Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oj tak, piąty Resident to sztos jakich mało. Oczywiście, że horror z tego żaden, ale to jedna z najlepszych gier siódmej generacji - świetna oprawa, długa przygoda, wciągająca i zróżnicowana rozgrywka. Wszyscy jarają się co-opem, a ja przeszedłem solo i też się jarałem :)

 

Co tutaj się odjaniepawla to ja nawet nie :o RE 5 najgorszy crap (no dobra szóstka go przebija) i (pipi)a kalka 4 z dorzuconym co-opem, który jako tako ratuje tę grę i czyni ją chociaż troche grywalną.

 

 

Piątka jest wciągająca i to dobra alternatywa dla RE4, ale i tak w sumie lepiej pograć w RE4. Coop kanapowy, coop online, Mercenaries w coopie też daje radę. Duży plus tej gry to to, że nie ma

batmana japana Ady, która powraca w RE6 i sieje wiochę

. Czarnucha jest bardzo spoko i tylko na PRO jest irytująca bo ma średnie AI, albo nas nie reanimuje na czas, czyli 3 sek. Nie chce mi się pisać bo jestem po robocie, ale gierka jest dobra, chociaż nie ma startu do czwórki. A i podoba mi się, że Cris mimo, że jest koksem to stęka, troche dyszy, sprawia wrażenie osoby, która potrafi się męczyć i to jest spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie średniak. Niby jakiś klimat jest, ale to taki "superbohaterski sandbox", tyle że fest stary, do tego brzydki, ubogi i powtarzalny (większość wynika jednak z wieku gierki). Poziom trudności też dość wyśrubowany. Swego czasu konkurent dla inFamous i mimo że pierwsze przygody Cole'a są dla mnie średniakiem na podobnym poziomie, to jednak właśnie marka Sony wybiła się bardziej.

 

W drugą część PROTOTYPE nie grałem, wiem tylko, że inny bohater, że łatwiejsza i ładniejsza, będę kiedyś musiał sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Widzę, że stoi na podkładce chłodzącej do laptopa, która i tak kija daje laptopom :D

 

Tak myślałem, że ktoś pomyśli, że to ta "modyfikacja" :D Otóż nie :D

 

Tą podkładkę dołożyłem wcześniej, ale daje to może tyle, że konsola nie stoi bezpośrednio na blacie, bo sam wentylatorek podstawki raczej niewiele zmienia. Moja przeróbka polega na dodaniu potencjometra regulującego obroty wentylatora konsoli.

 

 

Obroty ustawiłem sobie tak, aby mi nie przeszkadzał wentylator, a jednocześnie konsola lepiej się chłodziła. Nie wyje to jak zelmer, tak jak miało to miejsce po bezpośrednim spięciu wentylatora na 12v, a i nie daje doopy jak oryginalne sterowanie wentylem, które reguluje go tak, że słabo odprowadza ciepło.

 

Dla ciekawskich dodam, że konsola jest po YLODzie. Naprawiona własnoręcznie w domu. Przed przeróbką po około 2-3 godzinach się przegrzewała i witała YLODem. Teraz tak jak pisałem, nawet po 4 godzinach ciągłego grania w GTA IV, nic nie robi na niej wrażenia.

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale ten Ratchet & Clank Crack in Time jest dobry :obama: przypominają mi się stare czasy jak kupiłem ps2 i miałem Ratchet 3. Im dalej w las tym lepiej, także graficznie. Teraz wyraźnie widzę, że R&C 4 za jednego było wykastrowaną częścią i skierowaną dla dzieciaków. Szkoda, że shotguna dostajemy trochę późno a na początku są jakieś popierdółkowe bronie. Jak pamiętam to w częściach z ps2 wygląd broni zmieniał się wraz z levelowaniem a tutaj dzieje się to za pomocą dodatków jakie można podłączyć. Wolałem poprzednie rozwiązanie, ale i tak jest nieźle bo można swobodnie wybrać tryb w jakim chce się strzelac. Zacząłem na Hardzie i póki co nie jest trudno, trofki za koloseum wpadły właściwie z biegu, może po prostu wyszło doświadczenie z poprzednij gier serii. Jestem teraz na jakiejś lodowej planecie w trzecim systemie. Daleko jeszcze do końca?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zrobilem zrzutke z bratem i za 8zetta pykam w trylogie Alien Breed. Calkiem niezle, duzo skojarzen z Aliens. Zaczalem od Impact w przerwach od Fallout3.

 

Szkoda tylko, że te Alien Breedy to nędzne podróby amigowych klasyków - tam klimat filmów było czuć baaardzo mocno, człowiek spierdzielał przed xenomorfami, a Tower Assault to po dziś dzień jedna z moich ulubionych gier ever.

Dziś niestety trzeba się martwić o takie sprawy jak licencja, która do tanich nie należy, więc zamiast alienów mamy jakieś skaczące brokuły :)

 

Skusiłem się na zakup Just Cause 2 , nie sądziłem że gameplay będzie aż tak słaby. Zaczynając od strzelania , kończąc na sterowaniu pojazdami ( helikopter WTF ? ). Gra jest włączana tylko na czas demolki.

 

Latanie straszne - zgadzam się, ale pojazdy naziemne prowadzi się całkiem spoko. Strzelaninom brakuje powera, a całość jest mega powtarzalna, ale miło wspominam i nawet wbiłem platynkę :)

Odnośnik do komentarza

Ten stary Alien Breed też jest przeceniony, ale myślałem, że nowsze to fajniejsze XD skonczyłem już i platynki robić nie będę na ten czas. Wkur.wiające jest to, że broń może mieć tylko jeden upgrade :/ do tego menusy  zamulają i kamera nie obraca się swobodnie jeno można nią przeskakiwać. Dead Nation było znacznie lepsze. Grę ratuje fajny klimat i momentami niezła sieczka. AI wrogów też nie zachwyca, nie mówiac już o designie głównego bohatera xD 6+/10 7-/10. Jakby wszystkie levele miały taki klimat jak 5poziom to by było zaje.biście, no i to zakonczenie, dobrze że wziąłem trylogie bo bym się nieco wkurzył. No i gra trudna nie jest, grałem od razu na najwyższym, było pare momentów gdzie musiałem się pomęczyć, ale w ogólnym rozrachunku nie sprawiła mi ona problemów. Grałem chwilke w dwójkę i widzę, że będzie to samo co w jedynce. Nie wiem czy mam na to siłę XD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odświeżę temat i przy okazji trochę się pochwalę, że udało mi się po kilku dobrych miesiącach (~655h na liczniku) ukończyć w końcu Metal Gear Solid: Peace Walker HD na 100% + :platinum:. Najbardziej czasochłonne są insygnie online - największy koszmar to zdobycie 1,000,000 camaraderie points - na szczęście udało mi się znaleźć graczy, którzy bezinteresownie mi pomogli - chwała im za to! Bardzo łatwo i nieświadomie można też pozbyć się szansy na zdobycie wszystkich codenames. Dowód? Ano proszę bardzo ^_^

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

 

 

Obecnie ogrywam Burnout Paradise - wbiłem 100% w podstawce + Bikes na 100% - teraz biorę się za dodatek Big Surf Island (w kolejce czekają następne DLC i trofea online) - w tytuł gra mi się dobrze musiałem tylko przestawić się z poprzednich odsłon, żeby nie korzystać ze wszystkich skrótów na trasie - przy wyścigach z otwartą mapą nie zdaje to tutaj egzaminu (często wyrzucało mnie na "koniec" mapy w zupełnie przeciwnym kierunku <_<).

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Racja Square maksymalnie można wbić 102%, ale wystarczy do tego już samo wbicie 101% i ukończenie 420 challenges. Za zaliczenie wszystkich 500/500 otrzymujemy dodatkowe auto do naszej kolekcji:

 

 

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

 

 

Kolejna :platinum: wbita + 'prawdziwe' 102% (zostało mi jeszcze tylko jedno trofeum spoza podstawki do 100%, które jest zglitchowane - ku przestrodze najlepiej z marszu ukończyć 10 car timed challenges i nie tykać żadnego bike timed challenges, w innym przypadku licznik wariuje i nawet zaliczenie poźniej wszystkich 70 car timed chalenges nie pomaga - workaround? zrobienie backupu swojego zapisu, usunięcie go, rozpoczęcie nowej gry i wbicie brakującej trofki - dzisiaj będę testował :whistling:

 

Edit: Workaround działa :sorcerer:

Edytowane przez Raziel81
Odnośnik do komentarza

Uff, całe szczęście mi się nic nie zglitchowało i 100% wbite w BP bez problemu. No prawie... bo dopadł mnie uszkodzony save i musiałem przechodzić wszystko drugi raz. A w sumie to trzeci, bo już kiedyś calakowałem gierkę na poprzednim koncie, więc tak na dobrą sprawę wymaksowałem ją trzykrotnie :)

 

Aktualnie przemierzam pustkowia w Fallout New Vegas - powrót po dłuższym czasie, w końcu wypadałoby zaliczyć starocia, żeby z czystym sumieniem odpalić F4 na młodszej konsoli. Czasem bolą oczy, zwłaszcza jak się ostatnio zaliczyło Horizona czy nowe Uncharted, ale to w końcu Fallout - trójkę zaliczyłem na 100% i tu też mam taki zamiar. Mam tylko nadzieję, że nie przegapię czegoś, bo drugi raz pewnie bym tego molocha nie miał siły przechodzić.

 

@Square - przecież był już BP2 jakiś czas temu, co prawda wydali pod innym tytułem, ale mnie nie zmylili i też prawie 100% wycisnąłem (jeszcze jedno DLC trzeba pogrindować):

 

10643776-1349962227-524042.png

 

Serio, ja wiem, że to nie do końca to samo, ale moim zdaniem Criterion w ten właśnie zakamuflowany sposób przemycił ducha BP i stworzył duchowego spadkobiercę kultowej ścigałki, podobnie zresztą, jak w przypadku wcześniejszego Hot Pursuit, które strasznie przypominało mi Burnout 3 Takedown.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...