Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, kanabis napisał:

Te przebudzenia Litiego ze śpiaczki raz na pol roku coraz zabawniejsze. 

 

ja sie tylko boje, ze ktoregos dnia sie nie przebudzi... :( Ostatnio koksy padaja jak muchy :(

Liti, czy nie wystarczy ci cwiczenie dla satysfakcji?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kanabis napisał:

Naprawde nigdy nie bedziesz drugim Piotrem Fronczewskim

 

Jakby trochę na buzię obu popatrzył, to trochę jest, no nie przesadzaj.

 

 

 

Cały czas jednak liczę, że w końcu wbije Szarku, yebnie tą ogromą i straszną łapą rozpoczynającą się od kulistego niczym arbuz barku, a zakończoną szponami wilczymi, tak więc yebnie w stół i rozgoni całe pospólstwo z miernymi wypierdami na temat wyglądu Litiego.

 

 

Edit: Nadchodzi!

 

SmartSelect_20220805-112705_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Crazy Horse napisał:

 

Jakby trochę na buzię obu popatrzył, to trochę jest, no nie przesadzaj.

 

 

 

Cały czas jednak liczę, że w końcu wbije Szarku, yebnie tą ogromą i straszną łapą rozpoczynającą się od kulistego niczym arbuz barku, a zakończoną szponami wilczymi, tak więc yebnie w stół i rozgoni całe pospólstwo z miernymi wypierdami na temat wyglądu Litiego.

 

 

Edit: Nadchodzi!

 

SmartSelect_20220805-112705_Samsung Internet.jpg

Fapujesz się do jego fot? Czekaj, czekaj kto to wspominał o jego kutagensie? Chooj z ocenianiem sylwetki, pierwsze co wspomnę o czymś innym :)

Odnośnik do komentarza

Inspiracja jest pragmatyczna. Chcę połączyć wygląd, siłę i sprawność,zeby Dave nie miał argumentu o zawale zbyt szybko. Nigdy nie jarała mnie typowe nabijanie masy i rozkminy czy mogę iść na rower czy spale za dużo mięsa. Nadal mam na czczo 86 kg wagi, na masie pewnie dobije do 92,tyle mi wystarczy. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Crazy Horse napisał:

 

 

Cały czas jednak liczę, że w końcu wbije Szarku, yebnie tą ogromą i straszną łapą rozpoczynającą się od kulistego niczym arbuz barku, a zakończoną szponami wilczymi, tak więc yebnie w stół i rozgoni całe pospólstwo z miernymi wypierdami na temat wyglądu Litiego.

 

 

Kurva dałem hahah na zachętę ... widzę że za wcześnie....

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Litwin81 napisał:

Fapujesz się do jego fot? Czekaj, czekaj kto to wspominał o jego kutagensie? Chooj z ocenianiem sylwetki, pierwsze co wspomnę o czymś innym :)

 

Ale od razu atakujesz mnie, a ja nic złego na Twój temat nie powiedziałem. A tu jakieś insynuacje o jakichś kutarangach? Tak bez gry wstępnej?

 

I pomyśleć, że kiedyś byłem twoim fanem. Prawdopodobnie najwierniejszym z największych.

:frog:

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Sedrak napisał:

A co złego w kuracji? Cały świat wali teścia, a w Polsce wielkie halo. Ba po 40 w wieku krajach 100mlg teścia tygodniowo to standard. 

Czy to tylko takie forumowe przekamarzanie stary użytkowników i robię igły (hehe) z widły?

Są tematy tabu, nie warto z tym walczyć. Nie wolno nikogo zmuszać by mu się żyło lepiej. Wiesz jak kabi się na mnie obraził jak kiedyś napisałem że jego laska jest na koksie też, bo bierze antykoncepcję? :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sedrak napisał:

A co złego w kuracji? Cały świat wali teścia, a w Polsce wielkie halo. Ba po 40 w wieku krajach 100mlg teścia tygodniowo to standard. 

Czy to tylko takie forumowe przekamarzanie stary użytkowników i robię igły (hehe) z widły?

Tak, sa kraje, gdzie kazdy po 40 wali tescia :pawel:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A czy napisałem każdy? Po prostu nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Z każdym rokiem u mężczyzny poziom testosteronu spada i w końcu może dojść do momentu, że będzie poniżej normy. Jak dasz małą dawkę to wróci w standardy i wszyscy są zadowoleni. Oczywiście legitnie przypisuje to lekarz i kupujesz w aptece. Ale jak mówiłem w Polsce nie ma szans by lekarz przypisał. A czy ktoś z tego skorzysta czy nie to już jego sprawa. Po prostu nie wiem co w tym takiego zaskakującego? Wszyscy na forum są zachłyśnięci zachodem i gardzą polską zaściankowościa, a taki temat to od razu Ola Boga jak tak można. 

Odnośnik do komentarza

Kreatyna przecież to najlepszy suplement i chyba jedyny, który ma tak szerokie zastosowanie. Od siłowni, poprzez lekkoatletyke i sztuki walki. Ba chyba nawet pozytywnie wpływa na działanie mózgu. 

Po bialeczku nie ma nic lepszego z supli IMO.

Ale jeśli to mówi o kreatynie to faktycznie nie ma sensu dyskutować. 

 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...