Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

L.A. Noire na zmianę z multi Battlefield 3. Co do pierwszego to gra się świetnie. To tak jakby oglądać dobry kryminał w starym kinie. No i ta epoka. Powojenna słoneczna Kalifornia, a tam zbrodnia, romans i one man army. Muzyka ładnie buduje klimat. Całość opiera się o stały schemat: zbadanie miejsca zbrodni, zebranie wskazówek/dowodów, przesłuchanie świadków/podejrzanych i znalezienie sprawcy. Okresowo sprawy przerywane są pomniejszymy przestępstwami zgłaszanymi przez radio i zbieractwem (samochody, gazety, blachy itp.). 

Co do przesłuchań to nie jest łatwo. Wprawdzie zgromadzone informacje pomagają lecz trudno jest odczytać intencje światków. Często kręcą wzrokiem, denerwują się, a i tak okazuje się, że mówią prawdę. Co do kultowej animacji twarzy to tu jest bez zarzutu. Technologiczny geniusz. Brać przykład.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

AC Rogue. Gra jest praktycznie kopią poprzedniej części, ale motyw walk morskich zawsze mnie jarał, więc bawię się przy tym świetnie. No i w końcu można spojrzeć na historię z tej drugiej strony. 

Kończę też questy poboczne w DA: Inkwizycja, ale po ponad 120 godz. czuje już lekki przesyt i bez większej przerwy się nie obędzie. A pomiędzy zabijaniem Assasynów i Demonów Pustki stary dobry Ratchet w wersji HD wyhaczony  za grosze na PSN.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Walking Dead GOTY - zacząłem 3 epizod. Mega gierka do grania/oglądania we dwie osoby. Fabuła wciąga lepiej niż w serialu. Mimo akwarelkowego stylu gra jest mroczna i brütalna. Pomimo że to nieco samograjek a'la Beyond Two Souls, to ma swój urok, dając złudne poczucie znaczenia wyborów fabularnych (co jednak jakoś się przekłada na relacje między bohaterami).

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przelazłem ostatnio jednym ciągiem Prototype II, GOW III, Saints Row IV, GOW:A. Staram się urozmaicać gatunki, dlatego widać przeplataną kolejność: sandbox, slasher, sandbox, slasher.

Ostatnio przełamałem ciąg doskonałą powolną odskocznią w postaci TWD, więc doradźcie forumku, w jakiej kolejności czyścić backloga. Coś co nie zaabsorbuje mnie na BARDZO długo, raczej do szybkiego kończenia (z tego powodu Dogmę wolę trzymać na koniec żywota PS3):

 

- Little Big Planet 2 PL
- Darksiders II

- Dragon's Dogma Dark Arisen
- Saboteur

- Dirt 2
- Mirrors Edge

- Wet

- Stranglehold

Odnośnik do komentarza

Red Faction Armageddon 7+/8-/10 według mnie. Połączenie girsów po okrojeniu i dead space po okrojeniu daje właśnie Armageddon :P pierwsze wrażenie  bardzo słabe ( co to za grafa i przeciwnicy po(pipi)ani, zieloni kosmici w skafandrach xD), ale później jest już lepiej i z grafą i zabawą! Warto zagrać. Spodziewałem się crapa na 5 maks 6 a tu takie cuś. Szkoda, że multi martwe. Klimat zalatuje Pitch Blackiem trocę, główny bohater podobny jest do Diesela. Na + duża interakcja z otoczeniem, dużo można zniszczyć.

 

Ratchet 4 for one czy jakoś tak, idealna gierka dla całej rodziny i dzieciaków, starsi graczę będą zawiedzeni, to już nei ten stary Ratchet, ale w multi można pograć. Podobnie jak z Red Faction na początku słabe wrażenie potem super. Graficznie bardzo dobrze zwłaszcza w drugiej połowie przygody. Nie bierzcie polskiego dubbingu chyba, że dzieciaki będą grać. 7-/10

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Red Faction Armageddon jest naprawdę fajne. Poprzednia część była klimatycznym sandboxem, a tutaj poszli w kierunku bardziej liniowej rozpierduchy i też jest fajnie :) Graficznie poprawnie, momentami bardzo ładnie i kolorowo, animacja mega płynna (w czteroosobowym co-opie, przy tej kosmicznej ilości wybuchów nie chrupie nawet na sekundę - godne pochwały).

Bohater faktycznie wzorowany na Riddicku - nie dość, że gogle to jeszcze ta czarna peleryna, tylko tej charyzmy brak.

Tylko z tym porównaniem do Gearsów się nie zgodzę - tu nie ma nawet zalążka cover-systemu - jest strasznie oldschoolowo, biegasz, turlasz się, strafe'ujesz - nie ma chowania się za murkiem, bo murek zaraz może przestać istnieć :)

Dla mnie to takie Dead Space tylko bez klimatu grozy - ot, przyjemna sieczka obcych. Platynka i 100% wbite z przyjemnością :)

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Z RF zapamiętałem dwie rzeczy:

- fajny gameplay

- godziny czekania w lobby aż trafi się szansa wbicia jakiegoś trofeum z online :P 

 

W pewnym momencie miałem olać tą platynę ale, że głupi ma zawsze szczęście to mam  :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...