Skocz do zawartości

Kupno monitora LCD


Guts

Rekomendowane odpowiedzi

Tfu (pipi)a z tymi monitorami. Samsung G7 NEO 4K 32' blooming w uj, iiyama G-Master GB2760QSU-B1 Red Eagle 27' TN kolory wyblakłe, LG UltraGear 27GP850-B Nano IPS rogi w kolorze srebrnym i żółtym (2 sztuki). Teraz w drodze iiyama G-Master GB3271QSU-B1 IPS 2K 32'. Pewnie też wróci do sklepu.

Ale dzięki Bogu w grudniu Mesjasz od LG. Oled 27 2K

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Czoperrr napisał:

Jednak mnie jara ultrawide. Dzisiaj zmontowałem biurko (przeskok z 100cm do 160) i jakoś zrobiło się miejsce do zagospodarowania a używam monitora Philips 24 cale za 500 zł :gayos:

Jaka szerokość? Jak patrzę na te biurka z ikea to większość ma 60cm i nie mogę dać większej podkładki bo przeszkadzają nóżki od monitora. Chyba 80 cm musi być co najmniej

Odnośnik do komentarza
 
Tak ale nie miałem kiedy potestować więcej, dopiero wróciłem z 3 tygodniowego urlopu. Na pierwszy rzut oka petarda, ktoś jeszcze na forum go kupił tylko nie pamiętam kto. Teraz jak coś już nie czeka się miesiącami czy tygodniami na ten monitor. 
 
Mnie do zakupu zachęcił ten test https://www.purepc.pl/test-alienware-34-qd-oled-z-panelem-quantum-dot-oled-oraz-nvidia-g-sync-ultimate-czy-to-najlepszy-monitor-do-gier
Możesz coś więcej napisać po takim czasie? Jak jest w kwestii ABL?
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Tfu (pipi)a z tymi monitorami. Samsung G7 NEO 4K 32' blooming w uj, iiyama G-Master GB2760QSU-B1 Red Eagle 27' TN kolory wyblakłe, LG UltraGear 27GP850-B Nano IPS rogi w kolorze srebrnym i żółtym (2 sztuki). Teraz w drodze iiyama G-Master GB3271QSU-B1 IPS 2K 32'. Pewnie też wróci do sklepu.

Ale dzięki Bogu w grudniu Mesjasz od LG. Oled 27 2K emoji41.pngemoji41.pngemoji41.png

Matryca TN to wiadomo że będzie wyblakłe. Teraz TN widzę tylko w jakichś monitorach dla e sportowców z 360hz

 

Zastanawiam się nad tym huwawei ultra wide bo jest na promocji za 1499 ale nigdzie go nie dają w zestawieniach najlepszych monitorów. Podobno trochę smuży. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:
16 godzin temu, Ukukuki napisał:
ABL? 

Ściemnianie jak za długo wyświetla jasny obraz lub zajmuje on większą część ekranu. Powiedzmy masz na tv jasność 100%, odpalasz przeglądarkę z białą stroną i już masz koło 50%.


Używam wszędzie ciemnych motywów od lat tak samo trybu nocnego więc mnie ten problem nie dotyczy i przez te ponad 2 miesiące nie zauważyłem tego problemu. 
 

Szkoda oczu na czytanie czarnych literek na białym tle :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Chewie napisał:

@PiPoLiNiOtaki se kup
 

 

Mam oled 77 C1 do grania. Potrzebuje coś małego do przeglądarki, rts i warzone 2 :)

 

Dostałem iiyama. Niby IPS 165Hz, a smuży jak stary VA. A szkoda bo te 32 cale fajnie się prezentują. No nic, chyba zostaje czekać do tego oled 27 od LG.

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

No i proszę. Pojawił się nowy, poprawiony i tańszy model Dell Alienware. 

https://www.dell.com/pl-pl/shop/zakrzywiony-monitor-qd-oled-do-gier-alienware-34-aw3423dwf/apd/210-bfrq/monitory

Recenzje same 10/10. Jest czarny, ma lepsze kolory, nie ma Gsync Ultimate. 

 

Czy ktoś kupował ze strony dell nie mając firmy? Bo jest tam punkt identyfikator VAT. I nie da się go pominąć. Na infolini nic nie wiedzą bo zjamują się sprzedażą dla firm. Ogólnie niezła patola :D

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, PiPoLiNiO said:

No i proszę. Pojawił się nowy, poprawiony i tańszy model Dell Alienware. 

https://www.dell.com/pl-pl/shop/zakrzywiony-monitor-qd-oled-do-gier-alienware-34-aw3423dwf/apd/210-bfrq/monitory

Recenzje same 10/10. Jest czarny, ma lepsze kolory, nie ma Gsync Ultimate. 

 

Czy ktoś kupował ze strony dell nie mając firmy? Bo jest tam punkt identyfikator VAT. I nie da się go pominąć. Na infolini nic nie wiedzą bo zjamują się sprzedażą dla firm. Ogólnie niezła patola :D

Tutaj więcej nt. różnic:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2022 o 12:53, PiPoLiNiO napisał:

No i proszę. Pojawił się nowy, poprawiony i tańszy model Dell Alienware. 

https://www.dell.com/pl-pl/shop/zakrzywiony-monitor-qd-oled-do-gier-alienware-34-aw3423dwf/apd/210-bfrq/monitory

Recenzje same 10/10. Jest czarny, ma lepsze kolory, nie ma Gsync Ultimate. 

 

Czy ktoś kupował ze strony dell nie mając firmy? Bo jest tam punkt identyfikator VAT. I nie da się go pominąć. Na infolini nic nie wiedzą bo zjamują się sprzedażą dla firm. Ogólnie niezła patola :D

No i przy kupnie na firmę masz 1 rok gwarancji, przy takim wydatku i matrycy Oled chujowa opcja na maksa. Musisz poczekać aż trafią do dystrybutorów i sprawdzać strony pokroju dell24.pl itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, easye napisał:

No i przy kupnie na firmę masz 1 rok gwarancji, przy takim wydatku i matrycy Oled chujowa opcja na maksa. Musisz poczekać aż trafią do dystrybutorów i sprawdzać strony pokroju dell24.pl itp.

 

 

Najlepsze jest to, że wpisałem BRAK w tym miejscu na identyfikator VAT i przeszło dalej. Zamówienie przyjęte, dostałem normalnie dane do wpłaty. I czekam od wczoraj na odpowiedź na maila czy mogę wpłacać i go wyślą normalnie jako konsumentowi czy nie. Bo w ciemno wysyłać 5k to ten teges...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...