Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla kobiety to iPhone SE. Nie rozumiem dlaczego odpada? To chyba najlepsze rozwiązanie, a za te 2400 to ten SE nie jest wcale taki zły. Jedyny minus to mały ekran, lub plus jak ktoś szuka czegoś małego. Ewentualnie Redmi Note 8 Pro. Dasz 1000zl mniej a ona i tak będzie zadowolona z tego co omon oferuję - mega płynność w działaniu i przyzwoite zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

iPhone odpada bo nie lubi i nie chce, tak po prostu. Kasa też się liczy i chyba weźmiemy oneplusa bo mój jej się podoba, zdjęcia głównym aparatem robi nie wiele gorsze, ma ekran 90hz, długie i szybkie wsparcie. Za 1900zł nic lepszego nie dostanie nowego z oficjalnych dystrybucji. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

I rozumiem, że Twojej żonie 90hz jest bardzo potrzebne. Zakładam, że nawet nie wie co to jest i jak jej zapytasz co potrzebuje w telefonie to nie będzie umiała tego sprecyzować. Tymczasem mogłaby miec Iphone SE 2020, który jest idealnym telefonem dla kogos kto nie ma żadnych oczekiwań poza tym, że ma działać płynnie, robić ładnie zdjęcia i ogólnie nie sprawiac problemów. Twój wybór. Ja nadal wybrałbym Redmi Note 8 Pro. To telefon przekraczający potrzeby kobiety w cenie 1000zł. Jak zbije ekran to kupisz drugi ... 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że nie chce iPhona? Nie lubi, nie chce, może woli androida. Podałem budżet 2k a Ty proponujesz budżetowca. Gdyby chciała padło aby tylko dzwoniło i robiło fotki jak kartofel to by nawet się nie pytała i kupiła pierwsze lepsze xiaomi czy realme poniżej tysia. Może Twoja kobieta (jeżeli masz) nie odczuje różnicy, ale moja jest na tyle ogarnięta, żeby odczuć różnice w telefonie.

A i jeżeli twierdzisz, że taki note8 pro ma mega płynność i przyzwoite zdjęcia to też albo nie odczuwasz różnicy, albo nie trzymałeś dobrego telefonu w ręce.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Tak pomyślałem ew. o Samsungu A71 lub Huawei P30. Cenowo się na pewno mieszczą, a telefony są naprawdę fajne :)

Co do Huawei i aktualizacji to nie bardzo rozumiem zarzut, więc mimo wszystko wrzucam. Jeżeli jednak rozważysz telefony ze stajni Roberta Lewandowskiego to uważam, że w tych pieniądzach P20 Pro jest kozacki. 

Odnośnik do komentarza

Zsuń na dół belke wyszukiwania i znajdź "łatwa projekcja" choć nie wiem czy tryb desktopu jest w P30. Na pewno normalnie można streamować zdjęcia na TV - jak dasz udostępnij na zdjęciu to pewnie będzie do wyboru Huawei Share albo jakieś inne Wi-Fi Direct. Ja korzysam z projekcji ekranu na TV przez Wi-Fi albo HMDI przez USB-C.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, WisnieR napisał:

Zsuń na dół belke wyszukiwania i znajdź "łatwa projekcja" choć nie wiem czy tryb desktopu jest w P30. Na pewno normalnie można streamować zdjęcia na TV - jak dasz udostępnij na zdjęciu to pewnie będzie do wyboru Huawei Share albo jakieś inne Wi-Fi Direct. Ja korzysam z projekcji ekranu na TV przez Wi-Fi albo HMDI przez USB-C.

Bawilem sie tym i nie szlo. Ciagle mielilo i nic. Pozniej to juz nawet TV nie mogl wyszukac. Oczywiscie S7 no problemo za kazdym razem :reggie:

Odnośnik do komentarza

P30 ma direct display, więc posiadając przejściówkę z USB-C na HDMI normalnie podłączysz po kablu do TV. 

 

Przy bezprzewodowej projekcji również wszystko działa i normalnie da się wyświetlać obraz z telefonu na TV. Sprawdź czy na pewno telewizor i telefon są spięte w tej samej sieci i tu należy zwrócić niestety uwagę na to czy nie jest przypadkiem tak, że TV masz w sieci 2.4 gHz a telefon np. 5 gHz. Wtedy może faktycznie nie złapać. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

P30 ma direct display, więc posiadając przejściówkę z USB-C na HDMI normalnie podłączysz po kablu do TV. 

 

Przy bezprzewodowej projekcji również wszystko działa i normalnie da się wyświetlać obraz z telefonu na TV. Sprawdź czy na pewno telewizor i telefon są spięte w tej samej sieci i tu należy zwrócić niestety uwagę na to czy nie jest przypadkiem tak, że TV masz w sieci 2.4 gHz a telefon np. 5 gHz. Wtedy może faktycznie nie złapać. 

Z ta siecia to pierwsze co sprawdzalem i wszystko jest w 5Ghz. Skoro mowicie, ze powinno smigac to sprawdze w weekend jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...