Skocz do zawartości

Kupno monitora LCD


Guts

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wymieniał swoje 2x 24 cale Della na jeden duży. Myśle, że najrozsądniej będzie wziąć UW 34 cale. Ponieważ mam mocno ograniczony budżet, szukam czegoś do maksymalnie 2000 PLN. Głównie praca, ale gierki też będą uskuteczniane. Szperałem co nieco w sieci, ale nie znalazłem niczego konkretnego. Może ktoś z Was używa monitora w tej cenie i może coś polecić?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, mushabelly napisał:

Całe szczęście. Przynajmniej nie kusi żeby kupić hehe.

No lipa mega. I jeszcze można by założyć, że gość się chuja zna i go olać, ale te same wady widziałem już na kilku filmach z pierwszymi wrażeniami. Na porównaniu qd-oled alienwear gdzie stały obok siebie, to była przepaść w jasności.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2023 o 00:54, Gumiś_JaGoDa napisał:

Będę wymieniał swoje 2x 24 cale Della na jeden duży. Myśle, że najrozsądniej będzie wziąć UW 34 cale. Ponieważ mam mocno ograniczony budżet, szukam czegoś do maksymalnie 2000 PLN. Głównie praca, ale gierki też będą uskuteczniane. Szperałem co nieco w sieci, ale nie znalazłem niczego konkretnego. Może ktoś z Was używa monitora w tej cenie i może coś polecić?

Dell 34 UW DWG czasami bywa na promkach w takich pieniądzach. Całkiem spoko monitorek w tych pieniądzach.

 

Sam jakis czas temu sprzedawałem nowke za 1850.

 

https://allegro.pl/oferta/outlet-dell-s3422dwg-13124344171

 

Dodatkowo chyba 3 albo 4 lata gwarancji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

No lipa mega. I jeszcze można by założyć, że gość się chuja zna i go olać, ale te same wady widziałem już na kilku filmach z pierwszymi wrażeniami. Na porównaniu qd-oled alienwear gdzie stały obok siebie, to była przepaść w jasności.

Ja się czaję na Samsunga G9 Oleda, ewentualnie nie OLED ten chyba 57 calowy. Na razie jednak na 42 calach C2 będę działał. Tylko na kartę muszę się zdecydować, przejściówka niby działa ale do gier się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Ryuk napisał:

Mialem mega hype na ten monitor :( Asus tez uzywa powloki matowej. Co Alienware z QD-OLED dalej najlepszym wyborem jest 

No ja też byłem zgrzany w uj. Widać jeszcze kilka lat przed nami. Samsung mógłby wypuścić qd-oled w rozmiarze 27 i byłoby pozamiatane. 

Odnośnik do komentarza
On 1/3/2023 at 12:54 AM, Gumiś_JaGoDa said:

Będę wymieniał swoje 2x 24 cale Della na jeden duży. Myśle, że najrozsądniej będzie wziąć UW 34 cale. Ponieważ mam mocno ograniczony budżet, szukam czegoś do maksymalnie 2000 PLN. Głównie praca, ale gierki też będą uskuteczniane. Szperałem co nieco w sieci, ale nie znalazłem niczego konkretnego. Może ktoś z Was używa monitora w tej cenie i może coś polecić?

Używam od dwóch miesięcy iiyama GB3467WQSU-B1 34 " do grania i pracy. Wszystko w porządku, jestem bardzo zadowolony.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Do Steam Decka to Full HD wystarczy spokojnie. 

 

Jak byś chciał lepszą jakoś ekranu to kupisz przenośne monitory Oled 15,6 cala po 900 zł (dziwne firmy) do 1800 zł (Asus). 

 

image.png.85762b2ed8ff8f6f0761d4a505fdd183.png

 

Sam poluję na coś podobnego pod Decka i Switcha. Tylko czekam na spadki cen :reggie: W podróży też można wykorzystać też udostępnianie ekranu z telefonu. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

mój monitor po wymianie matrycy nadal na testach w samsungu.... już miesiąc czasu, aż napisałem do nich czy pamiętają jeszcze o mnie. W ostatnim mailu nie było powiedziane ile czasu zajmą testy a otrzymałem go 18 sierpnia że jest naprawiony i idzie na testy..... Ostatni raz kupiłem produkt samsunga, nigdy więcej....:facepalm:    

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...