Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.08.2022 o 20:15, Sedrak napisał:

A czy napisałem każdy? Po prostu nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Z każdym rokiem u mężczyzny poziom testosteronu spada i w końcu może dojść do momentu, że będzie poniżej normy. Jak dasz małą dawkę to wróci w standardy i wszyscy są zadowoleni. Oczywiście legitnie przypisuje to lekarz i kupujesz w aptece. Ale jak mówiłem w Polsce nie ma szans by lekarz przypisał. A czy ktoś z tego skorzysta czy nie to już jego sprawa. Po prostu nie wiem co w tym takiego zaskakującego? Wszyscy na forum są zachłyśnięci zachodem i gardzą polską zaściankowościa, a taki temat to od razu Ola Boga jak tak można. 

Sam znam jeden przypadek typka po 40tce, co poszedł do endokrynologa z wynikami, teść grubo ponizej normy. Nową dupke miał, a ruchac mu się nie chciało za bardzo. Lekarz mu powiedział, ze ewentualnie moze viagre dostac :pawel: To sobie załatwił tescia na własna reke i druga młodość.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Figaro napisał:

red bogaty, wysportowany a do tego przykładny tatusiek. Milfiki muszą na Ciebie lecieć :) 

 

No właśnie nie bardzo xD A byłem na paru zajęciach dla niemowląt w jakims klubu mamusiek. Dodam, że większość to tłuste wrzeszczące kwoczki o zbytniej pewności siebie, a nawet zalotnie nie spojrzą :(

 

Odnośnik do komentarza

Ogolnie to troche nie łapie zdziwienia Redem. Wiadomo ze nadaktywnosc w tematach o pralkach moze byc mylaca ale z tego co pamietam chlop cwiczy od bardzo dawna, wrzucal juz kiedys zdjecia no i tez ma swiadomosc co nalezy jesc zeby byc zdrowym i odwaznym takze przynajmniej ja zdziwiony nie jestem. Oczywisc propsy ze chlop dba o siebie :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, maciucha napisał:

W ogóle ten zachwyt redem tylko z racji bycia tatkiem trochę mi wjeżdża na psyche, bo nie wydaje mi się zeby wyglądał lepiej ode mnie. Stop dyskryminacji kociarzy. :sonkassie:

Po prostu powinny byc kategorie, tak jak w boksie. Waga tatuśkowa, waga kociarska, waga kabanosowa , waga wujaszkowa itd

 

Ta ostatnia oczywiscie freak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...