Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sedrak napisał:

Ofert już nie ma :(

 

A co do tych zielonych poświat to chyba nie ma żadnego modelu bez tego niestety. Z tego co widziałem w normalnym użytkowaniu nie przeszkadza,

 

Juz wczoraj chwile po wpisie nie było :(

W sumie dopiero co bralem redmi note 9 za 690zl, ale przytulilbym w tej cenie 10 Pro.

Odnośnik do komentarza

Dobra ja to chyba jednak odsyłam. Co z tego, że hadrware super jak ten soft jest tragiczny. Pierwszy dzień z nim i już  go mam dośc. Błedy androida wysypywały się podczas inicjacji telefonu przy pierwszym uruchomieniu.

 

Czaicie, że np. jak jest ciągłe powiadomienie na ekranie np. coś się pobiera lub masz włączonego WhatsAppa Web to ten telefon co kilkanaście sekund wibruje? Przypomina o tym, że jest powiadomienie albo się odświeża czy coś. W każdym razie nie wiem ale jak mam WA Web włączony przez 8 godzin w pracy czy w domu to on mi przez 8 godzin będzie wibrował bo jest powiadomienie. CO TO KURWA JEST? Leży na stole i co chwilę wibruje, a to te powiadomienie, które będzie aktywne cały czas. Jakieś jaja...

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, WisnieR said:

Dobra ja to chyba jednak odsyłam. Co z tego, że hadrware super jak ten soft jest tragiczny. Pierwszy dzień z nim i już  go mam dośc. Błedy androida wysypywały się podczas inicjacji telefonu przy pierwszym uruchomieniu.

 

Czaicie, że np. jak jest ciągłe powiadomienie na ekranie np. coś się pobiera lub masz włączonego WhatsAppa Web to ten telefon co kilkanaście sekund wibruje? Przypomina o tym, że jest powiadomienie albo się odświeża czy coś. W każdym razie nie wiem ale jak mam WA Web włączony przez 8 godzin w pracy czy w domu to on mi przez 8 godzin będzie wibrował bo jest powiadomienie. CO TO KURWA JEST? Leży na stole i co chwilę wibruje, a to te powiadomienie, które będzie aktywne cały czas. Jakieś jaja...

Z tymi powiadomieniami z WhatsApp Web to normalne. Irytujące, ale to nie wina Twojego telefonu lub systemu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Mam P30 Pro i też mi co chwile telefon wibruje jak nie odczytam wiadomości na WhatsApp Web

Ale ty nie rozumiesz. Tu nie chodzi o nieodczytane wiadomości tylko o samo powiadomienie, które pojawia sie jak masz włączony WhatsApp web. On wibruje bez żadnych wiadomosći, tylko dlatego bo jest te powiadomienie o WhatsApp Web. Tak samo jak coś sciągam to wibruje non stop co chwilę.

 

Jak ściagąłem kopie zapasową przez 10 minut to wibrował co chwilę aż się nie ściągneła bo traktował to jako nieodczytane powiadomienie. Tylko że to powiadomienie statusu.....

Odnośnik do komentarza

Nie no zwariuje telefon leży i sobie wibruje co 10 sekund. Po iluś tam wibracjach przestaje ale potem jak odblokuje ekran i zablokuje to leci od nowa.....

 

Mówię o tym powiadomieniu. One się pali non stop a nawet jak je usunę to co chwilę wyskakuje i telefon sobie wibruje radośnie. Tak samo jak się coś ściąga to wibruje non stop dopóki nie zniknie.

IMG_20210415_125419.jpg

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Nie to nie wina Whatsappa. To wina z(pipi)anego MIUI. Na Huawei nie mam tego problemu. Tam te powiadomienie sobie wisi ale nic nie winduje bo to jest status ciągły.

To że to samo się dzieje Z KAŻDYM wiszącym powiadomieniem to wina Whatsappa? Jak coś ściągam to też non stop wibruje zanim się ściągnie. To już raczej nie wina Whatsappa.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Ja jebie z tym rtv euro to jakiś cyrk. Wysylałi maile, ze towar idzie do sklepu stacjonarnego w celu odbioru, albo, ze paczka czeka na nadanie, a dzisiaj masowo puscili smsa, ze anulują zamówienie. Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził - no trudno, przynajmniej przez dwa dni moje życie miało sens i byłem szczęśliwy.

 

Ale ja nie o tym...teraz podobno do kazdego dzwonią i proponują realme 7 pro za 899zł i na taką opcję bym się zgodził, ale widzę, że w moim zamówieniu nadal wisi info, że kompletują towar i niektórzy twierdzą, że jak call center zadzwoni to jest opcja poczekania na dostawę. Wyjątkowo męcząca i twarda ta cebula, pieniądze utopione, już zaczynam żałować, że nie kupiłem za normalne pieniądze tego telefonu. 

 

Uff dobrze, że Wisnierowi się pie.rdoli ten oled i powiadomienia, przynajmniej tyle radości w tym tygodniu

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Pajda napisał:

Ja jebie z tym rtv euro to jakiś cyrk. Wysylałi maile, ze towar idzie do sklepu stacjonarnego w celu odbioru, albo, ze paczka czeka na nadanie, a dzisiaj masowo puscili smsa, ze anulują zamówienie. Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził - no trudno, przynajmniej przez dwa dni moje życie miało sens i byłem szczęśliwy.

 

Ale ja nie o tym...teraz podobno do kazdego dzwonią i proponują realme 7 pro za 899zł i na taką opcję bym się zgodził, ale widzę, że w moim zamówieniu nadal wisi info, że kompletują towar i niektórzy twierdzą, że jak call center zadzwoni to jest opcja poczekania na dostawę. Wyjątkowo męcząca i twarda ta cebula, pieniądze utopione, już zaczynam żałować, że nie kupiłem za normalne pieniądze tego telefonu. 

 

Uff dobrze, że Wisnierowi się pie.rdoli ten oled i powiadomienia, przynajmniej tyle radości w tym tygodniu

 

 

Ładnie peperki ten cały euro rtv agd na ceneo dojeżdżają xd

1392014392_comment_2vxfpD6pbNopFNCBuJh7g2UnBLLU3qm0w1200h627f.thumb.jpg.caf164b5d74550f372085c2e62f261c2.jpg127322908_Screenshot_20210416-164737_SamsungInternet.thumb.jpg.29bcd802248630df7b8c472c67a1a496.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nic tak nie jednoczy Polaków jak nieudana cebula. Ciekawie czy już tworzą się grupy do pozwu zbiorowego, problemem będzie pewnie znaleźć jakiegoś rodzica, który im sprawdzi błędy ortograficzne i zaniesie pismo do sądu.

 

Swoją drogą to sklep jakoś stara się wyjść z twarzą, oferuje rabaty na inne telefony o podobnej specyfikacji. A mogli po prostu olać. Składając zamówienie przecież każdy wiedział,ze oni nie mają tych telefonów, bo nawet na stronkę Xiaomi polska nie były dostępne. Teraz chyba się pojawiły.

8 godzin temu, WisnieR napisał:

Już nie tylko OLED i powiadomienia ale też bateria. Wczoraj 5h SoT max i nie byłem zadowolony, a dziś.... 3.5h i 15 procent baterii. Ja go prawie w ogóle nie używałem. tylko Whatsapp i YouTube 20 minut chodził. To (pipi)any żart, ten telefon to mobilny synonim Cyberpunka.6a5a50aa63d7633b22688454fa7f3e49.jpg

To trochę emocje opadły...ekran to wiadomka,ze będzie w 120hz wysysał baterię, ale to jakiś dramat. Telefon w gotowości tyle baterii zjadł? Może cos w tle chodziło?

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

No właśnie w ogóle go nie używałem. Nic. Praktycznie leżał bo cały dzień pracowałem a później miałem gości. Nie wiem zresetowałem go, wymusiłem pobranie aktualizacji i zobaczymy dziś.

Uwielbiam te (pipi)ane fora dla tych piwniczków geeków. Piszę o moich problemach z baterią i powiadomieniami, a ci od razu, że to moja wina z tymi bo nie umiem korzystać z telefonu. A do ekranu nie ma się co czepiać przecież tego prawie w ogóle nie widać. (pipi) w papierku im sprzedadzą byle by było TANIE i super szybki procesor i będą konia walić do szajsu.

Chyba kupię sobie pierwszego w życiu iPhona i wy(pipi)ane na wszystko. Włączam i działa.

Odnośnik do komentarza

U mnie był ten sam problem w note 7 swego czasu. Telefon leżał nieużywany, maks jakaś rozmowa 10 minut i 5 minut whatsappa na dzień i po około 24 godzinach bateria pusta. Wieczorem go ładowałem, a rano było 50% baterii. I tak jak mówisz, na forach pytałem, to dostałem odpowiedzi w stylu "a ile byś chciał? to zupełnie normalne, bo to jest S M A R T F O N, a nie stara nokia, tyle teraz trzymają", także XD Na szczęście po chyba tygodniu pan chińczyk wypuścił aktualizację i nagle bateria zaczęła działać normalnie. Wtedy powiedziałem sobie, że następny telefon to na 100% będzie iphone, bo szkoda czasu na takie cyrki i zastanawianie się, czy aktualizacja czegoś czasem nie spyerdoli, ale chyba dam jeszcze ostatni raz chińczykom szansę i wezmę redmi note 10 pro. Nie spodziewałem się, że ludzie tak się na nie rzucą, że wszędzie wykupione.

Odnośnik do komentarza

Niedawno kupilem Redmi Note 9 4/128GB (jak była promka w Euro za 699 zl) i bateria trzyma u mnie do dwóch dni, a u teściowej  z ponad tydzien przy jej trybie korzystania. Także na sam telefon nie mogę narzekać, nawet kamerkę ma niebo lepszą niż poprzednia motorola. Wydaje mi się, że akurat tutaj niski budżet jest nieadekwatny do jakości telefonu, gdyż jest bardzo wydajny i spełnia potrzeby. 

 

Do pełni szczęścia brakuje tylko diody powiadomień, żebym nie musiał go szturchać by sprawdzać, czy coś przyszło.

 

Ajfona mam służbowego i chyba jestem w tym obozie, który nigdy się na niego nie przestawi w pełni. Jakoś żyje mi się lepiej z andkiem.

Odnośnik do komentarza

Kolejny minus. Telefon nie ma trybu kieszeni. Tzn, że nawet gdy czujnik zbliżeniowy jest zasłonięty, to ekran i tak się będzie podświetlać, telefon się odblokowuje w kieszeni, a Always On Display też się ciągle pali niepotrzebnie zjadając baterie. Już go kilkukrotnie odblokowałem przez przypadek w kieszeni wkładając dłoń i dotykając czujnika.

(pipi)ać tych Chińczyków i ich gówniane oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo zdanie w życiu Xiaomi nie kupię. Pierwszy i ostatni telefon od nich. Był to pierwszy telefon gdzie na yt szukałem rozwiązania problemu z uruchamianiem apek. Coś zwalili w aktualizacji i u niektórych wyskakiwał błąd podczas uruchamiania czegokolwiek. Huawei przy nich to apple. 

 

Następny telefon to wjedzie bezpiecznie samsung albo apple bo po tym gównie mam dość eksperymentów, żeby to jeszcze był tani telefon a dałem ponad 2 klocki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...