Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W menu mam 1080p, tak jest ustawione, ale w grze, która obsługuję full hd (dead nation) i tak mam 720p. Co jest nie tak?

 

spróbuj odznaczyć 720p (jako niedostępną). niech ma do wyboru SD lub FULL HD. Jak nie pójdzie obraz, to oznacza, że DN nie obsługuje 1080p.

ja czasami tak wymuszałem rozdzielczość

Odnośnik do komentarza

Ale wtedy to jest zwykły upscaling. Dużo gier oferuje tą funkcję, ale często na okładce brakuje odpowiedniej informacji.

 

dla gier 720p tak, to jest zwykły upscalling. Ja miałem problem w tym, że gra na pudełku miała napisane 1080p a odpalała się w 720p. Jedynym wyjściem było tylko odznaczenie 720p jako dostępnej opcji. Nie wiem czemu tak się dzieje niestety.

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić jakiś zestaw audio do PS3 konkretnie pod FIFE 11 i NFS HP.

Jednak mam wątpliwości, gdyż w NFS HP, gdy inne gracze mają takie zestawy, nadają tak cicho że ledwo ich słyszę.

Regulowałem dzięki w grze ale nic nie pomogło. Z czym się je ten zestaw (trzeba założyć specjalny audio czat?) aby można było porozmawiać bez żadnych przeszkód ?

Odnośnik do komentarza

Na PS3 nie ma czegoś takiego jak systemowy voice czat podczas gry i długo nie będzie (jeżeli w ogóle ), jest tylko to co oferuje dana gra.

A głośność rozmów podczas gry zależy od kilku rzeczy, jak np: jakość HS'ów jakie posiadają rozmówcy, ustawień HS w systemie PS3 jak i ustawienie głośności na słuchawce oraz od tego jak głośmo mówią znajomi Niekiedy słaby net uniemożliwia dobrą konwersacje.

Odnośnik do komentarza

napisz po polsku o co ci chodzi to odpowiem

OK.

Gram w NFS HP i kilku graczy w tej samej grze używa sprzętu typu heatset, dlaczego słysze ich bardzo niewyraznie i cicho?

Oni siebie słyszą dobrze. I mam tak z róznymi osobami. Pytam bo sam planuje kupic taki zestawik i mam obawe ze moze mi zle działać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mój kumpel ma następujący problem w CoD:BO

Mianowicie nie może dołączyć do żadnej prywatnej gry nieważne kto go zaprosi wyskakuje mu błąd i to samo gdy on założy grę i zaprosi np. mnie - nie mogę dołączyć. Wyskakuje problem z Hostem.

Teraz pytanie czy to może być problem wersji gry (choć raczej nie wydaje mi sie), ustawień routera czy powodem może być jeszcze inna rzecz??? I jeśli router to co trzeba zrobić??? Pomóżcie proszę, bo za cholerę nie wiem jak mu pomóc...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...