Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Gundam Breaker

 

Ojapierdziele jaka ta gra jest fajna. Chyba najmilsze zaskoczenie growe ostatnich lat. Rzuciłem 4 dyszki z wysyłką licząc na przeciętnego slasherka z gundamami. Dostałem zaskakująco fajnego slasherka z gundamami, dobrym sterowaniem, lootem, ładną oprawą AV, i OLBRZYMIĄ cutsomizacją opartą o całkiem ciekawy system walki. Aha, do tego multi do czterech graczy. Wsiąkłem.

 

Toż to jest lepsze niż jakieś tam Diablo 3. :>

 

 

Jak tylko dwójka stanieje do sensownej kwoty, to od razu biorę.

Odnośnik do komentarza

Red Dead Redemption skończone, robić na 100% nie będę, więc czas wziąć się za Metal Gear Solid 4. Dosyć czasu czekał na swoją kolej.

 

Poprawka. MGS4 do MGSV nie jest mi tak potrzebny jak MGS Peace Walker, więc pykam sobie w tego drugiego zarówno na PS3, jak i na PSP (transfarring piękna opcja). Już 11h za mną, ciekawe czy zdążę z fabułą do premiery V.

Odnośnik do komentarza

 

Red Dead Redemption skończone, robić na 100% nie będę, więc czas wziąć się za Metal Gear Solid 4. Dosyć czasu czekał na swoją kolej.

 

Poprawka. MGS4 do MGSV nie jest mi tak potrzebny jak MGS Peace Walker, więc pykam sobie w tego drugiego zarówno na PS3, jak i na PSP (transfarring piękna opcja). Już 11h za mną, ciekawe czy zdążę z fabułą do premiery V.

 

 

Zdążysz na easy ograć, ale na platyne przed nie licz. Grinding pełna gębą  :gayos:

Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteśmy w temacie Metal Gear Solid to pochwalę się, że od jakiegoś czasu wbijam platynę w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Bardzo czasochłonna robota - wymaga minimum ośmiu przejść całej gry. Ukończyłem ją już pięć razy, z trudniejszych rzeczy zostało mi zdobycie rangi Big Bossa - niestety ostatnio cieżko mi wygospodarować czas na odpalenie konsoli. Wiadomo, że po takiej przerwie zaś będę musiał się na "nowo" wdrożyć i najlepiej z miejsca przejść ten tytuł jeszcze te 3 razy. Mam nadzieję, że do końca 2015 się wyrobię bo warto dla samej satysfakcji ^_^

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Grand Theft Auto IV Complete Edition - moje pierwsze GTA. Do poprzednich w ogole mnie nie ciagnelo, do tego rowniez mialem ambiwalentne uczucia, ale moj walijski kolo prawie doszedl rozplywajac sie nad ta gierka wiec dalem sie skusic. Za wczesnie jednak na jakiekolwiek oceny czy opisy doznan. Wstrzymam sie jeszcze ze dwa tygodnie.
Odnośnik do komentarza

ALIEN RAGE

 

Gra nie jest taka zła jak piszą. Podobnie jak Aliens spotkał ją hype i zbyt duże doń oczekiwania. Oldschoolowy klimat w postaci wyżynania wszystkiego co się rusza+niezłe udźwiękowienie dają radę. Idziesz i napier.dalasz to tyle. Coś na podobę Quake bądź Doom. Z grafiką różnie tutaj bywa, raz jest dobrze, raz nieźle a innym razem wygląda jak Aliens z niedoczytanymi teksturami, czyt. WTF, ale to już rzadziej. Przede wszystkim, co uderza z piąchy w mordę to moc broni, któej power odbija się wyraźnie w mocno wibrującym padzie i odgłosach towarzyszących podczas strzelania. Nawet bronie energetyczne się udały, bo często w gierkach bronie obcych są jeśli nie nijakie to nie płynie z nich adekwatna moc i człowiek myśli, że strzela pistolecikami na ptaszki. Tutaj nie ma na to miejsca i to się ceni. Dochodzi do tego wysoki poziom trudności, dla niektórych zbyt wysoki. Trzeba się do tego przyzwyczaić po prostu i wiedzieć kiedyś podjąć spie.rdalanie gdy wrogów kupa. Czasem kuleje AI przeciwników bo potrafią się gdzieś zaciąć, lecz nie przesadnie często by wpłynęło to na jakość gry.
Najtrudniejszy jest pierwszy boss potem już jest nieco łatwiej, ogólnie to polecam i daję 7/10, czyli w mojej oceniaczce "można zastanowić się nad kupnem".

 

edit. Coś się poyebało z formatowaniem sorki.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Gundam Breaker

 

Ojapierdziele jaka ta gra jest fajna. Chyba najmilsze zaskoczenie growe ostatnich lat. Rzuciłem 4 dyszki z wysyłką licząc na przeciętnego slasherka z gundamami. Dostałem zaskakująco fajnego slasherka z gundamami, dobrym sterowaniem, lootem, ładną oprawą AV, i OLBRZYMIĄ cutsomizacją opartą o całkiem ciekawy system walki. Aha, do tego multi do czterech graczy. Wsiąkłem.

 

Toż to jest lepsze niż jakieś tam Diablo 3. :>

 

 

Jak tylko dwójka stanieje do sensownej kwoty, to od razu biorę.

O kurde, Suavek - skądżeś Ty to wytrzasnął? "It's a Gundam!" :)

Heh... kiedyś się oglądało te głupotki, nawet na Dreamcasta miałem jakiegoś Gundama, ale bardziej przypominał jakieś Armored Core - ociężałe, kroczące maszyny itp.

Taki slasherek wygląda całkiem fajnie, ale wszystko w krzaczkach... Szkoda, bo wolałbym wiedzieć, co klikam (fabuła nie byłaby tak istotna).

Odnośnik do komentarza

O kurde, Suavek - skądżeś Ty to wytrzasnął? "It's a Gundam!" :)

Heh... kiedyś się oglądało te głupotki, nawet na Dreamcasta miałem jakiegoś Gundama, ale bardziej przypominał jakieś Armored Core - ociężałe, kroczące maszyny itp.

Taki slasherek wygląda całkiem fajnie, ale wszystko w krzaczkach... Szkoda, bo wolałbym wiedzieć, co klikam (fabuła nie byłaby tak istotna).

Z eBay'a. Można wyrwać za 10$ z wysyłką, a nawet taniej.

 

Spora część menu ma podpisy po angielsku, więc spokojnie da się grać. Jedyny problem, to nazwy niektórych części, których nie można podejrzeć wizualnie, oraz statystyki. Te drugie akurat wystarczy sprawdzić raz, a potem będzie się już pamiętało która za co odpowiada. Generalnie znajomośc japońskiego nie jest potrzebna do zabawy.

 

Polecam obejrzeć ten filmik, gdzie sporo jest wyjaśnione:

Odnośnik do komentarza

Gratulacje. Masz wesje europejska czy juesejską?

 

Mecze powoli AC Revelations . Nie jest to gra zla, ale to chyba moj ostatni Asasyn. Mam juz dosc tych najnudniejszych w swiecie walk, ktore polegaja tylko na wciskaniu R1+□ i ciaglego lazenia w pogoni za powtarzalnymi misjami. Maja swietna historie, ale gameplay lezy.

Odnośnik do komentarza

Wersja europejska. Jakas znaczaca roznica jest? Boje sie, ze jak na koncu gry bedzie podsumowanie jak w MGS to wyskoczy mi para-ninjutsu.

Roznica jest tylko taka, ze w wersji americanskiej glowy odpadaja az milo. W europejskiej jest tylko krew. Rozumiem, ze dla nowicjusza nie robi to wielkiej roznicy, ale ja wychowawszy sie na NGB nie moglem tego przelknac i ganialem za kopia z kraju kwitnacych hamburgerow. Jesli bedziesz mial jakies pytania wal na PW.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Info z opóźnieniem, ale spiąłem poślady i :platinum: w Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots zdobyta 8) + BIG BOSS rank, na dowód załączam screena:

 

3ThT6nN.jpg?1

 

 

Aktualnie pogrywam w Batman: Arkham Origins (Tryb Hard zaliczony - zostało mi jeszcze tylko zebranie brakujących Anarky Tag i Cyrus Pinkney Plaque - wtedy zabiorę się za New Game Plus). Najbardziej obawiam się trofeów w trybie online, jest ich sporo i wydają się być wymagające :ermm: Ogólnie uważam, że online trophies nie powinny być wymagane do Platyny, tylko traktowane tak samo jak te z DLC jako opcjonalne. W moim przypadku większą radość daje mi przechodzenie gier (posuwanie fabuły do przodu) niż rozgrywanie po raz n-ty meczów online. Chociaż w Red Dead Redemption wszystkie online trophies wymagane dla Platyny wbiłem bez żadnych ustawek ^_^ Największy problem pojawia się w momencie wyłączenia serverów dla konkrentego tytułu tym samym blokując :platinum: . Wiem, że w moim Bulletstorm już jej nigdy nie osiągnę <_< SIC!

Edytowane przez Raziel81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mialem sie powstrzymac przed ukonczeniem kolejnej gry ale nie udalo sie. Zabralem sie za Ninja Gaiden Sigma 2. Jestem po pierwszym chapterze i juz widze, ze jest duzo latwiej niz w poprzednim NG. Zycie odnawia sie do pewnego stopnia po udanej walce. Bossow w 1 chapterze pokonalem za pierwszym razem bez wiekszych problemow - co bylo dla mnie nie do ogarniecia w pierwszej czesci. Ta gra rusza sie tak cudownie, ze az chce sie grac. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uncharted 2 - niedawno przechodziłem jedynkę i jakoś tak nie mogłem znieść rozłąki. Jest o wiele lepiej, lokacje są ciekawsze i bardziej zróżnicowane, dialogi z Nathanem często mistrzowskie, reżyserowane akcje ociekają filmowym klimatem. Rozgrywka jak to w pierwszej części, nieco schematyczna, dosyć prosta, ale chyba tak ma być - tona ołowiu, granaty i do przodu. Akcja z pociągiem mistrzowska. Aktualnie jestem na etapie Tybetu i odkrytego dopiero co starożytnego miasta wysoko w górach.

Ogólnie przechodząc jako pierwsza gra na PS3 The Last of Us, jedynka Uncharted trochę raziła uproszczeniami i widać było dopiero zalążki geniuszu TLOU, natomiast grając w dwójkę widzę już kilka fajnych motywów, które kojarzą mi się z TLOU (drobnostki typu bardzo dużo detali w jakimś hangarze, górskie, zaśnieżone lokacje, miasteczko tybetańskie wysoko w górach).

 

South Park: Kijek Prawdy - mega zabawna gra, interaktywny serial można powiedzieć (pod względem klimatu i humoru, a nie że jest mało grania). Nieco przystopowałem, bo potrzebowałem czegoś bardziej dynamicznego (Drake), ale na pewno jeszcze wrócę zobaczyć jak się potoczą losy miasteczka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Anarchy Reigns - kupiłem za parę groszy i ogrywam. Grafa mocno średnia, historyjka też. Gra ma za(pipi)istych bosów (szczegolnie na hardzie dają popalić) i trzeba uważać, żeby nie dostać wpiernicz od jednego niewinnego kombo. Ponoć jest też rozgrywka online, ale z reguły tryb online omijam z daleka, więc więcej nie powiem. Szukasz gry do poobijania mord bosom, lubisz tytułu Platinum Games, spróbuj, może polubisz..

O trofeach napiszę wkrótce w odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...