Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.07.2022 o 20:17, kanabis napisał:

Poczekajmy na werdykt wujaszka. Narazie wcale nie wiemy czy szarku wyglada dobrze

 

Szarku ikona tego topicu. Nie wiem po co wy, cipeczki, dźwigacie żelastwo jak nie wyglądacie nawet w 1/10 jak Rekinu. :sweat: Ja się już przestałem oszukiwać, wy jeszcze macie czas żeby się ogarnąć. Lepiej grajcie na konsolkach a Kabi wam będzie gierki sprzedawać po taniości. :Coolface: :lapka:

 

Kurwa i ten maciuszonek co dorzucił 600 kcal, kisnę. xddddd

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2022 o 15:01, SpacierShark123 napisał:

@tjery z mojego punktu widzenia nie ma sensu skupiać się na danej części klatki a po prostu dowalić tam mięcha a zbuduje się cała. W sumie u mnie mocno klatka poszła jak wywaliłem kompletnie wyciskanie i rozpiętki na płaskiej , teraz wszystko robie na skosie 30-45 zależnie od ćwiczenia bo jednak przy zbyt dużym skosie barki płoną bardziej od klatki.

 

 

Powiem Ci, że od kiedy zmieniłem chwyt na płaskiej z nachwytu na podchwyt widzę mocną poprawę w górnych częściach klatki, na początku trochę dziko się tak wyciska, ale trochę wprawy i daje spoko efekt. Niby to bardziej stymuluje górę niż skosy, ale na każdego pewnie co innego lepiej działa.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, tjery napisał:

 

Powiem Ci, że od kiedy zmieniłem chwyt na płaskiej z nachwytu na podchwyt widzę mocną poprawę w górnych częściach klatki, na początku trochę dziko się tak wyciska, ale trochę wprawy i daje spoko efekt. Niby to bardziej stymuluje górę niż skosy, ale na każdego pewnie co innego lepiej działa.

Oczywiście że tak , dlatego uważam że każdy plan powinien układzać pod siebie a nie bawić się w plany z sieci.

Odnośnik do komentarza

W ogóle jakie rady. Dojeb kcal gdzie chłop trzyma fat na dole brzucha, spowodowany pogarszająca się reakcja na węgle, czyli nie kalorie na plus tylko kalorie na plus z konkretnego makroskładnika.I że brak genu w klacie, gdzie tam lipo jak u weganskiego crossfitera. Brak genu to jedno a zyebana gospodarka hormonalna to dwa, także tekst o braku ruchania mocno prawdopodobny. A co jj napisał o szczepionkach? Że chooja warte bo nadal żyje mając wywalone jajca na na pandemie? 3maj macucha fotę jak dół brzucha powinien wyglądać jedząc 3000 kcal dziennie. Żebyście mogli przeżywać godzinę wrzucenia dzisiaj jeszcze wcześniej :)

IMG_20220804_103917_edit_1207243519152243.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...