Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kanabis napisał:

Yakubu tuczy nadmiar kalorii nie tluszcz czy cukier. Pozdrawiam

 

Trener personalny Wiktor

Ponoć tak,ale dużo osób nie dojada kalorii a zbyt często podnosi poziom insuliny w ciągu dnia i tyje.Zresztą pewnie to zauważyłeś na tłuszczówce-można jeść więcej kcal a i tak się nie podlewa.

2 godziny temu, maciucha napisał:

Dobra szkoda mojego czasu, ty jesteś zbyt opóźniony w rozwoju, żeby z tobą dyskutować na normalnym poziomie.

Napisał typ którego ostatnie kilka postów to były osobiste wycieczki :D

Odnośnik do komentarza

No dokladnie, dlatego napisalem ze to zdecydowanie nie sprzyja sylwetce ale nie jest niemozliwe ;) po zjedzeniu batonikow ktore maja zalozmy 500kcal osobiscie bede glodny za pol godziny po zjedzeniu golonki 500kcal bede syty dobre kilka godzin. Wiec na logike jednka lepszym wyjsciem jest oje,bac golonke. 

 

Ale to tez zalezy jak kto reaguje na tluszcze i wegle. Szarku np wspominal ze u niego jest odwrotnie i jechanie na tluszczu nie sprzyja jego organizmowi

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jep u mnie potrafię trzymać kratę przy 550-600g węgli na dobe i 40-50g tłuszczu . Podbicie tłuszczu i ucięcie węgli skończyło się tym że chodziłem niesamowicie zmulony i wyglądałem jak ulaniec. Na noc też czasem mam ciśnienie na słodkie ale wtedy jakieś lody wodne/żelki wchodzą , nic z tłuszczem.

Odnośnik do komentarza

Jak zaczynałem ćwiczyć latał ze mną kumpel co miał właśnie potencjał zayebisty , no prawie czysty mezo . Szerokie barki , masywna budowa no i rósł jak na towarze , pamiętam jak przez pierwszy miesiąc sama sztanga na siłce mną majtała a na biceps brałem 4kg , on targał na start ponad 2 razy więcej w każdym ćwiczeniu no ale było widać że kompletnie nie ma podejścia (ciężar zwiększał tylko wtedy co ja bym go nie dogonił) . Po 6 miechach przestał ćwiczyć i wrócił na tydzień po 3 latach . To jaką czułem satysfakcje że go przerosłem , na każdym ćwiczeniu dźwigałem dużo więcej nie do opisania . Po tygodniu znów odpuścił teraz ma brzuszek 40 letnią żone z dzieckiem(on ma 25 lat a dzieciak nie jego) i tyle z jego potencjału . Ważne by mieć charakter a nie jakieś potencjały czy inne badziewie.

Odnośnik do komentarza

Serio,ja wiem że Maus jest upośledzony zazdrością,że Maciucha wykruszył się z naszego działu i pop kultura zjadła mu mózg,ale yaczes?Ten osobnik jest tak głupi że aż ciężko przypisać go do jakiś miar :/ Wkleja fotkę nogi zaraz po wyjęciu z gipsu i pyerdoli że ćwiczę tylko jedną.To jest dopiero tępota umysłowa i kompleksy.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Litwin81 napisał:

Serio,ja wiem że Maus jest upośledzony zazdrością,że Maciucha wykruszył się z naszego działu i pop kultura zjadła mu mózg,ale yaczes?Ten osobnik jest tak głupi że aż ciężko przypisać go do jakiś miar :/ Wkleja fotkę nogi zaraz po wyjęciu z gipsu i pyerdoli że ćwiczę tylko jedną.To jest dopiero tępota umysłowa i kompleksy.

 

Zloto komedii xD

On naprawde wierzy, ze ktos moglby pomyslec, ze cwiczy tylko jedna noge xD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dave Czezky napisał:

 

Zloto komedii xD

On naprawde wierzy, ze ktos moglby pomyslec, ze cwiczy tylko jedna noge xD

Jak to było? Badumm tssst :) Uwielbiam jak angażujesz się w każdy mój post.

Godzinę temu, _Red_ napisał:

Żaden fejk kabi, obadaj armwrestlera Matthias Schlitte :obama:

Właśnie chciałem to pisać :)

Odnośnik do komentarza

Litwin ja się nie znam na noszeniu ciężarów, ale nie noś takich płaszczyków bo to bardzo wizualnie skraca nogi 

 

 

 

37 minut temu, Litwin81 napisał:

Jak to było? Badumm tssst :) Uwielbiam jak angażujesz się w każdy mój post.

Ej ale to nie oni piszą dedykacje na insta i pokazują posty z forum dla konsolomaniaków w pracy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...