Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ jestem wkruwiony. Ostatnio była super promo na P30 Pro 8/256 i się za długo zastanawiałem i zniknęła. Zachorowałem ostro na ten telefon już jakiś czas temu, a tu nagle cena 2550, raty zero i pierwsza gratis. Jest czego żałować :( Na pocieszenie za 2400 można teraz wyrwać 6/128 w kolorze Opal, ale to niestety nie to samo :(

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, REZOK napisał:

Spoko jeszcze będą promocje. Producenci telefonów dostają po dupie pandemia. Będą jeszcze większe obniżki bo to nie są towary pierwszej potrzeby. 

Problem w tym, że ceny wyznacza kurs walutowy, a ten niestety ceny podwyższa a nie obniża. 

1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Czyli? Gdzie i po ile?

Ja się zastanawiam czy czekać czy dorzucić do budżetu z 500 zł i właśnie jakieś P30 wziąć :/ Albo poczekać...

Było promo w OleOle i RTV Euro AGD. Tam z ratami zero i pierwszą gratis. W X-komie też podobna cena ale niestety bez promo w ratach. 

A ceny 2559 i 2569 zł - boli :(

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś OnePlus 7 Pro? Od prawie 3 lat korzystam z Huawei P10 i absolutnie niczego mu nie brakuje, śmiga jak złoto ale kusi mnie wymiany na coś nowszego. Brałem pod uwagę Huawei P30 Pro bo przejście na ten model jest dla mnie czymś naturalnym, ale OnePlus 7Pro przykuł moją uwagę. Głównie zależy mi na fotografii, więc tutaj P30 Pro wygrywa, ale cała reszta i długość wspierania przemawia za OnePlus.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli godzisz się na to by jakość zdjęć odstawała i to gołym okiem w porównaniu z P30Pro to śmiało możesz brać OP7Pro. Ja użytkuje od bodajże lipca 2019 wersja z 12 Gb pamięci i nadal chodzi jak przecinak. Foty mogłby robić lepsze, bateria spoko trzyma choć ostatnio zauważyłem ze coś niepokojącego się dzieje mianowicie np przeglądam forumek przez tapatalka to zaczynał świrować TT i po chwili wywaliło aplikacje. Niewiem czy to wina tel ale po hard resecie poki co wszystko działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Mani napisał:

Jeżeli godzisz się na to by jakość zdjęć odstawała i to gołym okiem w porównaniu z P30Pro to śmiało możesz brać OP7Pro

Dobrze powiedziane. Niestety ale jakość zdjęć na OP7 Pro mocno odstaje od P30 Pro i ciężko tu mówić o kompromisie, bo aparat jest po prostu średni. P30 oczywiście też ma swoje wady jak np. dziwnie zielone zdjęcia nocne czy podciąganie koloru nieba w słoneczne dni, o kontrastowej palecie barw i przez to nienaturalnym wyglądzie zdjęć nie wspominając. Nie ma rozwiązań idealnych i przy obecnym rynku tylko P40 jest wyborem, ale brak oficjalnego wsparcia dla aplikacji Googla niestety powoduje, że lepiej sięgnąć po poprzedniego flagowca ;) 

Będzie Pan zadowolony Panie @Czoperrr :D 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mani napisał:

Alternatywa dla Huawei może być oppo Reno. Trochę żałowałem że wziąłem OP zamiast Oppo. Choć to ta sama firma ale Oppo lepsze aparaty daje.

Powiem szczerze, że jakoś mnie Oppo nie przekonuje. Ot takie Xiaomi, ale spod innej flagi. Niby flagowce, ale zawsze czegoś im brakuje. Płacisz ponad 2k za telefon, a potem bierzesz go w dłoń i masz tylko takie wewnętrzne pfuj i ble. 

 

:P

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, chris85 napisał:

Który my mamy rok?

@Matriks_1111 używam P30 Pro od kilku miesiący i jestem nim zachwycony.

Serio pokochałem ten telefon. 

Jak z częstotliwością aktualizacji? Huawei pod tym kuleje, rozumiem, że mój telefon ma 3 lata i nie dostanie nowego androida, ale łatka zabezpieczeń z lipca 2019?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Wprowadzenie Androida 10 to jakaś masakra na P20 Pro. Miała być w marcu, a jest prawie maj i nic, a telefon z wolnego rynku. 

Ja poluję dalej na P30 Pro w dobrej cenie. Obecnie można za 2660 wyrwać w RTV Euro AGD ale cebula silna i nadal czekam na lepsze promo :P

Na allegro można dostać nówki za 2200-2500. Byłem już bliski kupna, ale jeszcze się powstrzymuję tłumacząc, że nie potrzebuję nowego telefonu :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Na allegro można dostać nówki za 2200-2500. Byłem już bliski kupna, ale jeszcze się powstrzymuję tłumacząc, że nie potrzebuję nowego telefonu :D

Jednak wolę oficjalne dystrybucje, bo z VAT marża niestety są problemy. A mówię oczywiście o wersji 8/256 dla ścisłości ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Czoperrr napisał:

Jak z częstotliwością aktualizacji? Huawei pod tym kuleje, rozumiem, że mój telefon ma 3 lata i nie dostanie nowego androida, ale łatka zabezpieczeń z lipca 2019?

Mój dostaje co kilka dni nowa aktualizację. 

@Matriks_1111

Sam kupiłem w euro z 2699 w komplecie ze słuchawkami, które sprzedałem za 400 zł. Także ten :sir::cebula:

Odnośnik do komentarza

Ale p30 pro ma dostać aktualizacje do 10 czy nie? Bo pewnie o 11 to już w ogóle można zapomnieć. Rozglądam się za telefonem dla żony i zastanawiam się nad p30 pro ze względu na aparat. Jeżeli nie to chyba wjedzie op 7t bo podobają jej się zdjęcia z mojego.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Ja dzis musialem w koncu zamowic telefon i chwycilem sie tego nowego iphona bieda wersja. W sumie potrzebuje tylko poza dzwonieniem do sparowania go przez BT w aucie do soundcloud,  zrobienie foto czasem, i przegladniecia neta. Nie wiem czy sluszna decyzja ale mam nadzieje sie nie zawiode - mialem brac cos nowszego ale nie widzialem sensu wydwania +1100e na telefon wiec jak dla mnie ten SE wstrzelil sie znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...