Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Z salatki wywalilbym zoltka - zoltka zawieraja duzo zlego cholesterolu i nasyconych kwasow tluszczowych, z tego co spiewaja madrzy ludzie.

 

Nie wiem czy mam foty sprzed, bo wstyd bylo pokazywac klate. Na Twoje zyczenie moge zrobic po, ale powiem Ci, ze przede mna jeszcze przynajmniej kolejne 6 kilo do zrobienia. Pannie sie podoba, bezcenne ;).

 

Moj idol to yaczes!! :D Zayebista sylwetka.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu czytałem spory artykuł o jajkach, obalający większość negatywnych mitów, między innymi była mowa o cholestelorze, że wcale jakoś specjalnie na jego poziom nie wpływa. Ogólny wniosek był taki, że można bez przeszkód nawet po kilka dziennie :).

O ile się nie mylę, link był gdzieś na sfd, może jak poszperacie to namierzycie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wzialem talerz, wcisnalem zabek czosnku, wlalem troche oliwy z oliwek, musztardy i kwasku cytrynowego, wymieszalem ladnie, wrzucilem tuńca z oleju (wiecej bialka niz ten wodny, a olej jest roslinny), pomidorka, troche ogorka, no i pare kromek ciemnego chleba i szama najlepsza na swiecie gotowa w 4 minuty.

 

Ja naprawde nie kumam po co ludzie wymyslili takie du.perele jak frytki, schabowe, bigos, pierozki z miesem czy inne badziewie. To sie 3 dni robi, jest niezdrowe, a smak tez nie trufla.

Odnośnik do komentarza

U mnie dietka wyglada mniej wiecej tak (w sumie troche kombinowalem zeby nie zniechecic sie szybko i taki wyszedl efekt koncowy)

z ranca omlet (jak ktos chce to podam czego ile wagowo jak wroce do domu i zerkne na rozpiske (2 bialka, rodzynki, orzechy wloskie, platki owsiane, troche maki, 100ml mleka, wszystko na 2 lyzkach oliwy z oliwek) troche ciezko to zjesc bo glut straszny. Jednak dosc sporo wegli daje z ranca;) na drugie sniadanie tunczyk z oliwkami ryzem, pomidorkiem i ogorkiem. pozniej ryz z piersia z kurczka lub losos gotowany z warzywami (marchewczka cebula i pieczarki), no i na koniec znowu tunczyk ale juz sam z oliwkami.

Do tego z supli bialko, krea (storm- chociaz teraz przeskocze na cos innego jeszcze nie wiem), i witaminki (animal pack lub genesis jak kto woli)

Odnośnik do komentarza

Dorwałem wczoraj po pilce noznej tunczyka w oleju - o wiele lepszy, tylko, czemu, (pipi) taki słony ?!

Kupilem ten z biedronki, sprobuje jakies inne, bo normalnie musiałem zagryzac co chwile chlebem i popijac to wodą

ale do tej puszeczki + 2x jajko na twardo to juz jest dobre jedzonko.

W tyg postaram sie cos jeszcze lepszego skolowac :D

 

Odnośnik do komentarza
Wczoraj wzialem talerz, wcisnalem zabek czosnku, wlalem troche oliwy z oliwek, musztardy i kwasku cytrynowego, wymieszalem ladnie, wrzucilem tuńca z oleju (wiecej bialka niz ten wodny, a olej jest roslinny), pomidorka, troche ogorka, no i pare kromek ciemnego chleba i szama najlepsza na swiecie gotowa w 4 minuty.

 

Ja naprawde nie kumam po co ludzie wymyslili takie du.perele jak frytki, schabowe, bigos, pierozki z miesem czy inne badziewie. To sie 3 dni robi, jest niezdrowe, a smak tez nie trufla.

 

no, ale najwyzej mozna ten olej odlac jakos :)

 

Odnośnik do komentarza

Bez jaj.Nie jestes zawodowcem Banny przygotowujacym sie do pokazu ,ktory chce miec sama sucha mase miesniowa.Nie wpadaj w paranoje.Jedz w miare rozwaznie.Dostarczaj organizmowi odpowiednie ilosci bialka oraz weglowodanow i ciezko cwicz.Efekty same przyjda.Bardziej bym sie przejal paczka chipsow niz tunczykiem w oleju.

Odnośnik do komentarza
Dorwałem wczoraj po pilce noznej tunczyka w oleju - o wiele lepszy, tylko, czemu, (pipi) taki słony ?!

Kupilem ten z biedronki, sprobuje jakies inne, bo normalnie musiałem zagryzac co chwile chlebem i popijac to wodą

ale do tej puszeczki + 2x jajko na twardo to juz jest dobre jedzonko.

W tyg postaram sie cos jeszcze lepszego skolowac :D

 

No wlasnie tunczyk w oleju jest do du.py - zobacz ile to ma kalorii i w ogole olej w takiej diecie to pomylka banny, tylko oliwa z oliwek daje rade jak tunior to jedynie w sosie wlasnym!

Nieprawda. Z tluszczami jest prosta zasada - szkodza te, ktore sa stale w lodowce - patrz smalec, maslo itd. Zdrowe tluszcze sa polplynne (olio di oliva) lub calkowicie plynne (omega 3). Tu olej z puszki tunczyka spelnia zadanie wysmienicie. Oczywiscie i tak 90% sie zlewa. Ba, olej slonecznikowy tez jest bardzo zdrowy! :) Dodatkowe kalorie nie zaszkodza - organizm chetnie i latwo spali taki nadmiar (maks. kilka gram) tluszczu podczas rozgrzewki, a smak i dodatkowe bialko wynagradzaja to ;). Duzo bardziej wole tunca w oleju i z czystym sumieniem go polecam.

Odnośnik do komentarza
Dorwałem wczoraj po pilce noznej tunczyka w oleju - o wiele lepszy, tylko, czemu, (pipi) taki słony ?!

Kupilem ten z biedronki, sprobuje jakies inne, bo normalnie musiałem zagryzac co chwile chlebem i popijac to wodą

ale do tej puszeczki + 2x jajko na twardo to juz jest dobre jedzonko.

W tyg postaram sie cos jeszcze lepszego skolowac :D

 

No wlasnie tunczyk w oleju jest do du.py - zobacz ile to ma kalorii i w ogole olej w takiej diecie to pomylka banny, tylko oliwa z oliwek daje rade jak tunior to jedynie w sosie wlasnym!

Nieprawda. Z tluszczami jest prosta zasada - szkodza te, ktore sa stale w lodowce - patrz smalec, maslo itd. Zdrowe tluszcze sa polplynne (olio di oliva) lub calkowicie plynne (omega 3). Tu olej z puszki tunczyka spelnia zadanie wysmienicie. Oczywiscie i tak 90% sie zlewa. Ba, olej slonecznikowy tez jest bardzo zdrowy! :) Dodatkowe kalorie nie zaszkodza - organizm chetnie i latwo spali taki nadmiar (maks. kilka gram) tluszczu podczas rozgrzewki, a smak i dodatkowe bialko wynagradzaja to ;). Duzo bardziej wole tunca w oleju i z czystym sumieniem go polecam.

 

Coś ci się pojeebało lekko ;) Owszem tuńczyk sam w sobie ma omega-3 i jest to bardzo zdrowy tłuszcz, ale oprócz tego (jeżeli jest "w oleju" a nie "w sosie własnym) jest dodatkowo jest zalany jakimś zwykłym choojowym olejem z biedronki %-) dlatego zdecydowane lepiej jeść ten w sosie własnym ewentualnie dobrze wycisnąć tego w oleju

Odnośnik do komentarza

O tluszczach to ja sie nasluchalem pare godzin, ze mi bokami wychodzily :P. Prosta zasada wynika z tego, ze ludzkie blony komorkowe zawieraja w sobie tluszcze. Plynne tluszcze, ktore zapewniaja komorkom fleksyjnosc, do tego nawilzaja skore, zapobiegajac przed wysychaniem i nie wiem co jeszcze :). Gady zas sa zbudowane tak, ze ich komorki sa twardsze, wiec potrzebuja i zawieraja w sobie duzo tluszczow nasyconych, czyli sztywnych - dlatego tez wezy i zolwi (bekonu, golonki itp.) jesc nie nalezy :F. Ryby dla odmiany zyjace w bardzo niskich temperaturach majac w swoim organizmie nasycone kwasy tluszczowe, po prostu by zastygly. Stad masz makrele i lososie pelne omega 3 - tluszczu, ktory w lodowce jest calkowicie plynny. Zbawienny jest on rowniez dla naszego organizmu. Oleje roslinne (zrob test i wstaw domowe tluszcze do lodowki) sa dobre. Fakt - nie nalezy ich spozywac w nadmiarze (nawet omega 3! wystarczy 500-1000mg dziennie), ale tyle ile tego pozostaje po odcisnieciu z puchy tunczyka to wyjdzie na zdrowie. Sprobuj nie spozywac tluszczow wogle, to zobaczysz jak wyschnie Ci skora, oczy, myslenie zwolni, beda bolaly stawy, zesztywnieja miesnie i nie bedziesz mial energii itd. itp :P. Zebys wiedzial jaka teraz furore robi np. olej lniany w sklepach ze zdrowa zywnoscia...

Moj tunczyk zawiera olej sojowy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_sojowy

http://www.soya.be/soybean-oil.php

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś się zastanawia mogę już polecić Mass Gainer 4,5kg (od Maximize), zostało mi jeszcze trochę mniej, niż połowa, ale 2,5kg na wadze skoczyło ;)

No Xplode także, jak najbardziej polecam. Dobra pompa, a na treningu, to po prostu rzucasz ciężarami hehe.

Edytowane przez Sado
Odnośnik do komentarza

ja teraz robie mix gasparin i expand zobacze co bedzie juz sie nie moge doczekac jutrzejszych nog:) swoja droga wczesniej sie objalem na treningu nog co skutkowalo tym ze mam zapalki a nie nogi. od 1,5 miecha wzialem sie za nie porzadnie po tym jak zobaczylem nogi kolezki ktory zaczal treningi u nas na silowni. Poprostu miazga:0 fakt ze pierwsze dwa treningi nie moglem sie przemoc ale teraz czekam z utesknieniem na sobote i katowanie gir:)

Najpiekniejsza chwila w sobote to kiedy doczlapie do domu walne sie na kanapie i za kazdym razem jak chce wstac musze prosic dziewczyne o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...