Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze ten wiecej wazy. Byly dwa rodzaje jeden lzejszy dla bab drugi ciezszy dla chlopow. Z dwoma 20kg talerzami robie serie wykrokow wiec 20kg lancuch chyba by sie mocno nie odbil na mnie. A jak nioslem ten lancuch to sie troche nogi w dupe wbijaly. Az bylem zdziwiony ze tyle to wazylo. Poszukam moze gdzies jest napisane bo z 20kg sztanga na plecach to bym mogl biec a tu prostowniki nakurwialy podczas marszu , chyba ze samo to ze lancuch jest "rozlany" powoduje inne odczucie ciezaru. Nie mialem nigdy stycznosci z lancuchami wiec nie wiem. Ale sam jestem ciekaw wagi. Ten usmiech to tylko do zdjecia , wcale mi tak wesolutko i lekko wtedy nie bylo xd

 

Edit: Patrze ze sa i 30kg. To juz predzej. Ale z ciekawosci wyslalem zapytanko do rmg ile wazyl. Jak odpisza dam znac.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Rekrut. Nawet sie nie zmeczylem, bardziej jako towarzysz dla laski bo ona biegla wlasnie w wawie rok temu intro i chciala sprobowac rekruta. No i teraz ma ochote na classica za rok. 

Pare lat temu dojebalem weterana w 4 tyg czyli rekrut + classic + hardcore w gorach. 

Rekruta zrobi kazdy srednio wytrenowany. Cardio w sumie zbedne. Tam naprawde nie ma duzo biegania. W classicu juz troche jest ale tego nie mozna porownywac do normalnych biegow bo co jakis czas przestajesz biec bo sa przeszkody. Wiec to nie jest tak jak w biegu ciaglym i tez rozwazylbym na twoim miejscu classica bo jednak wiecej zabawy. Typowo silowych tez nie ma za wiele przeszkod. Np ten lancuch to byla jedyna. No jeszcze bylo przerzucanie opony od ciagnika no ale to niezbyt wymagajace. Ale zawsze jest jedna czy dwie tylko zamiast lancucha masz jakies niesienie 20 kilowej trelinki czy cuś. Najwiecej jest przeszkod typu malpi gaj. Warto cwiczyc drazek i chwyt. Goscie ktorzy cwicza kalistenike maja tam jak ryba w wodzie.

 

Ogolnie rekrut i classic to sa przystepne mocno formuly. Za to hardcore w gorach :obama: No panie tutaj to juz sytuacja byla powazna. Tym bardziej jak zamiast 21km jest faktycznie 26km :reggie:

 

No ale ogolnie zdecydowanie polecam sprobowac rmg bo fajna zabawa. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie mnie wyśmiejecie, bo dupy nie urywa, ale chuy no chciałem się gdzieś podzielić wypracowanym progressem, bo powrót do aktywności sprawił mi mnóstwo radochy. Ostatnie właściwie 3 lata to najpierw 2 operacje przepukliny pępkowej + rehabilitacja (nie mogłem prawie rok nawet wstać z łóżka bez podciągania się rękami i innych akrobacji, nie mówiąc już o jakiejkolwiek aktywności), potem yebany covid i zamknięcie wszystkiego na 4 spusty. Zdjęcie po lewej to już po takim wstępnym 2-3 miesięcznym rozruszaniu na bieżni/wioślarzu/trx na wiosnę tego roku, a od czerwca zacząłem znowu ćwiczyć siłowo i wrzucam co mam. Teraz 87kg, przez zimę planuję dobić spokojnie te 4-5kg i wtedy redukować na wiosnę żeby było co odsłaniać. Pozdro wariaty.

 

 

0bWN1SP.jpg

+

aqD4Hf7.jpg

  • Plusik 5
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Już za samo ruszenie dupy i ćwiczenie rispekt. Co robi facet jak chce lepiej wyglądać? Zapierdala, samo się nie zrobi. A grube lochy brandzlujące się do jakiegoś Brada siedzą na dupie i płaczą na forach, szukając dolegliwości usprawiedliwiających ich lenistwo i klepania po plecach od innych słonic. Mnie samo zrzucanie wagi poprawia nastrój i pozytywnie nakręca, zaostrzenie sylwetki jest wystarczającą nagrodą i motywacją do dalszego machania. Lubię to uczucie, gdy po ćwiczeniu cały spocony, zajechany idę pod prysznic, a wychodząc czuję się jak młody bóg.:fsg:

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...