Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast robic badania poziomu testosteronu, to radze wam zbadac internet, aby dowiedziec sie o czym w ogole jest tutaj mowa.

 

Ot, odzywka stymulujaca leciutko produkcje natulanego testosteronu, z ziolek. W pelni bezpieczna. Powtarzam jeszcze raz, odzywka.

 

 

A ty bany (pipi), ze glowa boli. Wez sie troche opanuj i zaczerpnij moze troche lektury, zanim znowu wyrwiesz jakiegos rodzyna. Sprawdzales chociaz produkty, ktorych nazwy ci podalem?

Tak, głupie. Zeby "zwiekszyc" zarost na twarzy to trzeba kuc dupsko rowno, regularnie, najlepiej sterydem dla koni zwanym w Serbii jako Equibol, i to tak pare miesiecy. Odpowiedz brzmi, sa preparaty bezpieczne podbijajace poziom testosteronu, tak zwane boostery. Ale broda ci po tym napewno nie urosnie. Ani nie bedzie gestsza, ani ladniejsza. Wlosow na klacie i zwiekszenia przyrodzenia tez bym nie oczekiwal. Pozatym uwazam ze preparaty te przeznaczone sa juz dla troche starszych amatorow machania ciezarkami, ktorzy faktycznie potrzebuja jakiegos leciutkiego kopa, bo to juz nie ten wiek, co kiedys. Ale tacy za zwyczaj wola napierdalac kox i tak.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie.

Czy jest tu ktos, kto cwiczy uczciwie? Bez zadnych wspomagaczy. Pytam serio, bo ostatnio logujac sie na forum psx`a i widzac juz napis SPARTAKUS chce mi sie doslownie smiac. Taki temat - "odzywki gainery" ma jakies 374 odpowiedzi. Na pierwszym miejscu jest "miesien piwny" z 493 odpowiedziami (chociaz ten temat jest ok, ktos zaczal tam od pytania co zrobic z brzuchem, ktory o ile pamietam urosl mu po browarze, ale na szczescie te 493 odpowiedzi nie wygladaja w stylu "hej mam taki problem, bo loje w weekendy tak ze dwie kraty piwa, chodze se czasem na silke, ale po ostatnim treningu musze skonczyc z silownia bo brzuch zmiazdzyl mi genitalia". Na szczescie temat sie kreci normalnie ). Aczkolwiek zaczynam sie zastanawiac o co chodzi w temacie SPARTAKUS??? Moze powinien sie nazywac KONESERZY ODZYWEK, albo SPARTAKUS BORN TO FIT IN TWO WEEKS! YEAH! JUST TRY. Po h.u.j cwiczyc latami jak mozna roz(pipi)ac sie w 3 miesiace. K.u...wa! Czy jest tu ktos, kto chociaz zaczal cwiczyc, wczesniej nigdy nie mial do czynienia ze zlomem, cwiczy od 4 miesiecy, idzie mu ciezko, kumple z dzielnicy cwicza od miecha, jadac na suplach i wala duzo wiekszymi ciezarami, wygladaja lepiej, ale ten ktos cwiczy dalej, przyrosty ledwo widoczne, ale napier**la, daje Z SIEBIE wszystko. Jest ktos taki?

 

Wiem, nikt teraz juz mnie nie lubi, ale co tam. O co kaman z tym spartakusem?

Edytowane przez bad-garfield
Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoje "sumienie". Uogólniasz i lekko panikujesz. Widocznie słabo przeglądałeś dział, skoro walisz takimi banałami jak "po co ćwiczyć latami, można urosnąć w 3 miechy", bo takich przepisów nikt tu nie daje.

Specem nie jestem, ale dopóki mówimy o legalnych suplementach, to jest to nadal dosyć delikatna pomoc (chociaż kreatyna moc swoją ma), więc robienie z tego "nieuczciwych ćwiczeń" jest przesadą. Ktoś może powiedzieć, że został "nieuczciwie" obdarzony ciulową budową ciała/genetyką/trawieniem, popatrz na to z tej strony.

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie.

Czy jest tu ktos, kto cwiczy uczciwie? Bez zadnych wspomagaczy. Pytam serio, bo ostatnio logujac sie na forum psx`a i widzac juz napis SPARTAKUS chce mi sie doslownie smiac. Taki temat - "odzywki gainery" ma jakies 374 odpowiedzi. Na pierwszym miejscu jest "miesien piwny" z 493 odpowiedziami (chociaz ten temat jest ok, ktos zaczal tam od pytania co zrobic z brzuchem, ktory o ile pamietam urosl mu po browarze, ale na szczescie te 493 odpowiedzi nie wygladaja w stylu "hej mam taki problem, bo loje w weekendy tak ze dwie kraty piwa, chodze se czasem na silke, ale po ostatnim treningu musze skonczyc z silownia bo brzuch zmiazdzyl mi genitalia". Na szczescie temat sie kreci normalnie ). Aczkolwiek zaczynam sie zastanawiac o co chodzi w temacie SPARTAKUS??? Moze powinien sie nazywac KONESERZY ODZYWEK, albo SPARTAKUS BORN TO FIT IN TWO WEEKS! YEAH! JUST TRY. Po h.u.j cwiczyc latami jak mozna roz(pipi)ac sie w 3 miesiace. K.u...wa! Czy jest tu ktos, kto chociaz zaczal cwiczyc, wczesniej nigdy nie mial do czynienia ze zlomem, cwiczy od 4 miesiecy, idzie mu ciezko, kumple z dzielnicy cwicza od miecha, jadac na suplach i wala duzo wiekszymi ciezarami, wygladaja lepiej, ale ten ktos cwiczy dalej, przyrosty ledwo widoczne, ale napier**la, daje Z SIEBIE wszystko. Jest ktos taki?

 

Wiem, nikt teraz juz mnie nie lubi, ale co tam. O co kaman z tym spartakusem?

 

 

Moze nie jestem koksem, ale chucherkiem tez nie, to moze cie to uspokoji ze poza red bullem nie biore nic do cwiczen. W sumie co to kogo obchodzi czy ktos cos wpie.prza czy nie. Jak komus nie szkoda na to kasy (bo mi na przyklad szkoda) to jego sprawa. I tak wszystko zalezy od genetyki i jak organizm reaguje na takie rzeczy, mam znajomych z silowni co biora wszystko po kolei od wielu miesiecy, a wygladaja gorzej ode mnie po 3-4 miesiacach treningu. Kazdy orze jak moze. Mysle ze przemawia przez ciebie troche zawisc do tych, ktorych stac.

 

 

 

PS.: Kazdy chcialby osiagnac wyniki jak najszybciej. Sam musze przyznac, ze jesli nie niosloby to za soba zadnych skutkow ubocznych, wolalbym sie "przyj.ebac" w 3 miesiace, a pozniej tylko utrzymywac forme chodzac na silownie 2 razy w tygodniu,

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

ja chciałem spytać ,w kółko to samo,

 

czy są jakieś preparaty LEGALNE i BEZPIECZNE, co pomoga troche testosteronu dodac??

 

to glupie, ale cholernie zalezy mi na wiekszym zaroscie na twarzy, wiec musze jakies sposoby wymyslac

 

 

 

( XD )

Gol sie dziennie a szczecina sama się pojawi na pysku, w ogóle pomysł przedni O-o

I pomyśl teraz chcesz zarost dla pewnie kolejnego"klawego" fita, a później trzeba sie dziennie golic co do najfajniejszych czynności nie należy.

Edytowane przez Poscok
Odnośnik do komentarza

Czy jest tu ktos, kto chociaz zaczal cwiczyc, wczesniej nigdy nie mial do czynienia ze zlomem, cwiczy od 4 miesiecy, idzie mu ciezko, kumple z dzielnicy cwicza od miecha, jadac na suplach i wala duzo wiekszymi ciezarami, wygladaja lepiej, ale ten ktos cwiczy dalej, przyrosty ledwo widoczne, ale napier**la, daje Z SIEBIE wszystko. Jest ktos taki?

Jakieś kompleksy?

Jak ktoś ćwiczy 4 miesiące i nie ma prawie żadnych przyrostów, to chyba powinien zastanowić się nad tym co robi źle, zamiast wylewać swoje żale na forum.

A suplementy (czy nawet koksy) to i tak tylko niewielki dodatek do porządnej diety, ciężkiego treningu i odpowiedniej regeneracji. Jeśli kogoś stać, to czemu miałby nie maksymalizować efektów swojej pracy?

Odnośnik do komentarza

Czy jest tu ktos, kto chociaz zaczal cwiczyc, wczesniej nigdy nie mial do czynienia ze zlomem, cwiczy od 4 miesiecy, idzie mu ciezko, kumple z dzielnicy cwicza od miecha, jadac na suplach i wala duzo wiekszymi ciezarami, wygladaja lepiej, ale ten ktos cwiczy dalej, przyrosty ledwo widoczne, ale napier**la, daje Z SIEBIE wszystko. Jest ktos taki?

 

Rozpisz swój trening i dietę. Na tym etapie żadne suple nie są potrzebne, żeby rosło. Na pewno gdzieś robisz błąd

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie.juz mnie jakis czas meczylo dlaczego niektóre suple (bialko czy weglowodany) maja w opisie zeby mieszac z woda.Wiem o jakis tam zaleznosciach ze czasem dodaja krete do odzywek a ona z mlekiem nie najlepiej sie laczy.Czy jednak jak wymieszam z mlekiem (w sumie chodzi tylko o smak) bedzie tragedia?Glupio to brzmi ale jestem ciekaw.Zawsze z mlekiem mieszalem ale ostatnio jakis gamon mi wkrecil banie i za ch uja sie nie moge jej pozbyc hehe ;/

Odnośnik do komentarza

Czy jest tu ktos, kto chociaz zaczal cwiczyc, wczesniej nigdy nie mial do czynienia ze zlomem, cwiczy od 4 miesiecy, idzie mu ciezko, kumple z dzielnicy cwicza od miecha, jadac na suplach i wala duzo wiekszymi ciezarami, wygladaja lepiej, ale ten ktos cwiczy dalej, przyrosty ledwo widoczne, ale napier**la, daje Z SIEBIE wszystko. Jest ktos taki?

 

Rozpisz swój trening i dietę. Na tym etapie żadne suple nie są potrzebne, żeby rosło. Na pewno gdzieś robisz błąd

 

Sugerujesz, ze na jakim niby jestem etapie?

Odnośnik do komentarza

Czy jest tu ktos, kto chociaz zaczal cwiczyc, wczesniej nigdy nie mial do czynienia ze zlomem, cwiczy od 4 miesiecy, idzie mu ciezko, kumple z dzielnicy cwicza od miecha, jadac na suplach i wala duzo wiekszymi ciezarami, wygladaja lepiej, ale ten ktos cwiczy dalej, przyrosty ledwo widoczne, ale napier**la, daje Z SIEBIE wszystko. Jest ktos taki?

 

Rozpisz swój trening i dietę. Na tym etapie żadne suple nie są potrzebne, żeby rosło. Na pewno gdzieś robisz błąd

 

Sugerujesz, ze na jakim niby jestem etapie?

Szukasz rad, czy tylko chcesz sobie popie.rdolić, bo Cię dziś szef wku.rwił?
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie.juz mnie jakis czas meczylo dlaczego niektóre suple (bialko czy weglowodany) maja w opisie zeby mieszac z woda.Wiem o jakis tam zaleznosciach ze czasem dodaja krete do odzywek a ona z mlekiem nie najlepiej sie laczy.Czy jednak jak wymieszam z mlekiem (w sumie chodzi tylko o smak) bedzie tragedia?Glupio to brzmi ale jestem ciekaw.Zawsze z mlekiem mieszalem ale ostatnio jakis gamon mi wkrecil banie i za ch uja sie nie moge jej pozbyc hehe ;/

 

Mieszaj z mlekiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fuck , ciotka z niemiec nie mogła znaleźć mutant massa i kupiła mi cos takiego, nie wiem czy to dobre bo nie mam praktycznie info o tym

 

iso_protein90neutre_f.jpg

 

To gainer, czy co do cholery???

 

 

Odżywka czysto białkowa:

 

Tłuszcz 4.8%

Węgle 5.5%

Białko 89.8%

 

- http://www.thedailyplate.com/nutrition-calories/food/isostar/high-protein-90 z gainerem jak widzisz niewiele to ma wspólnego o_O

Edytowane przez hustler
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...