Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem robić fot plus mam małą łazienkę,  a taki jestem wielki, że się nie mieszczę, ale no tak, oto ja. Powiedzmy, że przez ostatnie 3 czy 4 lata ćwiczyłem tak 2/10, ale od 2 tygodni jest sumienny w miarę trening i tanio skóry nie sprzedam. Aktualizacja za kilka miesięcy  (chyba, że przestanę ćwiczyć znowu xd)

20220904_190458.jpg

20220904_190419.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.08.2022 o 14:04, Adam GlapJńskJ napisał:

Te twoje pierdolenie o downie gdy mam dziecko z autyzmem sprawia, że jebałbym cię czymś ciężkim w ten twój głupi ryj ale jestem wyrozumiały i spokojny jak tafla wody więc napiszę tylko - ale ty jesteś zabawny krupuś. :* :lapka:

Może nie wiedział. Ja teraz dopiero przeczytałem, że masz dziecko z autyzmem:-(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ty to Krupi jakis diament jestes. Tak jak z tym w pol roku z 48 na 42 na dyche ktorego kolega ginn niestety nie zrobil ;) Tak i tutaj. Przeciez on ma z 45 w łapie przy kracie na brzuchu :) Na 99,9% teść leci. 

 

Z tym ze jak gtfan wspomnial, to tylko mu pomoglo dojsc do takiej sylwetki. Nie zrobilo roboty za niego.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie znam typa, nie twierdzę, że nie brał, sam się wypowie, albo nie. Pisałem, że jest to możliwe i nie zakrawa to o cud.

 

22 minuty temu, kanabis napisał:

 Tak jak z tym w pol roku z 48 na 42 na dyche ktorego kolega ginn niestety nie zrobil ;)

No zaczynałem po kontuzji na początku stycznia praktycznie od zera, biegając po 5:20-5:30. Dużo trenowałem do półmaratonu i maratonu, a pod koniec maja zrobiłem dychę w 41 minut z groszami. Według mnie, żaden wyczyn, zwykłe zaparcie, konsekwencja i brak kontuzji. Wcześniej biegałem dychę w 45-46 minut, więc szybsze bieganie organizm pamiętał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...