Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, ja bez diety, schudlem ok 3 kg samego tluszczu w czasie jednego opakowania czyli ok miesiaca. wystarczy nie jesc slodyczy i nie pic slodkich napojow tylko wode niegazowana, goraco polecam pierwsza liga wsrod spalaczy tluszczu.

 

ps. moje dawkowanie to 3tabsy, dwa razy dziennie

 

MAN czy SAN czy SNI to klasyka wsrod supli z USA, pewniak jak cholera. :]

raczej, do listy dodałbym BSN

Odnośnik do komentarza

Skończyłem ostatnio 2 kg Mass XXL Treca. Smak bananowy, powiem szczerze, niezbyt dobry, ale nie tragiczny. Strasznie to słodkie ogólnie, no i niestety trochę "chemiczne". Z mlekiem lepiej. Rozpuszczalność przy miksowaniu ok, ale mieszając łyżką bardzo słaba. To takie techniczne kwestie.

Założyłem sobie, że robię dwa koktajle po 45-50 g dziennie w dzień treningowy i jeden koktajl w DNT. Przy tym założeniu i obecnym systemie treningów powinno mi to starczyć na równiutkie cztery tygodnie, a wyszło na to, że zabrakło ze trzech shake'ów. Albo oni coś szyją, albo miarka jest chooyowa. Taka dygresja.

Co do efektów, to wiadomo, że po 2kg opakowaniu rozłożonym na miesiąc nie ma co oczekiwać rewelacji, ale głównie zależało mi na odzyskaniu formy i wagi po chorobie. Nabrałem, na oko, niecałe 2 kg, więc średnio. Obwodów sobie nie mierzę, więc mogę powiedzieć, znowu na oko, że minimalne różnice na plus są w górnej części ciała (brzuch nie urósł).

Odnośnik do komentarza

Ja jadę tak 100g dziennie od kilku miechów. Niby jadę na wytrzymałościówkach i tylko na tym, ale przy takim natężeniu zginąłbym bez tego. Wciąż uważam, że jestem kabanos, ale często jak spotykam znajomych, to pytają czy koksuję, or something, bo powoli zaczynam kark przypominać. Jak Boga kocham ja nie widzę różnicy, ale może oni jak mieli obraz typowego kabanosa, to teraz dopiero zauważą różnice.

 

BTW. z dotychczasowych treców najlepiej pasuje mi czekoladowy, smakuje jak jakiś szejk dla dzieciaków z restauracji. Naprawdę pyszny.

BTW2. Polecam używać szejkera do rozpuszczania, po 30 sekundach wstrząsania odstawić na 10 minut. Potem jeszcze po wypiciu dolewam trochę wody (wcześniej rozpuszczam z mlekiem) żeby wyczyścić szejka i żeby nic się nie zmarnowało ^^ Rozpuszczalność 100%, w porównaniu np. do gównianych olimpowych Gain boliców, MCT i innych.

Odnośnik do komentarza

Panowie, takie pytanko: którym z aktualnie dostępnych białeczek warto się zainteresować? Pamiętam, że siedząc w tym jakieś 2-3 lata temu świetną opcją było białko SP80 (Olimp). Aktualnie chyba (!) nie idzie go już dostać, więc zgaduje że pojawiło się coś nowego (być może jeszcze bardziej interesującego).

 

Upraszając nieco - o które konkretnie białko pytać w sklepach? :)

Odnośnik do komentarza
Panowie, takie pytanko: którym z aktualnie dostępnych białeczek warto się zainteresować? Pamiętam, że siedząc w tym jakieś 2-3 lata temu świetną opcją było białko SP80 (Olimp). Aktualnie chyba (!) nie idzie go już dostać, więc zgaduje że pojawiło się coś nowego (być może jeszcze bardziej interesującego).

 

Upraszając nieco - o które konkretnie białko pytać w sklepach? :)

 

Jest SP80 i bierz go - sprawdzone białko.

Odnośnik do komentarza

83 kg na 178 cm i jedna piksa Thermo Speeda nic mi nie daje tak naprawdę, popijam do tego tigera i nic. Zwiększyć dawkę? Nie znam się na tym, ale nie czuje rozbudzenia, przy pierwszym spożyciu czułem, teraz już nic - producent zaleca 2 x 1 na dzień, zrobić 2 x 2?

Odnośnik do komentarza

Sezonowcy, czasem naprawde meczycie. Testuj caly czas i sprawdzaj jak dziala na twoj organizm, a nie opisuj swojej kazdej rozterki tutaj, bo kazdy jest inny i niczyja rada ci tutaj zbyt wiele nie pomoze. Bez przesady. Myslisz ze po kilku dniach brania mozna cokolwiek stwierdzic? Otoz nie. Te wszystkie magiczne specyfiki typu termo spido cośtam, wszystkie "rewolucyjne spalacze tluszczu" potrzebuja czasu, diety i zapierdalania na silowni, zeby stwierdzic jakikolwiek efeky i to napewno nie po kilku dniach. Jezeli nie spelniasz wymienionych powyzej trzech podstawowych kryteriow, to lepiej odrazu odpusc, bo wpierdalanie tych tabsów ci nic nie da. Ile razy trzeba ludziom powtarzac, ze suple to zaledwie maly dodatek do caloksztaltu? Maly, malutenki pyci pyci. Nie wspominajac juz o tym, ze rezultaty ktore mozna osiagnac po zjedzeniu danego specyfiku, o ktorych wspominaja producenci na etykietach swoich produktow, to juz kraina sterydow i nie oszukujmy sie, nie ma sie co napalac na te entuzjastyczne teksty, rewolucje, przelomy, niesamowite efekty itd. Ja, jak bralem swoja pierwsza kreatyne, to tez bylem za(pipi)iscie nakrecony i po 2 tygodniach oczekilawem juz zwiekszonych obwodow. Teraz wiem, ze bylem wtedy z grubsza zabawny. Ludzie, cierpliwosci. Testuj, testuj, testuj, napierdalaj, trzymaj diete i dalej testuj. Moze odrazu cie ochlodze i dodam, ze na jednym pudeleczku tych smiesznych termogenikow sie nie skonczy.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

A ten... yyyy, nom. Czy ja chce wyglądać jak szwajceneger? Nie.

 

Nie mam też zamiaru zrzucić pięćset kilo, ba - to miało mi pomóc w odżywianiu (zmniejszone łaknienie). No i pomogło.

 

Poza tym z kumplem gadałem i mówi, żebym se brał 2 x 2, to będę miał większego kopa i w ogóle. Tak więc biorę. Dzięki za radę! No i sorry, że pytam w odpowiednim dziale i temacie. Przecież nie po to jest forum!

Odnośnik do komentarza

Tribulus terrestris bo o tym ziole mowa, daje efekty raczej u starszych facetow ktorzy maja obnizony poziom tesotosteronu. Ziółko to nie jest jak zastrzyk tescia, moze podbic testosteron jesli jest niski ale jesli masz go na wysokim poziomie (a dwudziestoparolatek ma go na maksymalnym poziomie) to dzialania raczej nie odczujesz. Poza tym wiele osob twierdzi ze w ogole nie dziala. Ale jesli sie zdecydujesz to poleca sie jesc go z ZMA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...