Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Ultimate Box znajdą się dwa darmowe dodatki (Cagney i motocykle) oraz jeden, za który posiadacze zwykłego wydania będą musieli zapłacić (tryb Party). Oprócz tego dojdzie kilka zmian, między innymi chodzi o opcję restart. Ale to już pozostali zapewne dostaną w formie automatycznej aktualizacji.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
W Ultimate Box znajdą się dwa darmowe dodatki (Cagney i motocykle) oraz jeden, za który posiadacze zwykłego wydania będą musieli zapłacić (tryb Party). Oprócz tego dojdzie kilka zmian, między innymi chodzi o opcję restart. Ale to już pozostali zapewne dostaną w formie automatycznej aktualizacji.

 

To w takim razie kupuję wersję podstawową.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie miałem czasu dla owego szipla i zrobiłem błąd. Bo swego czasu zamiast wybrać Barnałta wziąłem PGR4. IMO dobre ale nie koszące.

Nabyłem Paradajsa i jestem wciśnięty w glebę. Wszystkie części masowałem jak głupi, jedynie przy Revenge na 360tkę odpuściłem bo nie miałem w kolekcji. Zaś BP wraz z dodatkiem, a właściwie DODATKIEM rozłożył mnie łopatki. Tutaj czuć moc ścigaczy, animacja postaci, odpalania dwukołowca. Bardzo klimatyczne. Cały dodatek mimo, że darmowy to naprawdę wart zassania. Rewelka.

 

Miasto jest piękne graficznie, detale, smaczki. Uwielbiam.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Racja króliku. Mimo, że lubię wysoki poziom w ścigałkach ale jak arcade, to arcade a nie jakieś ograniczenie w postaci braku restarta. We wszystkich (pipi)a częściach były a teraz w Paradise, cięcie. Nieporozumienie. IMO gra wymiata, choć najlepszy był Takedown. MASAKRA.

Odnośnik do komentarza

Wysokim poziom to moze masz na gry grasz z ludzmi bo wysoki poziom ai = boty oszukuja, nie popelnia praktycznie zadnego bledu, zas w MCLA nawet gdy ich wyprzedzisz mocno, po jakims czasie dziwnie przyspiesza... . Dawno temu gralem w Burnouta Takedown na X1 - mialem trainer na infinie nitro to mimo ze nonstop jechalem na boostcie to bot byl nonstop 8s za mna nawet gdy jechalem perfektynie na prostej drodze.

Odnośnik do komentarza

Nie oszukują. To tylko handicap. W większości ścigałek jest stosowany. Zwłaszcza arcade. FM2 nie oszukuje np. Dla mnie to pierdoła, sztucznie zawyżony poziom. Pamiętam Most Wanted czy Underground i ostatnie wyścigi, jakbyś za(pipi)iście nie jechał i tak byli za Twoją du.pą. Jazda na szynach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...