Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre to bialko jakosciowo?

 

http://www.bcaa.pl/trec-isolite-600g-p-1049.html

 

Po Ostrowii mialem srake :/

 

Chyba ze mozecie polecic cos naprawde dobrego i sprawdzonego, bo o Trecu slyszalem rozne opinie, a syfu kupic nie chce. Cenowo podobnie, moze nawet troche drozsze byc : )

 

kolega bral. dobry smak (z woda), rozpuszczalnosc, skład wiadomo.

dobre białko.

Odnośnik do komentarza

panowie potrzebuje waszej pomocy:

 

sprawa wygląda tak, mam coś takiego jak na zdjęciach, powiedzcie mi co to jest, które z tych mogę użyć do pierwszych ćwiczeń bo mam zamiar wziąć się za siebie, ile to jest warte, i czy można to opchnąć.

 

od razu dodam ze jeśli coś z tych prezentowanych materiałów jest nielegalnego, to proszę się nie burzyć bo ja się na tym nie znam, porostu mam to i nie wiem co z tym zrobić, czy sprzedać wszystko i kupić suplementy dla początkujących czy zostawić sobie do ćwiczeń.

 

pozdrawiam i dzięki za pomoc.

 

foto:

49867046.jpg

91887814.jpg

59792212.jpg

67288863.jpg

67375971.jpg

85255486.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

-Tribulus + ZMA da Ci koński wzwód i (podobno) wspomaga spalanie tłuszczu i budowanie mięsni. Uzupełniają zostawione na siłce/salce procenty testosteronu.

 

-Protein to wiadomo

 

- Body Shaper to jakieś witaminy dla sportowców

 

- L carnityna to jakieś odchudzające coś

 

a ten Amino Liquid to nie mam pojęcia co to jest

 

EDIT

Aha, guarana to jest coś w stylu RED BULLA, tylko zawiera bardziej naturalne składniki, niż napoje energetyczne

Edytowane przez Tori
Odnośnik do komentarza

Ja się nie znam na suplementacji, wymieniłem Ci to wszystko, bo w vitaminshopach regularnie kupuję gainery, carbo i witaminy i dostaję takie gazetki, które sobie regularnie czytam. Stad wiem do czego to służy, ale z praktycznego punktu widzenia nie mam o tym zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Ja bym sobie zostawil proteinki i te amino liquid bo jak mniemam to sa mieszanki roznych aminokwasow takich jak np l-glutamina ktora sie chyba najbardziej przydaje w swiecie supli, ewentualnie guarane co by miec malego kopa na sesyjki. Boostery tescia ci sa raczej jeszcze nie potrzebne ;) A karnityny i inne (pipi)y to w zaleznosci od budowy ciala i celu treningu wywal lub zostaw ;).

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Ja bym sobie zostawil proteinki i te amino liquid bo jak mniemam to sa mieszanki roznych aminokwasow takich jak np l-glutamina ktora sie chyba najbardziej przydaje w swiecie supli, ewentualnie guarane co by miec malego kopa na sesyjki. Boostery tescia ci sa raczej jeszcze nie potrzebne ;) A karnityny i inne (pipi)y to w zaleznosci od budowy ciala i celu treningu wywal lub zostaw ;).

o dzięki o takie info mi chodziło :)

 

wziąłem sobie ze dwie tableteczki dzisiaj tego ZMA co to tori pisał ze pała stoi jak szalona ale jakoś nic szczególnego po tym nie poczułem, moze dlatego ze styrany po robocie bylem.

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo ZMA + Tribulus to ziołowe ekstrakty, które regulują poziom teścia, by dorównywał temu, który mieliśmy jako dojrzewające nastolatki. Prawdopodobnie nie wywołuje to żadnych efektów ubocznych.

 

Jakbyś chciał to brać, to daje się w dni treningowe 2 tabletki przed trenem, a w dni nietreningowe przed snem.

 

Po 30stce sobie zaserwuję regularne dawki tego szitu, żeby ruchać do 60tki ^^

Odnośnik do komentarza

To chyba odpowiedni temat.

Jak działają te "rewolucyjne" tabletki od chudniecia\zbijania tłuszczu? Jeżeli rozbijają tłuszcz czy pomagają w jego metaboliżmie to czy działają na tłuszcz na całym ciele. W komórkach nerwowych takze? Zastanawia mnie czy nie można sobie tym komórek mózgowych uszkodzić, bo też składają się z tłuszczu jako komórki nerowe. Chyba, że coś pomieszałem. Ale jeżeli mają działać te tabletki przeciwko tłuszczą to chyba na całym ciele a nie tylko na jednej partii. Nie kumam tego.

Odnośnik do komentarza
To chyba odpowiedni temat.

Jak działają te "rewolucyjne" tabletki od chudniecia\zbijania tłuszczu? Jeżeli rozbijają tłuszcz czy pomagają w jego metaboliżmie to czy działają na tłuszcz na całym ciele. W komórkach nerwowych takze? Zastanawia mnie czy nie można sobie tym komórek mózgowych uszkodzić, bo też składają się z tłuszczu jako komórki nerowe. Chyba, że coś pomieszałem. Ale jeżeli mają działać te tabletki przeciwko tłuszczą to chyba na całym ciele a nie tylko na jednej partii. Nie kumam tego.

Ale to wiesz, trzeba pod to trenować.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...