Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Czy wie ktoś jakie będą następne oferty w tej świątecznej promocji? Widziałem gdzieś, że ludzie wiedzą co bedzie już wkrótce, tylkp nie wiem gdzie to było. Koles trafnie wytypował tokyo jungle na dziś, a na ostatni dzień podobno ma być coś związanego z far cry.

W ps store masz zakladke 12 deal of chirstmas i sa tam ksztalty zamazane. Wiekszosc jest prosta do zgadniecia,

Odnośnik do komentarza

podobno można wywnioskować z obrazka z pss w zakładce 12 Christmas Deal(info od zaq123456), ponadto na na europejskim blogu sony kolesie wydedukowali tak:

#4 One Piece Pirate Warriors

#5 Sleeping Dogs

#6 MOH: Warfighter

#7 NBA2K13

#8 Most Wanted 2 (not sure, generic car so could be any race game)

#9 LBP Karting

#10 Unfinished Swan

#11 Hitman Absolution

#12 Far Cry 3

o, zaq był ciut szybszy:)

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

myślę, ze tu jest odpowiednie miejsce na to pytanie, wiec pytam..

 

jeżeli mam kilka konsol na jamie, które nalezą tylko do mnie, ale sony może o tym nie wiedzieć i wziąć mnie, za oprycha, który kupuje gry, za pomocą składek z innymi użytkownikami i tu robi sie gorąco... czy ktoś juz został pokarany, za takie przewinienie, a jesli tak to w jakiej formie?

czy te składki w ogóle sa pewne i jak to działa ?

 

pytam bo kumpel kupuje pleya i moze w przyszlosci bede chial z tej opcji skorzystac, ale nie wiem, czy warto tak na dluzsza mete?

o siebie sie nie boje, bo to w koncu moje konsolki, ale tak na przyszlosc :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Nie moge sie przyzwyczaic do tego nowego PSS, wszystko jest utrudnione - pobieranie zwyklego dema trwa bardzo dlugo bo trzeba dodac do koszyka, pozniej checkout i dopiero potwierdzenie pobierania. Do tego calosc laduje sie bardzo dlugo, mialem nadzieje, ze to poprawia, ale nadal trzeba czekac dlugo po uruchomieniu zanim sie zaladuje.

Odnośnik do komentarza

Ten nowy sklep mnie wkur.wia strasznie. Dla siostrzeńca chce znależć wszystkie stoły do Zen Pinball 2 (nawet te z marvela czy zena 1) i ciuuul ciągle wersje Vita znajduje albo niedostępne. Wyszukiwarka z dupy a przy Zen pinball 2 jako dodatki bodajże 2 rzeczy...

 

Do Zen pinball 2 musisz sciagac stoły z poziomu gry, wchodzac najpierw w wersje trial danego stolu - jest tam opcja kupna pelnej wersji ktora automatycznie otworzy ci PS store z danym stolem.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie wykupić PS+ na święta, posiadam konto w UK, czy mogę płacić kartą z mbanku w psstore?

Kiedyś (przed aferą z włamaniami na witrynę PSN) wszystko funkcjonowało na moim koncie i wszystkie zakupy szły z mojego konta w mbanku. Niestety już to nie działa i otrzymuje jakiś komunikat błędu.

Wiecie o co chodzi?

 

Komunikat: The funds could not be added to your wallet (56)

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza

W wybranym kraju na ktore jest zalozone konto musisz placic okreslona tam waluta, wiec w UK. zaplacisz tylko funciakami. Niestety nie mozna zmienic kraju rejestracji konta, wiec pozostaje tylko zalozenie innego.

Mysle, ze mozna zrobic tak - jesli chcemy placic w zlotowach to gry kupowac na konto PL. zalozone wlasnie do kupowania, a grac na tym z UK. - dodam, ze nie sprawdzalem czy to dziala, ale w koncu przeciez mozna dzielic gry na wiecej niz jedno konto, wiec powinno byc ok.

 

Niestety Sony nie przewidzialo opcji i nie wzielo pod uwage, ze wlasciciel konsoli moze sie przeprowadzic do innego kraju - fail.

Odnośnik do komentarza

Polskimi kartami można płacić w euro, dolcach, funtach itd. ale Sony zablokowało dawno temu używanie polskich kart w np. amerykańskim PSS. Nie wiem jak z angielskim sklepem, ale skoro Pejas pisze że kiedyś kupował tam normalnie to wnioskuje, że też są zablokowane (no chyba że nie miał funduszy na koncie).

Jak chcesz płacić w złotówkach, to kupuj wszystko na polskim koncie, wiedz tylo że dodatki mogą nie działąc z grami kupionymi w UK (musi być ten sam BLES czy tam inne oznaczenie).

Odnośnik do komentarza

Istnieje jakaś strona internetowa, na której można przeglądać zawartość europejskiego (a najlepiej polskiego) PSS`a, wraz z aktualnymi cenami? Nie mogę czegoś takiego znaleźć, a np. stron o aplikacjach na urządzenia Apple, świetnie aktualizowanych, jest multum. Nie mam po prostu czasu posługiwać się sklepem z poziomu konsoli - tragicznie jest zoptymalizowany, a wyszukiwarkę tworzyli chyba w 5 min. Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Mój błąd, faktycznie do zakupów kiedyś miałem drugie PL konto, a wszystkie trofea mam na UK, stąd też PL nie używałem( i zapomniałem o nim). Cóż tak sony traktuje klientów - kiedyś nie było PL do wyboru w psstore jeśli dobrze pamiętam więc człowiek był zmuszony do kombinowania podczas rejestracji wybierając inny kraj.

Odnośnik do komentarza

Poprawili - już przy postatnim upie sklepu mi szło na maxa. Wcześniej też się ściągało z maksymalną prędkością jak nie dawało się do ściągania w tle - teraz z tego co widzę nie ma to znaczenia. Za to ten PSS chodzi tragicznie. Tak jak już wiele razy było wspomniane - prócz wyglądu to w nim nie poprawili a wręcz całą resztę spieprzyli.

Odnośnik do komentarza

mam obie konsole i jak sobie porównam nowy dashboard 360 zintegrowany ze sklepem i jeszcze reklamy czy trailery filmów w tle lecą - i jak to śmiga na tym samym łączu. A póxniej wchodzę w sklep PSS - gdzie samo wejście to kilkadziesiąt sekund, i to mulenie i wyszukiwarka - no ranyyyyy a tam nawet żadnych filmów w tle nie ma ani nic. Szybkość obsługi, intuicyjność i wyszukiwarka (mogłaby być tylko, że ona nieraz ni cholere nie znajduje tego co chce) - to katastrofa. Sony zaszalało z Plusem ale i ze sklepem też tylko w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...