Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Kreatyna dawkowana jest według masy ciała i jak ktoś jest lżejszy to śmiało może mniej, ale no szanujmy się. Czy 3 czy 5g to żadna różnica. Tym bardziej, że nie zawsze wszystko się rozpuści, zostanie na szkle i tak dalej. 

 

Też tak miałem, że na allegro była jakaś promka i wyszło mi ze smartem ponad 10% taniej niż ze sklepu, a i jeszcze Cashback wpadł. Ale teraz miałem z punktów KFD ponad 75 złotych rabatu na zakupy, więc tez ogień. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sedrak napisał:

Kreatyna dawkowana jest według masy ciała i jak ktoś jest lżejszy to śmiało może mniej, ale no szanujmy się. Czy 3 czy 5g to żadna różnica. Tym bardziej, że nie zawsze wszystko się rozpuści, zostanie na szkle i tak dalej. 

 

Też tak miałem, że na allegro była jakaś promka i wyszło mi ze smartem ponad 10% taniej niż ze sklepu, a i jeszcze Cashback wpadł. Ale teraz miałem z punktów KFD ponad 75 złotych rabatu na zakupy, więc tez ogień. 

 

Te punkty z kfd to niezła bania, bo żeby uzbierać znizke to trzeba sporo koksu od nich brać, a potem możesz wykorzystać zniżkę 50zł przy zakupach za 350zł :D nie wiem jak to wygląda ten olimpowy program punktowy, bo witaminek juz nie biore od nich.

Odnośnik do komentarza

Olimpowy polega na zbieraniu po prostu punktow za etykiety. Cos jak na stacjach benzynowych za tankowanie tylko ze sie opyla. Ja kupuje cynk, b12, wapn, omega3 i tak jak mowilem raz na pol rokj wpada 700g wpc od nich za free.

 

Zadnych wymagan. Wysylasz im etykiety. Wypelniony wniosek jaka chcesz nagrode i ci wysylaja. 

Odnośnik do komentarza

No własnie miałem kiedyś nazbierane sporo tych etykiet i jak wszedłem na strone, żeby zrealizować to okazalo się, że nie są ważne albo strona nie działała, ktora była na opakowaniu. To było z 10 lat temu i chyba rzeczywiscie te etykiety za długo leżały. 

 

Ogólnie to mam zamiar zamówić świeży olej lniany i z czarnuszki i pić po łyżeczce dziennie bo się naczytałem, że to lepsze niż tablety z kwasami. Znalazłem na alle sprawdzonego sprzedawce już.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tą podnietą i przywiązaniem do marki Olimp to bym się wstrzymał. Znam kogoś kto zajmuje się analizą operacji bankowych i miał na tapecie transakcje płatnicze za sprowadzanie supli z Chin do Holandii jako pośrednika a potem do Polski. Na liście odbiorców w Polsce w głównej mierze był Olimp a reszta jakieś ogórkowe marki typu MyVita. Dobrze przemyślane z tym pośrednikiem, bo dobrze maskowane jest źródło pierwotne towaru i nikt tego nie będzie drążył. Wniosek taki, że obecnie cały rynek supli to bagno.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze rynek supli to byl na zasadzie "wierze bo musze" :)

 

Z tym ze jednak wyjebanie sie z rowerka olimpu byloby bardzo medialne i glosne. Nie wiem czy im by sie oplacalo robic wałki. A to ze biora cos  z chin to nie wiem za bardzo o czym ma swiadczyc, w chinach nie robia dobrej serwatki? Moze z chin jest po prostu taniej niz z polski jak w wielu przypadkach :)

 

 

Posrednika mozna maskowac ale jaki w tym sens skoro w ewentualnych badaniach i tak jest badany juz produkt glowny i to on jest w tym wszystkim najwazniejszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.08.2023 o 12:31, krupek napisał:

Z tą podnietą i przywiązaniem do marki Olimp to bym się wstrzymał. Znam kogoś kto zajmuje się analizą operacji bankowych i miał na tapecie transakcje płatnicze za sprowadzanie supli z Chin do Holandii jako pośrednika a potem do Polski. Na liście odbiorców w Polsce w głównej mierze był Olimp a reszta jakieś ogórkowe marki typu MyVita. Dobrze przemyślane z tym pośrednikiem, bo dobrze maskowane jest źródło pierwotne towaru i nikt tego nie będzie drążył. Wniosek taki, że obecnie cały rynek supli to bagno.

 

Ty jesteś bagnem. ;/

 

Większość dużych firm produkuje i importuje z Chin bo to się zajebiście opłaca finansowo. Zdarzają się wałki z jakością jak niemal każdej firmie ale jest 2023 rok i życ w przekonaniu, że Chińskie=chujowe to trzeba być głupkiem.

 

...

 

A w sumie czekaj...

 

:lapka:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...