Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

bialka tak jak pisze kotlet powinienes wsuwac 2gr/kg masy ciala.

 

na koncu miesiaca przychodzi do mnie zamowiony zestawik:

- mono z universala

- white flood (na niego czekam najbardziej :slinotok: )

- mamut (chociaz tutaj zastanawiam sie czy nie zmienic)

- 2 worki bialka z ostrowii ; )

+ moze jakies aminokwasy i witaminiki jak finanse pozwola

do tego ruszam z perfekcyjna dieta i oczekuje efektow : )

Odnośnik do komentarza

Mam teraz białko z ostrowi- niesamowicie niesmaczne w porównaniu do białeczka z olimpu. Zawartość białka w 100g porcji (myslę że moja dzienna dawka) to około 80g białka, wiec praktycznie prawie połowa mojej wagi.

 

Przed snem walne sobie zawsze puszeczkę tunczyka, a resztę posiłkow zostawiam mojej mamusi :P

 

Do marca chciałbym zrzucić ze 2-3 kilo fetu. Jest to do zrobienia przy ograniczeniu kijowych węglowodanów i tłuszczów z chipsów i innych przekąsek, których ostatnimi czasy unikam jak ognia. Gorzej będzie z piwskami i apetytem po tych piwskach.

 

Nic to- 90 kg to marca i będę w pełni usatysfakcjonowany:D

Odnośnik do komentarza

Od przytycia w doslownym tego slowa znaczeniu to sa gajnery, no ale z tego co mi wiadomo to dostawa bialeczka ma za zadanie przyspieszyc przyrost miesni takze cos niezle bylo z dupy z tym Twoim bialeczkiem, generalnie o firmie niegdys krazyly niezbyt pochlebne opinie ale nie wiem bo nigdy tego nie jadlem i jakos sie nie pale na to - mam swoje sprawdzone firmy.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

dwie sprawy.

 

1. czytalem ze warto przy treningu redukcyjnym strzelic sobie przed snem takiego shake'a bialkowego. prawda to? ze np. zamiast kolacji czy tuz przed snem? daje to cos czy szkoda kasy?

 

2. jaki polecicie mi najlepsze tabsy na spalanie. cos takiego co sie bierze przed cwiczeniami zeby lepiej sadlo ubywalo. bo od tygodnia codziennie albo bieganie, albo rower, albo basen i moze gdybym przed kazdym z tych cwiczen cos wzial to bylyby lepsze efekty. no chyba ze odradzacie.

Odnośnik do komentarza

1. No z tego co wiem to takie szejki w jakis tam sposob zapobiegaja przed nocnym katabolizmem no i wegla masz tam malo a na spanie nadmiar wegla srednio rekomendowany :P.

 

2. dinitrofenol, ewentualnie clebuterol i efedryna.

 

A tak na powaznie, jezeli dysponujesz duzym budzetem to polecam Dialene 4 ze Scivation w polaczeniu z HMB Liquid Formula [tyle ze musisz dawac wiecej kropli niz tam piszą] z Dymatize, do tego l-karnityne obojetnie jaka. Oczywiscie do tego dochodzi dieta , ale tutaj rozdrabnial sie nie bd - na dyskoweri chlopek jadl same ryby i wafle ryzowe i go fajnie pocielo ;). Bieganie z basenem to niezle polaczenie, basen nawet codziennie, ale nienapierdalaj tak ze kraulem max wyciszniesz 2 dlugosci a potem sapiesz jak knur 5 minut przy brzegu, najlepiej zabą tak z 40 przeplyniec w dynamicznym rownomiernym tepie. Jesli chodzi o bieganie, hmm w sumie moge sie wypowiedziec co do bierzni jedynie, jesli juz to zawsze zaczynaj od marszu trening :D A szczegolnie jesi to bd twoj pierwszy bo jesli sie nie wy(pipi)sz na niej podczas samego biegu to wysoko prawdopodobne jest to, ze zrobisz to zchodzac z niej ;).

 

poczekaj lepiej w sprawie diety az tu cos inni napisza bo ja sie chu.ja na tym znam <otwiera kit keta>.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

gazy sa zazwyczaj powodem :

1. za duzej ilosci laktozy w odzywce + w mleku

2. za szybkiego picia gainera

 

zeby sie pozbyc albo zminimalizowac:

- kupuj odzywy z niska zawartoscia laktozy

- zastap mleko woda

- pij gainera po woli, tak jakbys jadl duzy posilek

 

sproboj kazdej opcji i zobacz co dziala, jesli nic to idz do lekarza :P

Odnośnik do komentarza
A tak na powaznie, jezeli dysponujesz duzym budzetem to polecam Dialene 4 ze Scivation w polaczeniu z HMB Liquid Formula [tyle ze musisz dawac wiecej kropli niz tam piszą] z Dymatize, do tego l-karnityne obojetnie jaka.

HMB to kupa, naukowo poparte

A co do spalaczy, najmocniejszy jest Venom hyperdrive 3.0. Podobno bardzo skuteczny, ale nie do końca wiadomo co w nim siedzi, także stosować na własne ryzyko.

od wczoraj wcinam zakupiony zestaw (white flood, mammoth, bialko z ostrowii i kreatynka)

Na diecie low-carb jestem, też chciałem zabrać się za białko ostrowii (cena kozak), co by mięśni nie tracić, ale narzekają ludzie ze smak do du.py i gazy straszne po nim. Biorę w końcu ABB Pure Pro 2kg, zobaczę co z tego wyjdzie.

 

Odnośnik do komentarza
od wczoraj wcinam zakupiony zestaw (white flood, mammoth, bialko z ostrowii i kreatynka)

Na diecie low-carb jestem, też chciałem zabrać się za białko ostrowii (cena kozak), co by mięśni nie tracić, ale narzekają ludzie ze smak do du.py i gazy straszne po nim. Biorę w końcu ABB Pure Pro 2kg, zobaczę co z tego wyjdzie.

 

jestem w stanie przebolec gorszy smak (chociaz wanilia nie jest zla) i slabsza rozpuszczalnosc na rzecz takiej ceny. bialko to niestety bardzo drogi suplement, nie usmiecha placic mi sie 150 zl za 2kg. ostrowia moze kuleje tez troche pod wzgledem skladu w porownaniu do bialek z wyzszej polki, ale cos kosztem czegos.

Odnośnik do komentarza
od wczoraj wcinam zakupiony zestaw (white flood, mammoth, bialko z ostrowii i kreatynka)

Na diecie low-carb jestem, też chciałem zabrać się za białko ostrowii (cena kozak), co by mięśni nie tracić, ale narzekają ludzie ze smak do du.py i gazy straszne po nim. Biorę w końcu ABB Pure Pro 2kg, zobaczę co z tego wyjdzie.

 

jestem w stanie przebolec gorszy smak (chociaz wanilia nie jest zla) i slabsza rozpuszczalnosc na rzecz takiej ceny. bialko to niestety bardzo drogi suplement, nie usmiecha placic mi sie 150 zl za 2kg.

promocyjnie po 90 8) za cenę 3kg ostrowii, mam 2kg jakiegoś wypasu - dobra transakcja imo

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza

Niedlugo zaczynam na Mass XXL i kreatynie Treca. Czekam na dostarczenie. Chcialem do tego dokupic bialko, ale juz to olalem ostatecznie...

Bedzie dobrze.

 

A tak poza tym to wczoraj spotkalem ziomkow ze starego zyebanego srodowiska na silce. Szczypiory jak ja po 60 kilo i jada na sterydach. Typek mowi, ze wydal 5000kr na kuracje o_O.

I najwiekszy LOL... to, ze w maju czy kiedy tam zakladaja Fight Club xD.

Durne dzieciaki bez przyszlosci :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck
A tak poza tym to wczoraj spotkalem ziomkow ze starego zyebanego srodowiska na silce. Szczypiory jak ja po 60 kilo i jada na sterydach. Typek mowi, ze wydal 5000kr na kuracje o_O.

I najwiekszy LOL... to, ze w maju czy kiedy tam zakladaja Fight Club xD.

Durne dzieciaki bez przyszlosci :P.

Ale buractwo

Odnośnik do komentarza

Mam taką wątpliwość co do dawkowania kreatyn :

otóż, jak "powszechnie" wiadomo, organizm trawi dziennie jakieś 10 gram kreatyny. No i ok, na większości monohydratów (etykiety) dawkowanie jest takie, że dziennie wynosi między 5 a 10 g. Jednak obczajając jabłczany, zauważyłem, że dawka dzienna jest znacznie większa, co mnie trochę dziwi, bo jak dotąd rozumowałem, że jabłczan jest bardziej efektywny, mocniejszy niż mono. Przykładowo, na jabłczanie Biogenixa mam przykładową dawkę wynoszącą ok 16 g dziennie Oo. Nie przejmowałbym się tym jakoś szczególnie (ot, może zawyżyli dawkę, żeby klient szybko zjadł i wrócił po następne), ale przeglądając fora zauważyłem, że inne TCMy ludzie też tak dawkują. O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zakupiłem sobie Mass Gainerka 4,5kg, No Xplode i Kreatynke Maximize. Co o tym sądzicie? Czas się porządnie wziąć za siebie, bo masa trochę spadła i nie chce iść do przodu. Trochę tajskiego bez siłki i waga spadła. Aktualnie 79 i nie chce iść.. Marzenie to 90 hehe, ale jakoś cienko to widzę. Po wakacjach było 85, ale mówię- z moją przemianą materii i samym boksem tajskim, to uuuuu poleciało.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj zakupiłem sobie Mass Gainerka 4,5kg, No Xplode i Kreatynke Maximize. Co o tym sądzicie? Czas się porządnie wziąć za siebie, bo masa trochę spadła i nie chce iść do przodu. Trochę tajskiego bez siłki i waga spadła. Aktualnie 79 i nie chce iść.. Marzenie to 90 hehe, ale jakoś cienko to widzę. Po wakacjach było 85, ale mówię- z moją przemianą materii i samym boksem tajskim, to uuuuu poleciało.

 

NO Xplode polecam ale w polaczeniu ze Stormem. z gainerkow zawsze lecialem na najzwyklejszym mass xxl od treca (gowniana firma IMO ale to im sie akurat udalo) do tego micha:) i Animal Pak.

jak ktos chce dobry spalacz to polecam thermal pro evolution (jest na efce wiec imo na +) najlepsze efekty przy redukcji mialem po nim no i oczywiscie dobra dietka:)

Odnośnik do komentarza

No mi ten Mass XXL slabo idzie w mase. Czuje sie ostro naladowany weglowodanami, ze az sie obawiam by mi sie z trzustka nic nie przeje.balo :). Czyli wydolnosc wzrosla i to znacznie, ale masa idzie bardzo powoli. Nawet mi bebech obrosl sadlem lekko o_O. Wiec czuje, ze sie nie mylilem, by wziac cos z wieksza zawartoscia bialka ;>.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...