Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Dzięki chłopaki. Biegam 3x w tygodniu po 5km tempem ok 7:00/km lub czasami szybciej, potem robię ćwiczenia na brzuch i rozciąganie. Jedzenie to staram się sam gotować obiad głównie kurczak ryż i jakieś pomidory, szpinak. Jem 4 lub 5 razy dzienie co 3h. Alkohol dość mocno ograniczyłem, ze słodyczy to jem jednego batonika proteinowego co ma jakies 220kal i 2gr cukru przy 20gr białka. Od stycznia zrzuciłem jakieś 4-4.5 kg. Teraz zaczynam 7 tydzień treningu więc powinno zacząć spadać z bebzona. W planach mam bieganie 4x5km, a z czasem zwiększać dystans.
Suplementacja to tylko multiwitamina z olimpu, wit D3 w dawce 8000 oraz glukozamina 1500 na stawy.      

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smallv86 napisał:

A wiec tak Kaczi po pierwsze, utnij wegle i jedz max 3 posilki (najlepiej w okienku 4-6h) Zapomnij o bieganiu tylko silownia min 3 razy w tygodniu + ewentualnie jakies interwaly 2 razy w tyg.

Z bebzona zawsze spada na koncu ale to po 3-4 miesiacach raczej.

Każda aktywnosc jest dobra, jak ma ochote potruchtać niech truchta. Lepsze to niż siedzenie. Zapomnij o bieganiu xd Nic nie pali kcal jak bieganie wlasnie. 

Posiłków może jeść i sto byle nie przekraczał zapotrzebowania dziennego/tygodniowego.

I jakie wegle on ma ciąć, jak je ryz z kurczakiem 4 razy dziennie? Mit węgli, mit tłuszczów, co jeszcze?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak organizm ma palic tluszcz jak insulina ciagle na wysokim poziomie, bo jak juz zdazy spasc do niskiego poziomu to nowy posilek i znowu wystrzal?

To nie jest tak, ze sie nie da spalic tluszczu jedzac weglowodany, tylko nie jedzenie ich i przejscie na ketoze duzo szybciej dostarczy efektow.

No i bieganie z nadwaga to nie jest dobry pomysl, biegac powinno sie jak juz sie zrzuci troche sadla zeby nie doyebac stawow juz i tak doyebanych przez dzwiganie nadbagazu kg.

Godzinę temu, Shen napisał:

widze, ze te mity z okienkami i iloscia posiłków nadal maja sie dobrze. moze jesc nawet raz dziennie jak mu pasuje

No mi wlasnie chodzilo ze im mniejsze okienko tym lepiej ale ja ogolnie jedzenie w trybie OMAD mi za bardzo nigdy nie podchodzilo. wolalem dwa/ trzy posilki. Ale wiadomo, ze im mniej tym lepsze i szybsze efekty z tego beda.

Odnośnik do komentarza

Tylko na keto diecie zszedlem do 70kg kiedys tam. Na diecie z weglami ponizej 75 to juz cud i trzymanie ostro pasa. Kaloria kalorii nierowna. Tluszcz dluzej sie trawi, jest bardziej sycący i ma duzo mniejsza odpowiedz insulinowa niz weglowodany. Jest tez zerowa chec podjadania.

 

Teraz najblizej mi diety paleo z modyfikacja typu wegle tylko w czasie okolotreningowym.

 

Kazdy organizm jest inny , inaczej reaguje. Jednemu bedzie sluzyc dieta high carb drugiemu oparta na tluszczach. Nie ma uniwersalnej diety na zrzucanie kg dobrej dla wszystkich. 

Zaleznosci jest  ogrom jak tryb pracy, aktywnosc, geny , choroby itd 

 

Najzdrowsza dietą bedzie i tak zawsze dieta bogata w owoce, warzywa , chude mięso/ryby z jak najmniejsza liczba przetworzonych produktow , tluszczow nasyconych i trans. To sa fakty. I moze sie nazywac chad diet, chujemuje diet czy co tam jeszcze za glupie nazwy powymyslaja. Bez roznicy.

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...