Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę IMO kasza manna, że zacząłeś od 4. 3 fenomenalnie wygląda na PS3 a widoczność o wiele lepsza i ładniejsza grafika za sprawą żywych kolorków. I uwierz mi, że lotnia i tropikalna wyspa to jest to. Polecam zatrzymać się i serio zagrać w "3".

Odnośnik do komentarza

A Ty wujek w końcu w co zagrałeś z tych FPSów które Ci polecaliśmy z Wrednym?

 

Pykam w Vanquish i jest s z t o s i k. Czasami mam wrażenie jakbym grał w scrollowaną w górę ekranu strzelaninę, w której leci się statkiem kosmicznym xD coś a la te gierki z Arcade jak Giga Wing. Japana 100pro, ale tego się spodziewałem i nie przeszkadza w rozwałce. Graficznie jest świetnie a walki z bossami robią wrażenie. Świetna gra.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

RE5 - spodziewałem się popłuczyn po RE4, ale ta gra ma swoje momenty. Mechanika z poprzednika + nieco inny klimat. Jestem pod koniec 4tego epizodu i ciężko się oderwać. Pamiętam, że wielu narzekało na czarnuche, że ciągle ginie, włazi pod lufę u mnie nic takiego się nie dzieje. Był jeden moment jak taranowała ją ciężarówka nie wiadomo czemu i ze 3 razy ginęła, ale tak to spoko. Niepotrzebnie zacząłem na normalu, trzeba było wziąć weterana bo zostaje mi za dużo ammo i często itemki wypadają z przeciwników. Póki co dla mnie to 8.5/10, graficznie też niczego sobie, postacie są świetnie wykonane. Jak się tak patrzy na te miejscówki to aż prosi się o Dino Crisis w takim klimatach z taką mechaniką, no może można by było iść i strzelać jak to w DC miało miejsce i nawet gra mogła by być na podobę drugiej części, czyli więcej strzelania a i tak bym był zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Trochę IMO kasza manna, że zacząłeś od 4. 3 fenomenalnie wygląda na PS3 a widoczność o wiele lepsza i ładniejsza grafika za sprawą żywych kolorków. I uwierz mi, że lotnia i tropikalna wyspa to jest to. Polecam zatrzymać się i serio zagrać w "3".

 

No więc porzuciłem Far Cry 4 i zacząłem grać w 3. I cholera, ostatni raz tak mocno wciągnęło mnie chyba tylko The Last of Us. Nie wiem co jest takiego w tej części, widzę dużo podobieństw do 4, ale jednak gra się faktycznie zdecydowanie lepiej, chce się eksplorować ten świat, nawet jeździć bez celu.

 

I chociaż czasem trochę wkurza (rywale to mnie trafią chyba nawet z 10km), czasem kaleczę mocno bo jakoś super z FPSami nie stoję to i tak zabawa przednia.

 

Jak przejdę to dokończę 4. ;)

Odnośnik do komentarza

Sega MegaDrive Ultimate Collection - jaki to jest zbiór historii elektronicznej rozrywki na jednym krążku  :banderas:

Są tu dziś niegrywalne crapy, ale są też niesamowite perełki, a o niektórych z nich nawet nie słyszałem (lata 90 w Polsce to u mnie Pegasus, a później Amiga, na której tylko kilka z tych tytułów Segi poznałem).

Przed chwilą grałem w genialne Comix Zone - chodzone mordobicie w cudnej jak na tamte czasy oprawie z zajedwabnistym pomysłem - to było pierwsze moje zetknięcie z tym tytułem i cieszę się, że dzięki tej kompilacji mam szansę nadrobić masę klasyków. Miłośnikom retro bardzo polecam - ponad 40 tytułów i masa świetnej zabawy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oj tak, piąty Resident to sztos jakich mało. Oczywiście, że horror z tego żaden, ale to jedna z najlepszych gier siódmej generacji - świetna oprawa, długa przygoda, wciągająca i zróżnicowana rozgrywka. Wszyscy jarają się co-opem, a ja przeszedłem solo i też się jarałem :)

 

Co tutaj się odjaniepawla to ja nawet nie :o RE 5 najgorszy crap (no dobra szóstka go przebija) i (pipi)a kalka 4 z dorzuconym co-opem, który jako tako ratuje tę grę i czyni ją chociaż troche grywalną.

Odnośnik do komentarza

Sega MegaDrive Ultimate Collection - jaki to jest zbiór historii elektronicznej rozrywki na jednym krążku  :banderas:

Są tu dziś niegrywalne crapy, ale są też niesamowite perełki, a o niektórych z nich nawet nie słyszałem (lata 90 w Polsce to u mnie Pegasus, a później Amiga, na której tylko kilka z tych tytułów Segi poznałem).

Przed chwilą grałem w genialne Comix Zone - chodzone mordobicie w cudnej jak na tamte czasy oprawie z zajedwabnistym pomysłem - to było pierwsze moje zetknięcie z tym tytułem i cieszę się, że dzięki tej kompilacji mam szansę nadrobić masę klasyków. Miłośnikom retro bardzo polecam - ponad 40 tytułów i masa świetnej zabawy.

Comix Zone niezła gra, szkoda tylko, że trochę za krótka.

Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio pogrywam w dodatki do GTA IV. Zacząłem od The Ballad of Gay Tony, bo jakoś bardziej ciągnie mnie do takiego klimatu, niż motocyklowych wypadów w ekipie. Czas pokaże, czy dodatki będą dla mnie równie dobre co oryginalna czwórka.

Też ostatnio ogrywam dodatki i o ile TLoD po jakiejś godzinie to gów.no, tak TBoGT jest bardzo ok. Chyba nawet lepsze niż czwórka, ale jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...