Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała porada dla tych, którym brakuje miejsca. Niby oczywistość, ale wiele osób o tym zapomina - wejdźcie sobie w menu do "Game", a potem do zakładki "Game Data Utility" - i śmiało skasujcie wszystkie śmieci z gier, w które już nie gracie i nie będziecie grać, albo które sprzedaliście - niektóre potrafią tam nawrzucać nawet 4gb syfu! Wystarczy trochę takiego porządku i od razu na dysku przybędzie kilkanaście GB wolnego miejsca, dzięki czemu Home zmieści się bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

moja beta również działa....plotki okazały się niestety prawdą i z powodów kłopotów nic nowego nie dodali-nie ma ani jednej nowej przestrzeni,pokoju,mebelku,stroju itp.jedynie trailery na ekranach się zmieniły

 

Za to ceny w sklepach już wskoczyły(przypominam,że Ci co mieli dostęp do bety mogli kupować rzeczy od piątku za darmo) i taki np nowy prywatny domek to wydatek 18zł,a nowy ciuch ok 4zł.Tym sposobem dzięki temu,że mam betkę od dawna za darmo mam rzeczy za ok 60zł :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem właśnie Home i w końcu zmienili design Central Plazy - jest ładniej i bez zbędnych obiektów, których nie da się ominąć i trzeba chodzić na około.

Muszę jeszcze sprawdzić miejscówki poświęcone Uncharted i Far Cry'owi oraz Home w wersji EU, bo może wszystko jest ujednolicone.

Fajne jest też to, że wprowadzili system głosów podczas wybierania piosenek do słuchania - nie ma chaosu, nikt ciągle nie zmienia kawałka, a następny jest wybierany demokratycznie :imprezka:

Odnośnik do komentarza
Odpaliłem właśnie Home i w końcu zmienili design Central Plazy - jest ładniej i bez zbędnych obiektów, których nie da się ominąć i trzeba chodzić na około.

Muszę jeszcze sprawdzić miejscówki poświęcone Uncharted i Far Cry'owi oraz Home w wersji EU, bo może wszystko jest ujednolicone.

Fajne jest też to, że wprowadzili system głosów podczas wybierania piosenek do słuchania - nie ma chaosu, nikt ciągle nie zmienia kawałka, a następny jest wybierany demokratycznie :imprezka:

yy grajac na EU koncie niema "systemu głosów" szkoda, <_<

Odnośnik do komentarza

Gram na koncie US i jest bar z Uncharted z dodaną grą arcade (taki oldskoolowy Tarzan) i salą filmową, którą trzeba odblokować kodem, który dostaje się prawdopodobnie po przejściu mini-gry z automatu. FarCry'a nie sprawdzałem jeszcze, ale podobno jest pare nowych smaczków.

Ogólnie odpalcie sobie na profilu amerykańskim i wszystko powinno być. Przynajmniej w becie mogłem śmigać po różnych regionach i były rzeczy niedostępne dla innych - vide Namco Museum w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Gram na koncie US i jest bar z Uncharted z dodaną grą arcade (taki oldskoolowy Tarzan) i salą filmową, którą trzeba odblokować kodem, który dostaje się prawdopodobnie po przejściu mini-gry z automatu. FarCry'a nie sprawdzałem jeszcze, ale podobno jest pare nowych smaczków.

Ogólnie odpalcie sobie na profilu amerykańskim i wszystko powinno być. Przynajmniej w becie mogłem śmigać po różnych regionach i były rzeczy niedostępne dla innych - vide Namco Museum w Japonii.

Czyli co - jesli mam juz Home na koncie EU. i odpale go teraz na koncie US. lub JP. to bedzie tam cos innego ? :)

Odnośnik do komentarza

Raczej tylko EU, bo w USA jest masa ludzi, a wylogowało mnie tylko raz.

Minusem dla "nowych" jest to o czym wspomniał Ficuś - rzeczy które uczestnicy bety mogli kupić za darmo (dom, ciuchy i meble) są już wycenione i trzeba płacić :/

 

 

Czyli co - jesli mam juz Home na koncie EU. i odpale go teraz na koncie US. lub JP. to bedzie tam cos innego ? :)

 

Dokładnie tak było w becie, więc...najlepiej sprawdzić samemu ;D

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza

1-wyraźnie kłopoty na serwerach bo mnie też wylogowało i w chwili obecnej nie mogę się wbić na obojętnie jaki Home

2-totalny debilizm z regionalizacją i faktem,że dziś US dostało nowe pokoje,a Europa nie.....wiadomo,że 99% z nas ma konta na inne kontynenty ale i tak jest to bezsens bo grając na innym koncie nie będę miał mojej friendlisty

Odnośnik do komentarza
Dokładnie tak było w becie, więc...najlepiej sprawdzić samemu ;D

Niestety teraz nie mam jak bo nigdzie nie mozna sie zalogowac do Home. :)

Zatkane jak ulice w godzinach szczytu. :lol:

 

Ciekawe, ze za dodatki trzeba placic pomimo tego, ze to niby wersja Beta :D, dobrze, ze ja mam je za free z wersji Beta. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...