Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie należy lekceważyć siły niepełnosprawnych umysłowo. Pamiętam za dzieciaka, jak byłem gdzieś w szóstej klasie podstawówki, niedaleko obok była szkoła specjalna dla dzieci z zespołem Downa itp. Raz na jakiś czas były organizowane wspólnie jakies środy czy czwartki lekkoatletyczne, graliśmy wtedy wspólnie w gałę, kosza, siatkówkę. Poza tym były też różne konkurencje jak bieg na 60m albo rzucanie piłką tenisową na odległość. 

Mam świeżo w pamięci jak jeden z naszych kolegów, wspominany bully zafascynowany skinheadami, który wyżywał się na innych, puszył się i szponcił że on rzuca najdalej na świecie i okolicach. Strasznie był z tego dumny bo faktycznie miotał piłeczkę na spore odległości.

No i z tej szkoły specjalnej został wydelegowany do rzucania chłopaczek, niepozorny, tyczkowaty, z wystającą dolną wargą i dużymi dłońmi. 

Bez żadnego rozbiegu niczym Obelix rzucający oszczepem w Dwunastu Pracach Asterixa, zamachnął się wołając swoje radosne "Gegebege!" - posłał piłeczkę na jakąś kosmiczną odległość, aż za piaskownicę do skoku w dal, na której kończyła się skala pomiarów. Nasz kolega Krzysio bully tylko mruknął coś w stylu "kurwysyn jebany" i tak się skończyło jego mistrzostwo świata w rzucaniu. :)

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2021 o 17:08, Shen napisał:

Moja pierwsza dieta to było 11kg w 5 miesięcy, tylko wtedy nie miałem mięśni i zszedłem do 68kg, czyli 10 mniej niż teraz a poziom tkanki tłuszczowej podobny

Screenshot_20210613-170618_Firefox.jpg.aa82ac7dd3dcf0e2dd5dbed53619e6af.jpg

Czy pytanie o najczęściej wykonywany zestaw ćwiczeń byłoby nie na miejscu? Czy ogólnie wszystko po trochu? :cool2:

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2021 o 22:41, SebaSan1981 napisał:

Nie należy lekceważyć siły niepełnosprawnych umysłowo. Pamiętam za dzieciaka, jak byłem gdzieś w szóstej klasie podstawówki, niedaleko obok była szkoła specjalna dla dzieci z zespołem Downa itp. Raz na jakiś czas były organizowane wspólnie jakies środy czy czwartki lekkoatletyczne, graliśmy wtedy wspólnie w gałę, kosza, siatkówkę. Poza tym były też różne konkurencje jak bieg na 60m albo rzucanie piłką tenisową na odległość. 

Mam świeżo w pamięci jak jeden z naszych kolegów, wspominany bully zafascynowany skinheadami, który wyżywał się na innych, puszył się i szponcił że on rzuca najdalej na świecie i okolicach. Strasznie był z tego dumny bo faktycznie miotał piłeczkę na spore odległości.

No i z tej szkoły specjalnej został wydelegowany do rzucania chłopaczek, niepozorny, tyczkowaty, z wystającą dolną wargą i dużymi dłońmi. 

Bez żadnego rozbiegu niczym Obelix rzucający oszczepem w Dwunastu Pracach Asterixa, zamachnął się wołając swoje radosne "Gegebege!" - posłał piłeczkę na jakąś kosmiczną odległość, aż za piaskownicę do skoku w dal, na której kończyła się skala pomiarów. Nasz kolega Krzysio bully tylko mruknął coś w stylu "kurwysyn jebany" i tak się skończyło jego mistrzostwo świata w rzucaniu. :)

 

To prawda, downy to najsilniejsi ludzie na świecie. Moja sąsiadka z downem podniosła stół nad głowę, gdy miała 12 lat i rzuciła go o ścianę jej domu. Myślę, że teraz jest tak silna, że podniosłaby ten dom.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
On 6/13/2021 at 8:53 PM, Dave Czezky said:

frosti, a ty czasem czytasz to co napisales, czy raczej nigdy?

 

Tak ale na moim iPhonie jest to naprawde cholernie ciezkie plus mam szybke do wymiany xDD Napisac dobry post jest na nim ciezko przez layout, nawet poprawny gramatycznie xD

 

@kanabis Ja takiego spotkalem jak nie bylo dookola wogole ludzi tylko bardzo duzego ale nie napakowanego, wiem czym jest strach xD

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Shen napisał:

ale w siadzie wypierdala 2x tyle co ja

Ile? 

20 minut temu, Shen napisał:

U mnie to tak wyglądało w piątek, rozmazane trochę, ale połowe świateł wyjebało w szatni i było ciemno Przechwytywanie.JPG.3b643bbe71880a3056645a0674e7befe.JPG

Coś tam skośne brzucha zaczynają się nieśmiało przebijać przez tłuszcz

Dobra klata. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, lpcl napisał:

Bez urazy ale jeśli to forma na sterydach to kolega Shen sprzed strony jednak imo wygląda znacznie lepiej bez soku. 

O co mam się obrażać?Że ktoś porównuje sylwetkę z redukcji z tą na masie? :D

21 minut temu, lpcl napisał:

Ile? 

 

205 kg a co,chcesz pooglądać :D ?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Litwin81 napisał:

O co mam się obrażać?Że ktoś porównuje sylwetkę z redukcji z tą na masie? :D

205 kg a co,chcesz pooglądać :D ?

Nie byłem ciekawy ile Shen siada. Trochę słabo jeśli tylko 100 kg ale wydaje mi się, że sporo zaniżył. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...