Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Sedrak napisał:

A czy napisałem każdy? Po prostu nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Z każdym rokiem u mężczyzny poziom testosteronu spada i w końcu może dojść do momentu, że będzie poniżej normy. Jak dasz małą dawkę to wróci w standardy i wszyscy są zadowoleni. Oczywiście legitnie przypisuje to lekarz i kupujesz w aptece. Ale jak mówiłem w Polsce nie ma szans by lekarz przypisał. A czy ktoś z tego skorzysta czy nie to już jego sprawa. Po prostu nie wiem co w tym takiego zaskakującego? Wszyscy na forum są zachłyśnięci zachodem i gardzą polską zaściankowościa, a taki temat to od razu Ola Boga jak tak można. 

Ale widziales zeby ktos skrytykowal Szarka za sterydy?

 

Nie nadinterpretuj. Litwin dostal po dupie bo wali pół zycia tescia i grzybki tybetanski a pręży brzuch przed maciuchą ktory pytal ostatnio o mono kreatyny. Chyba kazdy glupi wie ze walenie tescia wplywa mega pozytywnie na budowe masy miesniowej , utrzymywanie niskiego poziomu tkanki tluszczowej jednoczesnie podkrecajac masakrycznie metabolizm .Najlepiej to widac po babach bioracych doping ktore maja genetycznie wiekszy poziom tkanki tluszczowej niz faceci a mimo to maja zylki na bicepsach. Duzych bicepsach.

 

Kazdy tutaj rozumie jak dziala testosteron ale bez jakis komicznych akcji ze gosc pokazuje brzuch przed chlopem co po jakiejs tam przerwie zaczal cwiczyc i przechwala sie ze tak wyglada brzuch  xd I jeszcze jakies pogadanki o hormonach. Ciekawe czy trener personalny Litwin jak widzi typa jak maciucha ktory przychodzi do niego na trening juz drugiego tygodnia w rozpisce daje obok jarmużu winstrol. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie pograzysz, wspomnialem o nich po prostu bo Litwin to chodzaca tablica mendelejewa ktory probowach chyba kazdej substancji :)

 

Ktos bierze sterydy jego brocha ale traktowanie z gory szarego ultranaturala jest po prostu slabe. To tak jakby lance armstrong walący epo smial sie ze mnie ze tam gdzie on ma srednią 40kmh w alpach ja musze zsiadac z roweru :reggie:

 

Sprawa jest prosta, natural moze wysmiewac naturala steryd sterydziarza :) Nie wchodzmy sobie nawzajem w droge

Odnośnik do komentarza

Nie wywolujesz Liti we mnie zadnych emocji :) Zwrocilem uwage po prostu ze takie cos jest slabe i wytlumaczylem koledze sedrakowi o co chodzilo tutaj osobom ktore cie pocisnely od litwinoronow. Jako lider opinii moim honorem jest tlumaczenie mlodszym stazem lore!

 

I jakim nemezisem, moim nemezisem byl swietej pamieci kazub. Ty byles odwiecznym wrogiem Dave Czeky. Ogolnie to stales sie strasznie niemily. Sterydy niestety wywoluja agresje :/

 

Mam nadzieje ze nie bijesz żony jak pyta czy te strzykawki to napewno zdrowe :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kanabis napisał:

Nie wywolujesz Liti we mnie zadnych emocji :) Zwrocilem uwage po prostu ze takie cos jest slabe i wytlumaczylem koledze sedrakowi o co chodzilo tutaj osobom ktore cie pocisnely od litwinoronow. Jako lider opinii moim honorem jest tlumaczenie mlodszym stazem lore!

 

I jakim nemezisem, moim nemezisem byl swietej pamieci kazub. Ty byles odwiecznym wrogiem Dave Czeky. Ogolnie to stales sie strasznie niemily. Sterydy niestety wywoluja agresje :/

 

Mam nadzieje ze nie bijesz żony jak pyta czy te strzykawki to napewno zdrowe :/

Dalej odpisujesz, te udawane usmieszki nie zdławią bolu który jest w Tobie, przepraszam jeszcze raz że zrujnowalem ci życie. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Adam GlapJńskJ said:

 

Tak zwykle tłumaczy się alt więc :reggie:

Staram się zrzucić trochę kilo i w końcu zrobić coś dobrego dla siebie. To możemy się umówić, że np. w marcu (kiedy kończy mi się GP) wrzucę fotki przed i po. Ja będę miał motywację, a Ty pewność, że nie jestem jakimś pojebem co musi robić drugie konto :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2022 o 09:00, Sedrak napisał:

Fakt coś w tym jest. Tym bardziej, że badania dowodzą, że nawet jak się odstawi sterydy to zmiany w organizmie są na tyle duże, że do końca życia można mieć już przewagę nad naturalami.

O to to , najlepiej to widać w momencie pierwszego cyklu na samym testosteronie. Wtedy zaobserwowałem największe zmiany w ciele i już żaden inny towar nie spowodował takich zmian w ciele. Nagle jakby ciało "zmężniało" , mięśnie zrobiły już się bardziej ubite , waskularyzacja zrobiła się od tego momentu dużo większa no i nawet takie głupotki jak zarost którego przed wejściem miałem minimalną ilość a teraz jest mocny i gęsty . Zauważyłem że nawet podczas kompletnego zejścia z bomby to wszystko zostało , nie w takim stopniu jak podczas brania ale już jakby na stałe zostały mi te benefity . Dlatego też jak ktoś przybił raz w życiu towar i widział gdzie i jak jego ciało się zmieniło uważam że jest w stanie na pierwszy rzut oka określić czy ktoś miał przygode z towarem , z tego powodu zawsze śmieszyło mnie te wmawianie przez chociażby WK jacy to oni nie są naturalni a widać po nich kto chociaż raz miał styczność z zabawkami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego są słuchy, że jak kogoś złapie się na bombie to powinno się wykluczyć już dożywotnio z zawodów, bo zawsze będzie miał przewagę nawet jak odłoży, ale to już rozmowa nie dla mnie.

Co do WK to lubię Sakera filmy z fundamentów czy ebook ten darmowy, bo sam z niego korzystam, ale ogólnie nie rozumiem dlaczego ludzie kłamią w kwestii sterydów. Co złego jest w przyznaniu się, że się wali? A tak to małolaty oglądają i wierzą, że dieta i treningiem można osiągnąć np. poziomo Owcy. 

Odnośnik do komentarza

Gen chyba, mam ręce cienkie po ojcu, chociażbym nie wiem ile na łapy robił to jest od lat podobnie. Młotki robię hantlami, drugie ćwiczenie to sztanga łamana na modlitewniku i trzecie zwykle klasyczne uginanie ramion lub na wyciągu (lince). Zazdroszczę tym co robią sobie wyjebane długie i wypukłe bicki :(

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...