Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

mysles, ze kupisz gainera i po dwoch tygodniach "pojdzie Ci w mase"?? xD

Fajnie by bylo.

Przez 8-10 miesiecy utrzymuje dobra diete i trenuje, niedawno zaczalem do tego dorzucac gainera, wiec dziele sie obserwacja. Nie rob ze mnie durnia.

Moglbys mi i innym za to wytlumaczyc dlaczego na takiej diecie high carbo obrastam tluszczem.

Czego ja sie dowiaduje - cennych informacji o metabolizmie swojego ciala.

 

A banny jak poszukasz to znajdziesz tony informacji nt. dopingu :P.

Odnośnik do komentarza

no, weź sie obraź najlepiej.

jestes na diecie high carb, wiec sie nie dziw, ze nie idzie Ci w sucha mase miesniowa czy wywala brzuch. przeciez to nastepstwa diety masowej i nadwyzki kalorii, do tego dochodza indywidualne predyspozycje (ja, podobnie jak Ty robie sie bardziej tlusciutki; ). nie oburzaj sie, czilałt ;o.

Odnośnik do komentarza
no, weź sie obraź najlepiej.

jestes na diecie high carb, wiec sie nie dziw, ze nie idzie Ci w sucha mase miesniowa czy wywala brzuch. przeciez to nastepstwa diety masowej i nadwyzki kalorii, do tego dochodza indywidualne predyspozycje (ja, podobnie jak Ty robie sie bardziej tlusciutki; ). nie oburzaj sie, czilałt ;o.

Spoko ;p.

Dlatego mysle, ze lepiej by bylo zastosowac wiecej bialka, bo 2g/kg m.c. nie wyrabiam na bank w ciagu dnia :/.

Odnośnik do komentarza

co do ostrowii - biore teraz drugi czy 3 raz. smak wanilia. pije z woda - okropne. piany od zaje,bania. wszystko ok, to mi nie przeszkadza, ale jak wypije to tak mnie pędzi na kibel, że dupe urywa : ). wczesniej polecałem, teraz osobiscie stwierdzam, ze juz wiecej nie kupie. slyszalem jednak o pojawieniu sie innego taniego białka na rynku. chyba na allegro ma na nie monopol jeden czlowiek. mozna sprobowac.

Odnośnik do komentarza

Piję Ostrowię waniliową od jakiegoś czasu i powiem jedno : czy z wodą, czy z mlekiem, w smaku jest ohydne. Podobno jakąs tam opcją jest dodać trochę kakao, nie wiem, spróbuję. Bez użycia miksera chyba nie idzie tego wymieszać dobrze. Jednak nie ciśnie mnie do WC, nie "bulgocze" po jelitach, "wchodzi" ładnie raczej.

O efektach się nie wypowiadam, a wiadomo, że to jest w przypadku odżywek najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
ok ,tak za dwa tyg moglbym juz zamowic sobie 'cosik'

do 60 zł załózmy, co moge brać ?

 

ogolnie jestem ku.rwa zalosnej postury, wiec chyba na przyrost masy/miesni by cos sie przydalo :D

 

 

bo poki co 1 twarog (200g) co dwa dni to za malo ( oczywiscie inne jakies jedzonka:P)

Ja bym na twoim miejscu ćwiczył bez żadnych sterydów czy suplementów-naturalna dieta daje najlepsze efekty dużo ryżu,białka,jajek itp i zobaczysz efekty.

Odnośnik do komentarza
tylko, ze ja nie moge/ miec takiej diety, jem co w domu jest po prostu, niezawsze jest to, co potrzebne do takiej diety ;/

a bialka po prostu za malo mam w zarciu, wiec prosze o supple teraz.

 

oczywiscie zjadam jak najwiecej tego, ale to nei wystarcza przy mojej zyebanej genetyce ;/

te 60 zł to przeznacz na dietę jak jesz to co akurat masz w domu -_-'

Odnośnik do komentarza
tylko, ze ja nie moge/ miec takiej diety, jem co w domu jest po prostu, niezawsze jest to, co potrzebne do takiej diety ;/

a bialka po prostu za malo mam w zarciu, wiec prosze o supple teraz.

 

oczywiscie zjadam jak najwiecej tego, ale to nei wystarcza przy mojej zyebanej genetyce ;/

Suplementy diety nie zastąpią, są tylko jej uzupełnieniem.

Możesz lecieć czasem do sklepu, kupić kawał mięsa, albo serek wiejski, albo twaróg, albo cokolwiek innego, nie? Tak to z dietami jest, że ciężko przy nich wytrwać, no i mogą trochę kosztować.

Te 60zł przeznacz na miesięczny zapas twarogu, białka żadnego nie znajdziesz, chyba że tą ostrowię nędzną.

Ile razy w tygodniu trenujesz?

Odnośnik do komentarza

albo zakup tonę puszek- tych najtańszch z tuńczykiem. Średnio wychodzi 25gram białka na puszeczkę, więc powiedzmy zjadając 2 takie dziennie uzupełniasz juz około (jeśli mówimy tu o 2 gramach na kilogram masy ciała) 1/3 potrzebnej wartości. Do tego kroma z jakiś "dobrym" serkiem, na obiad ewentualnie pierś z kuraka z ryżem plus jakieś dodatki i może, ale to może uzupełnisz potrzebne białko;]

 

Prawda jest taka, że aby na samym jedzeniu wtrynic tyle białka ile potrzeba musimy sie ładnie w ciągu dnia nawpierdzielać. I to nie burgerów tylko właśnie tych "pozytywów". Jak zapełnisz bęben hamem, czy inna tortillą, to gdzie potem zmieścisz tonę ryb i serków. Jakbyś trzymał taką dietę to automatycznie wykluczasz niezdrowe jedzenie, bo nie miałbyś na nie miejsca.

 

Dlatego IMO warto zainwestować w bialeczko w postaci papy. Z tego co pamiętam jedna porcja zawierałą około 30-35 gram białka. 3 takie na dzień, plus powiedzmy ten tuńczyk i viola. Masz tyle tego białka ile potrzeba. Ewentualnie robisz 2 porcje białka i zjadasz ryż/cyca kury/inne ryby.

 

Opcja z tuńczykiem w puszcze plus tanie białko jest chyba IMO najbardziej wartościowa jeśli idzie o cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...