Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też tak myślałem xD czystego z wodą pić nie będę tylko mlekiem, a potrzebuje do shake'a z bananem. I tak wsypuje łyżeczkę kakao zawsze. Trochę za slodkie mi się te smakowe zrobiły, dlatego szukam czegoś innego. Jak będzie chujnia to zmęczę i tak i wrócę do smakowych. 

 

2 godziny temu, mcp napisał:

smakuje jak tynk ze ściany

Czyli to smak studencki, 3dni przed wypłatą :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wybaczcie że nie będę wertował 300 stron, proszę więc o konkret co kupić bo właśnie mi się skończyło białeczko i kreatynka. Do tej pory używałem produktów SFD, ale po ostatnich wpadkach tej firmy chyba czas na zmianę. Fajnie jakby produkty nie zawierały słodzików i były dostępne w smakach albo neutralnych albo nie słodkich. Z góry dziękuję.

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, gtfan napisał:

Wybaczcie że nie będę wertował 300 stron, proszę więc o konkret co kupić bo właśnie mi się skończyło białeczko i kreatynka. Do tej pory używałem produktów SFD, ale po ostatnich wpadkach tej firmy chyba czas na zmianę. Fajnie jakby produkty nie zawierały słodzików i były dostępne w smakach albo neutralnych albo nie słodkich. Z góry dziękuję.

https://sklep.kfd.pl/kfd-pure-wpc-82-instant-700-g-bialko-serwatkowe-naturalne-p-6867.html

https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-creatine-250-g-kreatyna-monohydrat-p-8046.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie wczoraj piłem i zapomniałem dodać odrobiny cukru, bo akurat shake'owałem z zielonym bananem, a ten słodki nie jest. Dałem jeszcze pół łyżeczki kakao i płatki i wyszło ok. Jak ktoś rzeczywiscie nie szuka słodkości i sztucznych słodzikow to dobra opcja. Z samą wodą nie mam odwagi tego zrobić. Zjadłem za to troche suchego i było nawet dobre w smaku, tylko oblepia strasznie zęby wtedy xd

 

Na drugi dzień miałem w paczkomacie, ten suplemenciki to sprawdzony sprzedawca, już nie pierwszy raz brałem od niego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...