Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem grac w Batman Arkham City (edycja GOTY), po ok 3 godzinach wyłączyłem. O ile poprzednia część bardzo mi się podobała, ta jest jakaś taka... nieprzekonywująca. Coś mi ewidentnie tu nie leży.

Odpaliłem natomiast God of War: Wstąpienie i chyba tego mi było trzeba, od samego początku jazda bez trzymanki.

Odnośnik do komentarza

Yakuza 3 - kolejna próba. SEGA ostatnimi czasy zdaje się zauważać Europę więc co najmniej wypada nadrobić tą ekskluzywną serię. Do tej pory zaliczyłem tylko Yakuzę 2. W trójce na szczęście nie ma już tych przeklętych ekranów ładowania przy okazji każdej walki dzięki czemu gra się o wiele płynniej :)

Odnośnik do komentarza

Zmęczyłem American McGee's Alice i wziąłem się za Beyond: Two Souls, które nabyłem dawno temu za jakies grosze. Gra sie OK, trochę ślamazarne sterowanie, ale ogólnie jest w porządku. Ciekawa gra za nieduże pieniądze:)

Wracając do American McGee's Alice trzeba wspomnieć, że o ile początkow boosowie sa jeszcze w miarę trudni, tak dwaj ostatni to żart. Przechodzi sie ich szybko i bezboleśnie (mimo wspomnianych wcześniej problemów ze sterowaniem w tej grze).

Odnośnik do komentarza

Miałem grac w Batman Arkham City (edycja GOTY), po ok 3 godzinach wyłączyłem. O ile poprzednia część bardzo mi się podobała, ta jest jakaś taka... nieprzekonywująca. Coś mi ewidentnie tu nie leży.

Zgadzam się, nie rozumiem hype'u na Arkham City. Fabuła beznadziejna, klimat rozwodniony... Szczerze mówiąc o wiele bardziej podoba mi się Arkham Origins ze swoim komiksowo-świątecznym klimatem.

Odnośnik do komentarza

O żesz krwa! Gram sobie jakby nigdy nic w Yakuze 3. Patrze jakas draka na ulicy. Typ sie kluci z baba. No to Kazuya wchodzi i pyta o co chodzi. Skonczylo sie tym, ze trzeba bylo spi.er.dala.c przez miasto przed napalonym transwestyta. Serce mi podeszlo do gardla.  :obama: Boje sie grac dalej...

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po kilku latach powrót do Prince of Persia z 2008 r. Tym razem ogrywam tzw. Epilogue, czyli pełnoprawne zakończenie gry, które nadal można kupić w sklepiku Sony za jakieś 40 PLn, czyli 3 razy tyle ile kosztuje sama gra w pudełku:). Czekałem i czekałem na obniżkę ceny DLC, ale się nie doczekałem:( Kupiłem więc tzw. slota za 8 PLN i sobie gram bez ich łaski)

Gra pomimo tylu lat jest wciąż świetna. Szkoda tylko ze od poczatku muszę uczyc sie sterowania, kombosów, przypominać fabułę. Za długo naiwny czekałem aż obniżą cenę tego DLC. Ech...

Jeśli macie wolne parę PLNów, a pod TV gości jeszcze PS3, koniecznie spróbujcie. Nietuzinkowa pozycja, naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Ogrywam sobie na spokojnie Ninja Gaiden 3. "Na spokojnie" - to powinien byc podtytul 3ki. Pierwsza czesc sprawiala, ze plakalem grajac. Przy drugiej zgrzytalem zebami. Przy trzeciej sie odprezam. Gra jest duuuuzo latwiejsza niz poprzedniczki. Na plus mega podciagnieta grafika wzgledem NG1 i 2. Walki z bossami ekscytujace ale na takiej samej zasadzie jak te z GoW. Czyli spora dawka QTE. Gra sie w kazdym razie przyjemnie - ale chwile mi zabralo zanim sie mentalnie przestawilem. Skoncze to i jeszcze Yaibe sprawdze. 

Odnośnik do komentarza

Far Cry 2. Mam strasznie ambiwalentny stosunek do tej gry. Z jednej strony ma klimat afrykańskiego konfliktu, gdzie życie nie jest warte więcej niż nabój do broni, a z drugiej strony gra jest drętwa jak chiński drąg i przypomina jedną z tych wiecznych beta wersji gier survivalowych na PC. Powtarzalność czynności, drętwa animacja, słaby story flow, no i kłopotliwy realizm (70 % gry spędzimy na przemieszczaniu się). Z drugiej strony wszystko jest takie surowe, wymagające, jest też fajny feeling strzelania i świetny silnik otoczenia (pełno czynników wpływających na rozgrywkę). Kurczę, nie lubię tej gry, ale chce w nią grać. Dawno nie miałem takiego przypadku, i naprawdę trudno mi by było wystawić jakąś ocenę temu tytułowi. Cóż, jestem gdzieś w drugiej połowie gry, zobaczymy czy dalej się coś zmieni, ale nie zapowiada się ;)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w Resistance 1 o matko jakie to jest drewniane, brzydkie i bez pomysłu na siebie. Jedynie bronie i ciekawy setting są w porządku, cała reszta łącznie z du.powatym bohaterem słabiutka. Zdaję sobię sprawę że gra ma już 10 lat, ale w tym czasie wychodziły dużo lepsze produkcje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...