znam przyadki kretynów co to walili a potem pod sklep i wino pili :huh:

 

Wystarczy spojrzeć na skład, mieszanka pobudzających , przyspieszających metabolizm składników. Zainwestuj w to , 6weidera, dieta, biegi i chudniesz , proste. Bez zapierdalania nie ma efektów.

 

Jak na raize to robię to tylko, że bez tych tabsów. I weźcie mnie ku.rwa jak debila nie traktujcie, bo przecież to logicnze że samo z siebie nie zejdzie jak się nie będę ruszał, tak samo sterydy czy odżywki też nic nie dadzą bez ruchu. A znam przyadki kretynów co to walili a potem pod sklep i wino pili :huh:

Odnośnik do komentarza

no właśnie jest to efka a to pochodna amf, a obie to imao, a póki co nie mogę tego brać bo... niemogę i ogólnie za stymulantami nie przepadam. nie zman sie na chemii, ale jak ktos wyzej napisal to schodzi tluszcz z calego ciala tak wiec czemu nie z komorek mozgowych bo tam tez jest tluszcz. no, ale nic to poczytam, obczaje jeszcze pare i sie zdecyduje na cos za jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie walnełem koktajla . Rozpuszczalnośc taka sobie smak tez mógłby byc lepszy ale ujdzie. Wartości raczej są takie jak w tabelce, gorzej może być z jakością białka i węgli , ale tak jak juz mowilem robię mase i kazdy dodatkowy wartosciowy posiłek mi jest jak znalazł ;)

 

edit: Aha kumpel ze stanów ma mi przesłac Nitrobolon, jak to jest robaczki z tym specyfikiem? Brał ktoś? Jak efekty , czego się spodziewać? To samo co po kreatynie?

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza
Ja brałem NItrobolon. Daje niezłą pompę po ćwiczeniach.

 

Po cwiczeniach? o_O Chyba czegos nie kumam, to nie bierze sie przed treningiem dla uzyskania optymalnych wynikow? XPANDa jak ladowalem przed treningiem to cisnalem jak zly, hehehe.

 

no bierze sie przed treningiem, ale ma w skladzie tez no2 co daje Ci niezla pompke po. proste.

Odnośnik do komentarza
Ja brałem NItrobolon. Daje niezłą pompę po ćwiczeniach.

 

Po cwiczeniach? o_O Chyba czegos nie kumam, to nie bierze sie przed treningiem dla uzyskania optymalnych wynikow? XPANDa jak ladowalem przed treningiem to cisnalem jak zly, hehehe.

 

no bierze sie przed treningiem, ale ma w skladzie tez no2 co daje Ci niezla pompke po. proste.

 

No o to mi właśnie chodziło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

100gr płatków Nestle fitness (albo innych ale te sa dobre %-) + szklaka mleka 0.5% + ~20g białka w prochu smak wedle uznania + łyżka masła orzechowego bez cukru + blender%-)

 

Gainer master verba na upalne dni kiedy nie chce się jeść no i węgle i tłuszcze 'troche' lepsze niz w tradycyjnym gainerze

Edytowane przez hustler
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...