Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

inI7QZb.jpg

zjechałem od maja z 94 do 91kg i nie jestem pewien co dalej robić 

z jednej strony chciałbym jeszcze odsłonić dół brzucha i zrobić taką książkowa plażówkę, z drugiej mocno mnie już męczą treningi i czuje ze ciało domaga się odrobiny wytchnienia

 

obecnie około 500-600kcal deficytu, a raz w tygodniu jem na +500 zeby się trochę podładować, myślę nad wejściem na okolice zera kalorycznego na jakieś 2 tyg, taknieco?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Skoro organizm sie domaga odetchnac to zrob tydzien roztrenowania zmniejszajac objetosc treningowa do zalozmy 60% nie zmieniajac deficytu. Albo nawet wogole tydzien wolnego od siłki, tydzien roztrenowania i znowu ruszyc. 

 

Lata wiele nie zostalo wiec ja bym ten miesiac jeszcze wytrzymal robienia sie na apolla. -500 to dosc sporo. Zawsze mozesz jechac np -300 czy -200 jak juz jestes przy wadze "granicznej" powiedzmy. Zawsze bedzie lzej a i tak bedzie co nieco schodzic.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Moja forma się ukształtowała, teraz jestem na zero z kcal ale cisnę mocno rower. Ostatnio poszła R10 Władysławowo-Hel-Władysławowo, wcześniej Karwieńskie błota-Choczewo-Karwieńskie błota. Utrzymam to do końca wakacji i wchodzę na masę. Tkanki trochę uwrazliwilem na insulinę to powinna być dobrej jakości. Na drugiej focie jedna z dzikich plaży pomiędzy Jastarnią a Helem. 

IMG_20220718_090103.jpg

IMG_20220714_152127.jpg

Odnośnik do komentarza

No ja to się na tym nie znam bo lepiej idzie mi spawanie i picie piwa ale są tu autorytety jak @Dave Czezky @SpacierShark123 więc niech się wypowiedzą. :lapka:

 

 

W dniu 16.07.2022 o 09:47, maciucha napisał:

inI7QZb.jpg

zjechałem od maja z 94 do 91kg i nie jestem pewien co dalej robić 

z jednej strony chciałbym jeszcze odsłonić dół brzucha i zrobić taką książkowa plażówkę, z drugiej mocno mnie już męczą treningi i czuje ze ciało domaga się odrobiny wytchnienia

 

obecnie około 500-600kcal deficytu, a raz w tygodniu jem na +500 zeby się trochę podładować, myślę nad wejściem na okolice zera kalorycznego na jakieś 2 tyg, taknieco?

 

Tyle pierdolenie i pisania o deficytach kalorycznych i treningach a na foto przeciętniak, chuja tam widać, że coś ćwiczysz - wychudłeś bo nie ładujesz browarów i wielki sukces. xd

 

Też tak się kiedyś oszukiwałem, obecnie nie ćwiczę - wolę ten czas poświęcić na fuchy w robocie i zarabianie $$$. :lapka:

 

 

Cytat

chciałbym jeszcze odsłonić dół brzucha i zrobić taką książkowa plażówkę

 

Klasyczny, wychudzony suchoklates. Wolę wpierdalać gofry z bitą śmietaną i posypką niż wyglądać jak ty. xdddddd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co serio ktos myśli że ja się tu będę przepychał z jakąś zachlaną mordą z brzuszkiem?

Mam chłopa w ignorach, teraz odsłoniłem posta i nie ma tam niczego czego bym się po nim nie spodziewał albo co by mnie ruszało.

 

A ze slaba klata? No jest, nie mam specjalnej satysfakcji z cwiczenia jej i dlatego ostatnio leci glownie drazek i barki. Mam spora satysfakcję z tej sylwetki, bo 2 lata temu po covidach, przepuklinie i 2 operacjach byłem w fatalnej formie i teraz jest o niebo lepiej w baniaku ale też lustrze i to jest dla mnie najważniejsze.

Pozdro wariaty :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, maciucha napisał:

Ale co serio ktos myśli że ja się tu będę przepychał z jakąś zachlaną mordą z brzuszkiem?

Mam chłopa w ignorach, teraz odsłoniłem posta i nie ma tam niczego czego bym się po nim nie spodziewał albo co by mnie ruszało.

 

A ze slaba klata? No jest, nie mam specjalnej satysfakcji z cwiczenia jej i dlatego ostatnio leci glownie drazek i barki. Mam spora satysfakcję z tej sylwetki, bo 2 lata temu po covidach, przepuklinie i 2 operacjach byłem w fatalnej formie i teraz jest o niebo lepiej w baniaku ale też lustrze i to jest dla mnie najważniejsze.

Pozdro wariaty :lapka:

Wejdz na jakas lekka mase, jak wycinasz od maja to w chuj długo. Dorzuc sobie te 600kcal na miesiac albo dwa.

 

Zima idzie, nie ma co więcej docinać :kekw:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shen napisał:

Wejdz na jakas lekka mase, jak wycinasz od maja to w chuj długo. Dorzuc sobie te 600kcal na miesiac albo dwa.

A możliwe że tak zrobię. Ile ja mam bf na tym foto 14-15%? I nie bardzo idzie zejść niżej, mimo deficytu ok.500kcal jak pisałem a czuje się zmęczony ostatnio, więc może faktycznie jakieś 2 miechy na plusie zrobią mi dobrze. 

 

Zresztą o tym był tamten post, co zrobić dalej z takim buildem a nie ze o kurwa paczcie jaki jestem zajebisty.

Odnośnik do komentarza

Nie mazgaić mi się tu dziewczyny. Chodziło o to by ten suchoklates ze słabą psychą na chwile odblokował ignory. Easy. Koniec eskperymentu "maciucha". Dziękuję za udział w badaniach.:lapka:

 

 

1 minutę temu, Figaro napisał:

a ja myślałem że ta fotka to troll maciuchy, coś na wzór jego wędkarstwa i kanter strajka, bo mam wrażenie, że czytam jego posty o treningach i diecie od lat :/ 

 

Nie kopie się leżącego. Dziś upada mit Maciuchy, człowieka ćwiczącego. Nawet nie czuje gdy rymuje. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...