Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a jak coś dziwnego zauwazyłem. Otóz ostatnie kilka lat miałem net z firmy XXX - niewazne i wczoraj dopiero zmieniłem usługę na Chello z UPC. I tak np. wczesniej wyszukiwanie jakichkolwiek serwerów trwało naprawdę sporo czsau- czasem do kilkudziesięciu minut tak teraz trwa to dosłownie kilka- koilkanaście sekund. Czuję się jakby jakiegoś patcha mi ściagnęło. Doprawdy poprawa jest az nadto zauważalna.

 

Swoją droga zaminił mi się dzięki temu Nat Type z 3 na 2. Może w tym tkwi sęk?

Odnośnik do komentarza

Niedawno ukończyłem gre na veteranie i jest napewno łatwiej niż w poprzedniej części i dużo krucej mi to zajeło niż w trójce. Nieraz są takie głupie momenty gdzie wybiegają w nieskończonośc, ale jak się dobiegnie do jakiegoś miejsca to nagle wyskakuje "czekpoint" i przestają wychodzić. No i szkoda, że na PS3 nie ma achievementsów, przydały by się... :P

 

Swoją droga zaminił mi się dzięki temu Nat Type z 3 na 2. Może w tym tkwi sęk?

 

Type 2 jest akurat najlepszy, ale radze odblokować tyle portów co ja czyli od 1 do 30.000, i dzięki temu nie mam (prawie :D ) żadnych problemów z graniem online na PS3.

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza

mnie to zszokowało, niby wiedziałem że sie wszystko skasuje jak włącze Prestige Mode ale jakoś tak dziwnie mi sie grało, teraz jest już troche lepiej bo już coś tam odblokowałem i sobie hasam z kałachem, świetna broń bardzo dobrze mi sie z niej strzela, nie sądziłem że aż tak dobrze

Odnośnik do komentarza

Nie żebym się chwalił bo są ode mnie na pewno lepsi ale ja ogólnie WYMIATAŁEM w CoD 4. Teraz kiedy idę z kałachem, celuje idealnie w główkę, strzelam i nic! Tak jakby pociski nie sięgały łepetynki skazańca który jak można się domyśleć zdejmuje mnie M4 po 2 sekundach od usłyszenia strzału. D3v3loping po woli się chyba wypala, pora zając się hodowlą świnek morskich i grą w warcaby w parku. blee

Odnośnik do komentarza
A ja od 3 dni chodzę skrzywiony. Postanowiłem wejść w prestige mode. I co? byle leszcz może mi skopać dupe ;). Te bronie takie jakby chciały zabić a nie mogły. Ahh i zowu 3 tyg grania do 55 levelu. Pamiętajcie dzieci dobra wujka rada, nie wchodźcie w prestige bo ch*j opada! buhehehe.

pozdro

 

Właśnie że wchodźcie. Prestige mode z tego co mi wiadomo można włączyć tylko 10 razy , po każdym dostajemy nowe odznaki bojowe :lol:

Odnośnik do komentarza
I tak każdy z tym biega wiec mając 5 gwiazdek będziesz bardziej oryginalny ;) Sam zatrzymałem się na 4 czy tam 5 prestiżu i mało co gram w coda.

Ja gram juz praktycznie tylko klanowki, czasem tylko wejde na pare meczy. Ta gra sie robi bardzo nuuuudna po dluzszym czasie ze wzgledu na mala ilosc map i latwosc opanowania gry.

Odnośnik do komentarza
I tak każdy z tym biega wiec mając 5 gwiazdek będziesz bardziej oryginalny :P Sam zatrzymałem się na 4 czy tam 5 prestiżu i mało co gram w coda.

Ja gram juz praktycznie tylko klanowki, czasem tylko wejde na pare meczy. Ta gra sie robi bardzo nuuuudna po dluzszym czasie ze wzgledu na mala ilosc map i latwosc opanowania gry.

 

 

Zgadzam sie w 100 procentach.Szkoda,ze nie kreca mnie klimaty Unrealowskie,musze czekac na Battlefielda czy innego gnoma,

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie... w recenzji w PSX było napisane ze miedzyinnymi jest perk jako dodatkowa "rączka" aby zwiekszyc celnosc... teraz zauwazyłem to na filmiki z wersji na PC.. mozna wiedziec gdzie tą roączke mozna zdobyc bo ja juz gram dosc długo ale nic takiego nie widziałem.... :P

 

Perk 3 -> Steady Aim (dostepny od sasmego poczatku ^_^ )

Perk'i

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie... w recenzji w PSX było napisane ze miedzyinnymi jest perk jako dodatkowa "rączka" aby zwiekszyc celnosc... teraz zauwazyłem to na filmiki z wersji na PC.. mozna wiedziec gdzie tą roączke mozna zdobyc bo ja juz gram dosc długo ale nic takiego nie widziałem.... :P

Chodzi ci pewnie o grip. Tylko shotguny i LMG moga miec gripa, odkrywasz go po zabiciu chyba 100 (nie jestem pewien) przeciwnikow z danej broni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...