Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Dead Space 3, w końcu się za to wziąłem. Kurde, nie podoba mi sie ta cała szopka z budowaniem broni. Po cholere kombinować z czymś co się sprawdzało w poprzednich częściach i do czego każdy przywykł. Teraz ucz się tych pierdół tylko dla jednej gry, bo o ile wyjdą kolejne częsci ,to na pewno z tego zrezygnują (za duży hejt poszedł).

Wszyscy też wiedzą, że odeszli od horroru na rzecz strzelanki. Za to zostali juz ukarani (3 to najgorzej sprzedajaca się część serii). Fabuła też z dupy, nie będę spoilerował.

Na razie 5/10, słaby średniaczek niestety:(

Odnośnik do komentarza

Mi tam DS3 się podobał, nie chcę mówić, że bardziej niż dwójka, która była dla mnie zawodem choćby dlatego, że w ogóle wyszła, ale chyba zdążyłem odpowiednio wcześnie oswoić się z myślą, że horroru będzie tu jak na lekarstwo, co pozwoliło cieszyć mi się tym, co faktycznie dostałem. Świetna graficznie, długa, zróżnicowana i rozbudowana przygoda w singlu i całkiem spore replayability. Do tego zaskakująco sporo bardzo klimatycznych miejscówek, wrzucających ciary na plecy - spoko gierka i fajne zwieńczenie trylogii, która niepotrzebnie rozrosła się poza część pierwszą, ale jak już jest...

 

DLC do Rage (o którym do wczoraj nie wiedziałem, że w ogóle istnieje). No i jest przyjemnie, fajna gra to była, a dodatek póki co daje radę za swoją cenę.

 

Kurde, faktycznie, trzeba by było wrócić, bo uwielbiam ten tytuł. Platynkę wbiłem już dość dawno, bo gierkę kupiłem na premierę, ale w dodatku jest trofek z nowym poziomem trudności - trzeba by było spróbować, czy dam radę :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

The Darkness - mimo, że walka jest raczej średnia i w drugiej części było więcej swobody to i tak nawet przyjemnie się kosi shotgunem. Świetne są scenki jak wykańczamy oponenta z bliska. Już wiem dlaczego częśc osób narzekała na dwójkę. W jedynce klimat jest mocniejszy i zwyczajnie lepszy. Jackie nie wygląda jak jakiś Esposito de Lopez tylko jak koleś z Hatred, czyli na plus. Klimat ogólnie jest super i dla samej historyjki gram przede wszystkim. Gdyby jedynka miała system walki z dwójki to by było mega.

 

The Last of Us - jako że zbliża się we wrześniu/październiku przesiadka na ps4 to próbuję pokończyć co chciałem na ps3 i TLoU dostało swój czas (nie chciałem grać w remastera na ps4). Gramy we dwoje, ja klikam padem, partnerka podrzuca pomysły jak ominąć oponentów i razem skupiamy się na fabule. Ta gierka to póki co ass kicker a graficznie momentami rozpier.dala bebechy ps3. Muzyka i odgłosy genialne. Chciałem na hardzie od razu pojechać, ale ze względu, że gramy razem to wziąłem normal, ale chętnie potem zagram znowu na wyższym poziomie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Last of Us - Chciałem na hardzie od razu pojechać, ale ze względu, że gramy razem to wziąłem normal, ale chętnie potem zagram znowu na wyższym poziomie.

 

Trochę błąd, bo od razu na najwyższym to plus 10 do immersji - i tak nie jest jakoś kosmicznie trudno, ale przynajmniej nie potykasz się co chwila o surowce/amunicję, trzeba trochę bardziej kombinować, skradać się, no i nie masz tego sonaru :)

Ja od razu wrzuciłem najwyższy poziom, dzięki czemu oprócz za(pipi)istej historii, dostałem także solidną namiastkę survivalu - tak się w to powinno grać.

Ciągle czeka mnie jeszcze Grounded i jak sobie pomyślę o kilu akcjach zimową porą, to się zastanawiam, czy na tym poziomie w ogóle możliwe jest przeżyć w tych momentach :)

W każdym razie na PS3 jest platyna, a na PS4 Remaster też zakupiony - będzie znów grane, nie ma co :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gundam Breaker

 

Ojapierdziele jaka ta gra jest fajna. Chyba najmilsze zaskoczenie growe ostatnich lat. Rzuciłem 4 dyszki z wysyłką licząc na przeciętnego slasherka z gundamami. Dostałem zaskakująco fajnego slasherka z gundamami, dobrym sterowaniem, lootem, ładną oprawą AV, i OLBRZYMIĄ cutsomizacją opartą o całkiem ciekawy system walki. Aha, do tego multi do czterech graczy. Wsiąkłem.

 

Toż to jest lepsze niż jakieś tam Diablo 3. :>

 

 

Jak tylko dwójka stanieje do sensownej kwoty, to od razu biorę.

to jest wydane w PALu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie grzesz :)

TEW to jedna z niewielu gier ostatnio, która szanuje gracza, nie traktując go jak idioty - może i nie straszy (choć na PS3 doczytywanie tekstur czasem wręcz przeraża), ale za to oferuje świetną, długą i wciągającą przygodę w zeschizowanych klimatach z wieloma zapożyczeniami z kilku topowych produkcji, oferując sporo własnych rozwiązań.

Najlepszy "resident" od lat - pozycja obowiązkowa dla każdego fana gatunku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wybacz kolego. Ja się na pierwszych częściach wychowałem i mi statyczne ujęcia bardziej robiły niż pełna swoboda i zombie murzyni. Nie żebym był rasistą. Lubię oldschool. Chociaż w co opie się fajnie grało. The Evil within nie rusza mnie klimatem. Główny bohater to powinien być Bad ass pełną gębą, składanie w pokręconych klimatach to dla mnie obydwie części Manhunta. Lokacje bardzo dobre i skradanie spoko ale do czorta wolałbym jakby to Amerykanie scenariusz i postacie napisali a nie Japońce. :lapka:

 

Dam grze 2 szansę na weekend w nocy, 3 h polecę i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Zacząłem przygodę z Far Cry 4 bo dorwałem w dobrej cenie, a nigdy wcześniej nie miałem przyjemności obcować z tym tytułem. Przyjemnie się gra, ale jednak nie jestem mistrzem FPSów na padzie (w sumie w ogóle nie jestem ;p). Chciałem sobie utrudnić rozgrywkę i wyłączyłem auto celowanie, ale niestety bez tej opcji to ginę co chwila. :D

 

Niemniej jednak gra bardzo dobra, graficznie piękna.

Odnośnik do komentarza

Skoro FC4 tak Ci sie graficznie podoba to FC3 by wypalil Ci oczy. Fakt sa takie, ze FC4 bylo tworzone z mysla o nowej generacji a wersja na ps3/xkloc jest wybrakowana acz mimo to miejscami sie przyjemnie gralo mimo ze to KALKA FC3 i prawie nic nowego nie wnosi. Osobiscie to na sile ja przeszedlem i splatynowalem. Multi skiepszczone na maksa. Rozumiem, ze to Twoja pierwsza gra z serii FC i dlatego takie wrazenie na Tobie zrobila. Jakbys najpierw zagral w trojke to ta czesc bys niechetnie pykal.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, ja męczę tego FC4 od kilku miesięcy (lat?), ale zawsze wyłączę go na dłuższy czas, bo męczy niemiłosiernie (a FC3 byłem zachwycony).

Po prostu kalka rozwiązań z FC3 plus nieco gorsza oprawa (choć nadal ma swoje momenty).

Najlepsze jest to, że jakoś przedwczoraj znalazłem fajną okazję na allegro i zamówiłem sobie używkę na PS4 :D

 

Pozostając w temacie UBI, ostatnio jakoś tak się złożyło, że udało mi się po wielu miesiącach dokończyć Assassin's Creed Liberation HD (platynka), oraz WATCH_DOGS (platynka, a nawet 100%) - przygody Aidena ozdobiłem ostatnim pucharkiem jakieś 2 godziny temu :)

W międzyczasie gram jeszcze w Assassin's Creed Rogue i jakoś nadal nie czuję przesytu formułą...

 

Mimo że kolekcja gier na PS4 ciągle rośnie to jakoś konsola się kurzy, bo wolę odgrzebać jakieś stare hiciory i pykać na PS3.

Zacząłem znów Bioshock 2 (wypadałoby w końcu singla przejść, bo wszystkie pucharki z multi wbite), a przed chwilą odpaliłem The Saboteur - ciekawe jak długo wytrwam w ubijaniu nazistów :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...